poster

Raubíř Ralf

 • USA

  Wreck-It Ralph

 • Slovensko

  Ralph Rozbi-to

 • Velká Británie

  Wreck-It Ralph

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ****

  Originální animák, který nejvíce docení ti, kteří pamatují na svých 386kách Sonica, Pac Mana nebo Super Maria, případně s nostalgií vzpomínají na 8bitového Sinclaira. Což bohužel dnešní mladé generaci asi moc neřekne, ale rozhodně chválím tvůrce, že přišli s tímhle retro nápadem. Pro mě jednoznačný favorit na "animovaného" Oscara.(22.2.2013)

 • klerik
  ****

  Veľké prekvapenie. Detské animáky už málokedy prinášajú niečo nové. A priznávam, že ani Ralph ma z úvodu veľmi nepresvedčil o opaku. Ale potom sa to rozbehlo (skvelý prechod medzi hrami) a následne ma dostala aj tá krpata, drzá (a roztomilá) dievčinka. Ale moja srdce určite patrí drsnej mariňáčke. Povinná melodramatická vsuvka je dostatočne krátka a akcie i pestrofarebné prostredie sú fajn. Plus machinácie so zdrojovým kódom ma tiež pobavili. Svižná zábava, ktorá baví podstatne viac než PIXELY...(5.6.2017)

 • SeBig
  *****

  Moc mě to nelákalo si tento animovaný snímek pustit, ale jelikož byla nuda a nebylo na co koukat tak jsem si to pustila musím říct že mě to neuvěřitelně zaujalo.. né jen hudba, příběh, odkazy na stáré hry.. ale prostě uplně všechno.. prostředí, hlášky, postavy a hlavně ten děj. Je to prostě dalí parádní animák co se povedl a s kterého mi lezl mráz po zádech a takhle poznám film který se mi opravdu líbí a že mě ty animáky vždycky dojmou víc než normální filmy nakonci mi ukápla slza. Akorát jedno mínus v českém dabingu kde mi dabing té malé holky prostě nesedl.(12.4.2013)

 • Ištván87
  *****

  Parádní animák, mezi animáky z poslední doby (alespoň mezi těmi od velkých studií) se jedná o pořádný klenot, který je ovšem tak moc zaměřen na dospělého diváka, že má bohužel velice nízké tržby. Dětičky holt neznají ty postavy (já dost z nich taky ne, ale některé ano a bavil jsem se královsky) a tak si na tenhle film nezajdou. Další věcí, co se mi na filmu líbila, je geniální český dabing, který je napěchovaný hláškami, skvělými herci (Roman Stabrňák je kabrňák) a skvěle nazvučený. Nejlepší hláška: "Kdo zdrhá před bojem, dostane nábojem."(21.11.2012)

 • PinokKio
  ****

  Kde jsou ty časy, kdy pro mě dvě koruny v kapse znamenaly výpravu z dohledu rodičů směr herní automaty. Na Ralfa jsem tam tehdy sice nenarazil, ale zase jsem si to bohatě vynahradil nyní s tímhle retro animákem. [OSCAR 2013] .. a nominace pro nejlepší animovaný film. Věřím, že většina akademiků se slzou v oku zavzpomíná na dobu, kdy utráceli kačky (nebo dolary) podobně jako já, třeba hraním Pac-Mana, a díky tomu přistane zlatá soška do těch obrovských Ralphových pazourů ..(19.2.2013)

 • - Kano použije na zombie svou velmi známou fatalitu. (HellFire)

 • - Výrobcem zástrček na hlavním herním nádraží je "Moore", čímž film odkazuje na režiséra filmu. (Adrai)

 • - Scéna, v níž před hradem krále Cukříka přecházejí stráže v podobě oplatek Oreo, je parodií na podobnou scénu z filmu Čaroděj ze země Oz (1939). (Ištván87)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace