Raubíř Ralf

Ralph Rozbi-to

Wreck-It Ralph

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

Jasná klasika už po prvním shlédnutí. Raubíř je jednoznačně jeden z nejlepších animáků co jsem poslední dobou viděl.(26.8.2013)

Disney celebrate comeback!!! Jen škoda, že na úkor Pixaru.(26.2.2013)

Ne všecky video hry jsem v téhle pohádce znal, ale i přesto to v mnoha ohledech byla nostalgická vzpomínka jak stehno. Raubíř Ralf je na hodně dlouhou dobu jeden z nejoriginálnějších animáků, co jsem viděl. Je s ním legrace a animace je skvělá. Nevím jak děti, ale já jsem skákal radostí každou scénou.(10.9.2013)

Pěkný animace, příběh originální, lehce vtipný, dojemný, naivní (spíš pro děti) a přesto domyšlený. Tahounem jsou jednoznačně postavy Ralpha a Vanilopky a hlas Vanilopky. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 6 | hudba 7 | humor 2 | akce 7 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(16.2.2013)

Bez záporáků by hrdinové neměli smysl.(12.12.2012)

• - Nejvyšší skóre ve hře "Wreck-It Ralph" je stejné jako celé datum narození Walta Disneyho. (Brousitch)

• - Scéna, v níž před hradem krále Cukříka přecházejí stráže v podobě oplatek Oreo, je parodií na podobnou scénu z filmu Čaroděj ze země Oz (1939). (Ištván87)

• - Akční scény proti hmyzu jsou podkresleny hudbou od DJ Skrillexe. Zároveň ho můžeme ve filmu také zahlédnout jako postavu DJe na párty. (PauloZ)