Po svém podivínském strýci Cyrusovi zdědí Arthur dům. Nové dědictví má však nečekané zvláštnůstky skleněné stěny popsané neznámým jazykem a především 12 naštvaných duchů. Rodina záhy zjistí, že bydlení zde je doslova o život. (oficiální text distributora)

fishki

Základom hororu by malo byť aspoň trocha navodenie atmosféry, aby sa čloovek nenudil. Tu bol pravý opak. Miestami to vyzeralo, ako pokazená paródia. ()

Terva

Neúspěšně natočené další remake, které nemá říci co nového. Z tohoto filmu jsem byl velice zklamán. ()

moviesfan

Potenciál tento horor má, ale zůstal využit ani ne z poloviny. Herecky taky nemůže být řeč o nějakých kvalitách. Způsob režie mi přišel laciný, ale asi se to odrazilo na rozpočtu. ()

JohnCZ

Hustej barák, ale jinak ohromně nudnej film s neskutečně otravnými klipovitými sekavými prostřihy na duchy. Beckova Ghost Ship byla i se svými nedostatky solidní béčko, Thir13en Ghosts je nekoukatelný brak. ()

villon17

Nejlépe vypadal ten skleněný dům. Asi by to nedostalo tolik, ale ta atmosféra kolem... Ještě, že jsem se měla koho držet:P ()

liquido26

Některý scény jako rozpulení právníka skleněnými dveřmy byly super, někteří duchové taky, nápad s brýlemi, kterými vidíte duchy, se mi moc líbil, ale celkově vzato slabota, hlavně mě nebavilo to prostředí toho baráku a ani postavy. ()

ConanVJ

Celkem pěknej horor s duchy. Sice jsem se u toho vůbec nebál, ale co na tom. Dobře se na to koukalo i díky Shannon Elizabeth. Za mě 50% :) ()

Paxxx.cz

Tendle horor patří spíše mezi skupinu těch, u kterých se směju více, než se bojím. Ale jinak na jedno podívání to zas tak strašné nebylo...4/10. ()

Vyrida

Něco tak strašného jsem opravdu nečekal a jsem vážně zároveň zaskočen tím, jak může mít takový film až 51% celkové hodnocení. Dočetl jsem se, že se jedná dokonce o remake původního filmu, který jsem ještě neměl čest vidět, ale po této zkušenosti po tom ani mezi námi moc netoužím. Celý scénář je postaven na hlavu a prakticky doplácí především na interiéry, které jsou vesměs totožné po celé časové stopáži snímku. Lekací scény jestli se tak vůbec dá nazvat ta afektovaná práce střihače, nefungují a jediný záběr, který stojí za pozornost je snad ten z koupelny. Už z názvu však každý pozná, že film je o duchách a ti na mě udělali asi největší kladný dojem. Tady teprve poznáte precizní práci maskérů, protože třeba na Šakala či rozhněvanou princeznu je jenom jedna radost pohledět. Škoda, že zbytek by se dal naházet do jednoho pytle a zapálit. Strašně debilní dialogy, trapné pokusy o vtipné hlaškování v každé druhé scéně, opakované či nelogické chyby a to pořád dokola až po grandiozní finále, které končí opět rádoby vtipně vyblitou hláškou. Jednu hvězdu si však ty strašlivé masky poprávu zaslouží a být tam více scén jako byla ta v koupelně šel bych i na dvě, ale takhle rozhodně né. ()

