poster

Raubíř Ralf

 • USA

  Wreck-It Ralph

 • Slovensko

  Ralph Rozbi-to

 • Nový Zéland

  Wreck-It Ralph

 • Velká Británie

  Wreck-It Ralph

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  *****

  Každej kdo vyrůstal na pouťových automatech musel slintat blahem.O Ralfovi sem vůbec nic nevěděl a dokonale mě odboural.Úžasný vizuál, perfektní příběh, skvělý scénář, sympatické postavičky, skvělá hudba, dokonalý dabing.V tohle filmu je všechno jak má být a nic na něm by snad nemohlo být lepší.Když nebudu moc přemýšlet nad ostatnímy, Ralf je jednoznačně nejlepší animovaný film, který jsem kdy viděl.100% pecka.(20.2.2014)

 • mcb
  ****

  Raubíř Ralf je vlastně dost podobný tři roky starému Zataženo, občas trakaře, kanonádu gastronomických nápadů jen střídají ty videoherní. Stále se však nejedná o nic víc než jen o spotřební jednohubku, která postrádá onu pixarovskou hloubku a soudržnost - vlastně jde jen o stereotypně a epizodně provázaný sled událostí z velké míry těžící hlavně z osmibitové stylizace a videoherní nostalgie diváků, jenž je nabalena na typický disneyovský scénář s morálním ponaučením. Bavil jsem se sice od začátku do konce, ale spíše kvůli originálním nápadům a tomu, jak film rychle odsýpá, než díky pocitu, že sleduji něco ojedinělého. Příjemná zábava. 7/10(14.2.2013)

 • Stanislaus
  ****

  Raubíř Ralf má opravdu nápaditý námět a je obalený v líbivém vizuálu, který rozhodně nepostrádá představivost. Ve filmu se objeví velké množství rozličných postaviček, z nichž každá je jiná a má něco do sebe. Co se scénáře týká, tak nejde o typicky uhlazenou pohádku, o čemž svědčí například i slovník malé Vanellope. Zkrátka sympatická animovaná oddychovka na volné odpoledne, ve které nechybí akce, vtip, ani pár těch životních mouder - co více si přát.(4.7.2016)

 • Madsbender
  *****

  Odkaz starých automatových hier, dnes veľmi populárneho retra, kam sa človek pohne a k tomu originálny skvele spracovaný námet. Tona odkazov (Pac-Man, Sonic, MGS, Call of Duty, Medal of Honor, Super Mario, Halo, arkádové závody...), kopa vizuálnych vtipov (rozličné animácie postáv a ich pohybu, easter-eggy...), skvelý humor a spleť výborne nakombinovaných dejových línií a námetov od záchrany sveta cez utužovanie vzťahov až po prijatie vlastnej identity. Na Oscara to možno nestačí, ale môj potlesk a poklonu si tvorcovia zaslúžia.(3.3.2013)

 • Segrestor
  ****

  Často jsem při těch dialozích musel hryznout předloktí, ale celkově to bylo docela dobrý. Neotřelý příběh bude asi časté spojení při vychvalování díla kritiky. Škoda, že to díky holčičce Vanilce v cukrovém království udělali i pro ty nejmenší, mohla to být slušná řežba v mnohem lepším prostředí a s vícero pomrkáváním na dospělé . Z toho filmu aby jeden dostal diabetes jedničku, fakt že jo. A občas jsem musel vzpomenout na starý dobrý Akumulátor.(14.7.2013)

 • - Interiér kostela, ve kterém se odehrávají obě svatby seržantky Calhounové, je inspirován kaplí v Air Force Academy v Coloradu. (Adrai)

 • - V honičce, kdy je Ralph pronásledován policejními koblihami, je zahnán do čokoládového jezera. Když je pod hladinou a dýchá přes trubičku, zní jako Darth Vader z filmové série Star Wars, čímž snímek odkazuje skutečnost, že právě v té době Disney kupoval společnost Lucasfilm, která za sérií o hvězdných válkách stojí. (jcmana)

 • - Nejvyšší skóre ve hře "Wreck-It Ralph" je stejné jako celé datum narození Walta Disneyho. (Brousitch)