// Lisa a její skvělé improvizace jsou dalším důvodem, proč si tak moc přeju, aby se Přátelé alespoň ještě jednou vrátili. David, Matthew, Matt, Jennifer i Courtney na to totiž všichni pořád mají, tak proč to jenom sakra tak trvá... *We want the Reunion*(26.8.2013)

• Lacike

Snazil som sa pozriet iba diely v ktorych hostuju dalsi ex-Priatelia, ale nedokazal som dopozerat ani jednu epizodu. Celkovy koncept mi vôbec nesedi. To neustale cumenie akoze do kamery v PC je dost neprijemne. A cele to korunuje charakter hlavnej hrdinky. Lisa Kudrow mi bola v Priateloch sympaticka, ale tu je neznesitelna. Takze jednu hviezdicku davam len za mnozstvo hostujucich hviezd, ktore sa v serialy objavia a medzi nimi aj skoro komplet bývalé osadenstvo Priatelov.(18.1.2015)

• rala

V tomto seriálu Lisa Kudrow ztvárňuje tu nejhorší psycholožku, jakou si dovede člověk představit. Již od prvního dílu mě její chování neskutečně vytáčelo. Humor v seriálu je slabý a vychází zejména z trapných a nepříjemných situací, takže sám o osobě také není moc příjemný. Jediným malým plusem je výskyt známých herců a hereček v rolích, v jakých je ve filmu určitě nezahlédnete. V podstatě to celé připomíná jakousi podivnou talk show, kde návštěvy zastávají roli osoby s nějakou psychickou poruchou a ještě je to celé natočené přes web kameru s vysokým rozlišením.(30.3.2013)

• mrx.friend

Suché, trapné, nevtipné. Lisina postava mi kvůli jejímu charakteru ani není sympatická - rádoby džoukům arogantních, chladných a manipulativních lidí se vážně za břicho nepopadám. Závěrečné titulkové bloopers každé epizody jsou na tom podobně a nepřijdou mi reálné a přirozené, ale strašně strojené a umělé, prostě na zaplácnutí pár vteřin. Co se však dá na tomhle seriálu pochválit, je alespoň všechen ten pelmel známých herců a celebrit, nevyjímaje účast každého z bývalích Přátel vždy v jedné sérii (čekáme už jen na Jennifer Aniston). Komentář bych zase jednou rád uzavřel přímou replikou ze seriálu, protože se mi i tentokrát něco takového hodí do huby: "Ale já patřím do publika. Mám právo se nesmát, když nechci!"(4.2.2015)

Originální seriál z produkce Showtime. V hlavní úloze, Lisa Kudrow. Jak ho popsat ? Myslím, že by se hodil přívlastek "minimalistický". Cca 30-minutové epizody, které se odehrávají skrze webovou kameru a konekcí s druhým spojením, jsou vřelou originalitou na seriálovém poli. Když se k tomu, ještě navíc přičte pojem, "webová terapie", je jasné, že se jedná o absolutní novinku (jak tématem - tak zpracováním). Lisa Kudrow ztvárňuje terapeutku, která se chce stát průkopníčkou, v nově zavedeném tří-minutovém webovém sezení. Jak sama říká, klasické hodinové sezení, jsou spíše kontraproduktivní. Klient během té doby mluví o spoustě nedůležitých věcech, svěřuje se o nepodstatných pocitech a vše dohromady, dává jakýsi miš-maš. Během intervalu 3 minut, si naopak pacient může promluvit o podstatných záležitostech, soustředit se na probíráné témata a být věcný. Idea je to zajímává. Problém je ale ten, že sama terapeutka, je dost panovačná, arogantní a egoistická. To značí, že cíl a účel terapie je kdesi v nedohlednu. Má to tedy vůbec smysl ? To se dozvíte v novém a hodně netradičním seriálu.(31.10.2011)

• - V šesté epizodě má Fiona (Lisa Kudrow) na terapii pacientku, která tvrdí, že pracuje v Buckinghamském paláci, a že královská rodina má ráda seriál Přátelé (od r. 1994). Lisa Kudrow je jednou z hlavních hereček zmíněného sitcomu. (Ganka)

• - V seriálu si zahrála i kamarádka Lisy Kudrow a bývalá kolegyně ze seriálu Přátelé (od. r. 1994) Courteney Cox. (Michael02)