Sawyer815

No tak to byla darda.20 minut to vypadalo na docela fajn béčko, jenže pak se všichni zůčastnění sešli v jednom skleníku a začalo velké duchařské "peklo" ve kterém Vám je již předem jasný co bude následovat.Děj průhledný jako okno.Jeden duch větší pastelíňák než druhý.Herci na tom nejsou o nic líp.A tak trapný závěr už dlouho nepamatuji.Na víc než ** to fakt tentokrát není. ()

zipper111

Hehehe!! Hahahaha!!! Huhuhu!! Neskutečná kravina, kde si jednu hvězdičku zaslouží ta kozatá metalistická rozřezaná holka ve vaně, která vzbuzovala tolik strachu, že jsme se s kámošem váleli po zemi asi 5 minut :) ()

blackrain

Třináct zlých duchů už je vážně moc. Mě by stačil úplně jeden. Pokud bych setkání s ním přežila a nezbláznila se z toho, tak bych ráno sbalila všechny věci a zmizela někam hodně daleko. Barák i s jeho luxusním vybavením bych klidně prodala i pod cenou. Jen abych ho nemusela mít. ()

movieband

K tomuhle filmu jsem se dostal přes jednoho kámoše. Říkal mi, že je to vcelku bomba. No, abych pravdu řekl tak je to podprůměrný horor. Napětí bylo slušné no a děj byl taky ucházející. Ale ten zbytek stál za velké kulové. No myslím si, že 2* jsou pro tenhle hororově laděný kousek tak akorát. ()

Easykk

Upozornění: Obsahuje sprostá slova..promiňte! Začalo to skutečně dobře, naháněčka ducha na vrakovišti věstila opravdu dobrou akci i hororový nádech, JENŽE...nástup rodinky to všechno hoodně snížil!! Pak už stáli za zmínku jen skvělí duchové, ti byli majstštykem, ale to bylo želbohu vše!! Nudná hodina uběhla jen díky těm duchům aspoň trošku, a bylo tu finále....no tak tohle by ze sebe nevyblil snad ani scénárista vékávéček...takhle dementní, stupidní, extrémně imbecilní a nasrávající konec jsem tedy opravdu nečekal (a to jsem četl i Dlouhé čekání ;)). Normálně jsem se začal smát...bohužel né upřímným veselým smíchem (to by mě to muselo pobavit), ale smíchem ze zoufalství...myslím že jsem si chvíli i trhal vlasy, abych se přesvědčil, že se mi to nezdá. Protože takovéhle blbosti se vám můžou zdát snad fakt jen ve snu. Prostě suma sumárum, veliké navnazení začátkem filmu, naprosto zabité zhovadilostmi v tom zbytku. ()

Trevor

Ak obsadíte do hlavnej úlohy hororu herca, ktorý v mysliach ľudí rezonuje ako Monk nemôžete očakávať, že Váš film budú brať ľudia vážne. Avšak film nie je dobrý ani len ako komédia, pretože...Ťažko sa hľadajú slová ako tento fil charakterizovať.Možno najväčšia filmová katastrofa. Určite sú oveľa horšie filmy, po žianom z nich mi však nebolo tak ľúto nápadu, ktorý by pod taktovkou lepšieho režiséra a v podaní lepších hercov mohol byť ozaj výborný. Neostáva mi nič iné, iba sa pokúsiť dostať sa k pôvodnému spracovaniu filmu a dúfať, že ten je podstatne lepší ako jeho remake, v ktorom okrem masiek a domu nezaujalo takmer nič. 15%. ()

Chen

13 duchů. Právě ti jsou tím největším kladem filmu. Každý z nich je natolik bizardní, že musí zaujmout. Slušný je i samotný nápad s domem sloužícím jako přístroj na čerpání energie z uvězněných duchů. Škoda, že postupem času se titul nevyhne obvyklým klišé a spadá do naprostého průměru. ()

kombajn

Na to že závěrečná pasáž má céčkové efekty a občas člověk nechápe proč se někteří lidé chovají tak idiotsky, ten film mám rád. Nevím popravdě proč, možná kvůli Lillardovi, možná kvůli E. Davidtz (ST Voyager). Film nemá vůbec špatné masky, párkrát se člověk možná i lekne a každopádně si začne dávat pozor na sklo (hned dvě precizní smrti). Jako horor to ale moc nefunguje. ()