Outpost: Black Sun

Píše se rok 1945 a zvrhlý nacistický vědec Klausener pracuje na zhotovení strach a hrůzu nahánějící nové technologie, která dokáže vytvářet nezranitelné a nezničitelné jednotky nacistické třetí říše. Jenže taková myšlenka se ani trochu nezamlouvá současnému vedení NATO a do oblasti východní Evropy posílá speciální jednotky, aby postupující nacistickou invazi všemi dostupnými prostředky zastavili. Ta po sobě zanechává mrtvá těla místního obyvatelstva a chorobný zápach smrti. A právě po této stopě se vydává odhodlaná investigativní novinářka Helena (Catherine Steadman), hledající pomstu za smrt rodičů právě Klausnerovou rukou. K jejímu cíli, hluboko za nepřátelské linie až do jejich tajného podzemního bunkru, jí dopomáhá starý známý inženýr Wallace (Richard Coyle), který se v posledních letech snaží přijít i na ta nejposlednější nacistická tajemství. Speciální úderná jednotka má za úkol v příštích hodinách lokalizovat a zničit ono podivné zařízení, neboť v případě neúspěchu se vedení rozhodne pro vypuštění sedmikilotunové nukleární střely, která po sobě zanechá snad ještě větší spoušť než Klausnerova armáda chorobných nacistických zombies. (Conspi)

bezprezdivky

Nezajímavé pokračování Bunkru smrti. Víc krve a násilí než strašení a logiky. Efekty nepovedené. Atmosféra tíživá jen místy. ()

musolini

Pěkná slátanina,nedalo se v tom orientovat,nemělo to hlavu ani patu.Chtěli z toho udělat super film a na konec z toho vyšla fakt kravina.NATO,jednotky nacistické třetí říše a jejich invaze prostě nejde dohromady,tohle je prostě špatný... ()

fabregas1

Z jedničky mi tam chyběla trošku atmoška z prostoru z bunkru a hororovost, zde jde spíše o střelbu z dálky a napětí je takové nijaké (nehororové), nejvíc povedená byla na konci ta babka se stříkačkou (ta vypadala děsivě,paní si tu roli asi užívala). ()

ledofredo

Lara Croft, Indiana Jones a spoustu nacistických zombie? to je přesně tenhle film ale musím uznat že k prvnímu dílu trošku navazuje a ten konec je dobře udělanej dvojka je prostě dobrá ()

vinducha

Oproti o rok mladší trojce mi to přišlo o dost profesionálnější , až na toho tráboše. Jinak k tomuto bunkru nemám větších výhrad. ()

Major776

Nápad není až tak špatný a film šlape celkem slušným tempem, ale pak se asi v 60 procentech začne zadýchávat a motat vcelku zbytečně a hloupě. Bohužel nic nezachrání ani překvapivý zvrat, který prostě na lepší hodnocení nedostřelí. ()

Wiceman

Hmmm, asi o malinko lepší než první díl (míň nudí). Sice s méně známýma ksichtama, ale za to se sexy mstící se slečnou. Mytologie jak je zvykem se zase trochu prohlubuje a über nácků tu máme víc. I přesto toho ale pořád moc nenamluví, jen zombácky hučí :D Efekty jsou teda ale hodně zoufalý (viz. blesky z rukou apod.) takže musím stále konstatovat, že pořád nejsem přesvědčen o kvalitách tohoto pokračování. Mno uvidíme co díl třetí. Dvě * ()