Reklama

Reklama

Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

TammiLargo

TammiLargo (hodnocení, recenze)

BUAHEAHEHAHAHAEHHAH :D:D:D:D :D to je směšný ten překlad :D:D: a)"hej jdu na film do kina b)" Na jakej"  a) Chceš pěstí? 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Alqarin smazal svůj příspěvek.

zelvicka.

zelvicka. (hodnocení, recenze)

Nemůžu si pomoct, ale McAvoy vypadá jako patnáctiletý, co jde za maškarní za Buttlera. Ale třeba ve filmu překvapí.

illy.cz

illy.cz (hodnocení, recenze)

To já taky...dobrých britských kriminálek není nikdy dost a tahle vypadá opravdu hooodně zajímavě..Jsem zvědavý, obsazení je super

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Mark Strong vyzerá super. Ten sa snáď už narodil ako bad ass. McAvoy sa mi naopak do úlohy až tak nehodí. Jemu idú skôr iné úlohy. Na akčné filmy sú tu iní. Každopádne trailer ma navnadil,

Hild

Hild (hodnocení, recenze)

Eran Creevy občas dává na svůj twitter nějaké fotky ze studia, kde se na filmu pracuje. Teď tam dal jednu zajímavou s Jamesem - odkaz

Reklama

Reklama