Po svém podivínském strýci Cyrusovi zdědí Arthur dům. Nové dědictví má však nečekané zvláštnůstky skleněné stěny popsané neznámým jazykem a především 12 naštvaných duchů. Rodina záhy zjistí, že bydlení zde je doslova o život. (oficiální text distributora)

Robbie

Po výtvarnej stránke vskutku paráda, dizajn a kostýmy duchov sa mi veľmi páčili. Ale desivý horor to rozhodne nebol. Skôr naozaj štýlová zábava. Ale prečo nie? Páčilo sa mi to! ()

Mirssix

Nieje to tento typ horroru, po ktorom by som sa v noci bál, ale páčil sa mi celý dej aj postavy, masky - podarené :) ()

Darxandri

I přes to, že si tento film nevysloužil vyloženě reputaci dobrého hororu, pro mě to je, jak se říká, "guilty pleasure". Pro mě to i přes nedostatky zůstane kultovní klasika, na kterou vždycky se rád znovu podívám. Plus když jsem si pouštěl příběhy samotných duchů, tak u mě stouplo hodnocení i o tu hvězdičku víc. Jen je škoda, že samotné backstory nezapracovali i do samotného filmu. ()

Little_Sawy

Naprosto zaujímavý movie žáner kde zde vidět i Adriana Monka bez peněz, čoumákajícího na dno láhve, s psychickém trauma po jeho spálené ženě. Ačkoli tam pak přijde ten divnej slizkej-schyzo-duchomrd kterému ani svatej Buddha nepomůže když bude ve sklenenem bludišti a roztriska ho jeden namakanej duchomrd tak že znej zbyde jen ohebná páteř, a křupajíci kostrč.. A celej film jede tak nějak tým s vím tempem takže se na to koukat dalo. 2.5* ()

Shadow

Na začátku to vypadá, že by to mohl být docela slušný horor, ale jak čas běží, s hrůzou si uvědomujete, že to až tak horké nebude. Děj se snaží nabírat na otáčkách, ale ještě před polovinou mu dojde olej a zadrhne. Sice je zajímavá volba duchů, co v domě straší, ale to je taky všechno. Těšíte se, jak budete vyděšeni čekat, kdo to první odnese, a kdo další, ale v polovině filmu už jen tupě zíráte, s jakým výsledným rozuzlením scénárista přijde. ()

randel

Zpočátku dobré, ale bohužel od deseti k pěti. Nic to ve mně nezanechalo, po filmu jsem usnul jako miminko a určitě se mi zdáli nějaké pěkné sny:) ()

Fortius

No,nebolo to zlé. Len mi tam nesedela postava černošskej opatrovateľky. Veľmi nasilu vtlačená do deja. Čakal som od toho viac. Príbeh bol dobrý, myslím že by sa dal ale spracovať oveľa lepšie. ()

BulkaNeAsi

rozporuplné...prvních deset minut by se snad dalo zařadit mezi horory...dal uz urcite ne...dum byl pusobivy...kamera taky...a duchové koukatelní...par scen s nimi bylo velice prijemnych...zadna hitparada, ale ani propadak...vcelku rad si tuhle show obcas pustim... ()

oli1va

Film má maličko problém se zařazením. Neví, jestli má být hororem, nebo rodinnou komedií. Každopádně ani jedno se nepovedlo a vzešel z toho nudný blábol, který jsem jen díky přítelkyni v půlce nevypnul. ()

Bukvicka

Nic moc originálního, čím by tento film mohl upoutat nějakou větší pozornost. Není zde nic hororového, ale zase se mi líbilo zpracování duchů a celkem jsem se nasmála. ()

Petula007

Dost mě zklamalo, že přežili hlavní aktéři, tudíž rodina.. Udělali by to zajímavější a napínavější kdyby možná aspoň jeden člen rodiny nepřežil, takhle si oddechli, že to přežili a s úsměvem na tváři odešli.. Navíc nesnáším když přijdu na pointu (tady kdo je 13tý duch) hned zkraje filmu a pak jen čekám jestli jsem měla pravdu.. Trochu nuda! ()

tekket

Nejedná se o horror, ale o spíše rodinný duchařský příběh s pár slušnýma lekačkama. Duchové ujdou, dům je parádní, příběh je tuctový a závěr prakticky nejhorší možný - velmi patetické a nevkusné... fuj. Dvě hvězdy za film + půl hvězdy za dům = 2.5 hvězdy. ()

GIGI.GEWELLE

Videla som to síce iba raz, ale aj tak to stačí na to aby som mohla napísať....že je to dosť hnusné, desivé...a celkom ma to uspokojilo : - ). ()