poster

Raubíř Ralf

 • USA

  Wreck-It Ralph

 • Slovensko

  Ralph Rozbi-to

 • Velká Británie

  Wreck-It Ralph

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *****

  Ne všecky video hry jsem v téhle pohádce znal, ale i přesto to v mnoha ohledech byla nostalgická vzpomínka jak stehno. Raubíř Ralf je na hodně dlouhou dobu jeden z nejoriginálnějších animáků, co jsem viděl. Je s ním legrace a animace je skvělá. Nevím jak děti, ale já jsem skákal radostí každou scénou.(10.9.2013)

 • bestlama
  *****

  V době, kdy zdejší lingvistická smetánka si hrála na závodníky ve fotrových varlatech, my úzkoprsí hajzlové jsme cvakali v hernách na automatech Contra, Mario a podobné 8-bitové píčovinky. Denně jsme běhali do heren, vyhazovali parchanty a sami házeli mince, abychom to mohli nakopat všem šmejdům z vesmíru. Pak doba odezněla a opět vytáhnu své "oblíbené" šikmooké píčoviny (čti Pokémoni), gayboye a tak, přišly do módy. Ti, kteří si nepamatují dobu, které vládla těsně po komoušech nemůžou být z filmu nadšení a raději budou slintat po zrzavé Debilce a masturbovat nad letošní výhrou v Oscarech. Já odrostlé hovado na autobusech plných automatů jsem si film náramně užil a sledoval všechny ezoterické odkazy na své oblíbené hry. S příchutí starého zakouřeného autobusu dám 5* a na závěr vzkážu zdejším nedomrdlým a špatně pokojeným puberťákům: "Věřte, že kdyby vaši fotrové věděli, co z vás bude, tak to raději pustí do umyvadla!!"(6.3.2013)

 • maseer2
  ***

  jako celek rozhodně velmi originální a nápadité, jenže já mám zkrátka pocit, že svět postaviček z počítačových her nabízel daleko, daleko větší potenciál.. Ralf se totiž po výtečném úvodu, kdy je divák rovnýma nohama vržen do neokoukaného prostředí za monitory hracích automatů, postupně utápí v pro mě po chvíli dost iritujícím prostředí "cukrovinkové" závodní hry Sugar Rush a bavit se snaží převážně infantilním humorem.. takže jednoznačné zklamání a slabé 3*(21.11.2012)

 • klerik
  ****

  Veľké prekvapenie. Detské animáky už málokedy prinášajú niečo nové. A priznávam, že ani Ralph ma z úvodu veľmi nepresvedčil o opaku. Ale potom sa to rozbehlo (skvelý prechod medzi hrami) a následne ma dostala aj tá krpata, drzá (a roztomilá) dievčinka. Ale moja srdce určite patrí drsnej mariňáčke. Povinná melodramatická vsuvka je dostatočne krátka a akcie i pestrofarebné prostredie sú fajn. Plus machinácie so zdrojovým kódom ma tiež pobavili. Svižná zábava, ktorá baví podstatne viac než PIXELY...(5.6.2017)

 • becki_tu
  ****

  Originální animák, který nejvíce docení ti, kteří pamatují na svých 386kách Sonica, Pac Mana nebo Super Maria, případně s nostalgií vzpomínají na 8bitového Sinclaira. Což bohužel dnešní mladé generaci asi moc neřekne, ale rozhodně chválím tvůrce, že přišli s tímhle retro nápadem. Pro mě jednoznačný favorit na "animovaného" Oscara.(22.2.2013)

 • - Turbova původní hra TurboTime se nápadně podobá Namco hře "Rally X". (Doski)

 • - Ralph a hra Fix-It Felix Jr. bere inspiraci ve hře Donkey Kong. V obou hrách vystupuje postava opraváře, jež stoupá po budově k záporákovi, který je na jejím vrcholu. Donkey Kong a Ralph jsou oba velké postavy s obrovskýma rukama a hážou na hrdinu věci. (HellFire)

 • - John C. Reilly měl z osamělé dabérské práce původně strach, a proto režisér Moore zařídil, aby všichni herci nahrávali své hlasy současně v jednom studiu. (Brousitch)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace