K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem

• Česko K-9 (II) (více)

Policajt Dooley se po smrti utápí ve smutku. Aby zahnal bolest, věnuje veškerý čas a energii boji proti zločinu. Po boku má stále věrného policejního psa Jerryho. Dooleyho šéf, kapitán Byers, se ale netají názorem, že možná přišel čas, aby Jerry odešel do výslužby. Dooley není nadšen představou, že by přišel o svého psa, protože se za deset let společné služby pro policii stal jedním z jeho nejlepších přátel. Léta se však nedají ošidit a zatěžkávací zkouška, která přijde v podobě případu záhadného střelce, nedopadne zrovna nejlépe. A tak Dooley dostává nové parťáky. Je to mladá, velmi rázná policistka Wellesová a její velmi disciplinovaný dobrmana jménem Zeus. Dooley si stále myslí, že se bez nových partnerů objede, případ ostrostřelce ho ale nakonec donutí spolupracovat. (TV Nova)

otík

Celkem to ujde, jen by ani herec ani pes nemuseli být tak líní. Ale jak už jsem řekl k jedničce, pokud jsou scény se psy dobře natočené, film většinou ujde. A i zde je ten vlčák docela milý. Ale je to slabších 60 %. Hudba: Steve Edwards ()

Cracker

Tento film dokáže príjemne naladiť len ak sa nad ním moc nezamýšľate, príbeh bol trochu odkukaný ale zato vtipne podaný. James Belushi s verným priateľom Jerrym Lee sa opäť púštajú do boja o svoje teraz už "dedkovské" životy. Samozrejme že bez K-9 by to bol len ďalší nudný blá-bol. ()

cityman

Druhé pokračování K-9 už sice nedosahuje kvalit originálu, nicméně svou jednoduchou komikou uspokojí leckterého nenáročného diváka. Včetně mě! :o) ()

-soch-

Tento film, ktorý sa snaží o pokračovanie úspechu prvej časti, nebol práve najlepším. Nezdá sa mi tak zábavným ako bola prvá časť a fakt, že Jerry Lee starne nemal byť tak zdôrazňovaný. Zážitok mi kazil asi aj ten holandský doberman Zeus a v tomto prípade i slovenský dabing... V slovenskom znení účinkovali: IVO GOGÁL, LUCIA HURAJOVÁ, MIROSLAV TRNAVSKÝ, JURAJ PREDMERSKÝ a iní. ()

rublik05

Pokračování K-9, na které se muselo čekat 10 let, se nese víceméně v podobném duchu, jako díl první. Opět tu máme osvědčené duo detektiva Dooleyho a jeho čtyřnohého parťáka Jerryho Lee, tentokrát však filmaři obohatili film o dalšího psovoda, s neméně skvělým dobrmanem Zeusem. Chemie mezi jednotlivými postavami opět funguje na 100%, snímek je plný komediálních, a také menších akčních scén. Trochu mám výtku k ději, který je opět trochu jednodušší a celkově je hlavní záporák pro mě trochu nepochopitelný. Nicméně příběh má slušný spád, nenudí a má příjemnou atmosféru. Opět se tvůrcům povedla odlehčená komedie, na kterou se vždy rád podívám, a která mě vždy perfektně pobaví. 7/10. ()

TesterX

Kvalit jednicky nedosahuje. Film povetsinu casu tahne opet hlaskovaci Belushi, ale jeho partak se studenym cumakem spise jen pricmrndava. Holandsky dobrman ma fakt styl:). ()