Bývalí mariňáci a současní zaměstnanci soukromé bezpečnostní firmy, Cross a Manning, jsou se svým týmem pověřeni dohledem nad vyklízením starého tajného vězeňského komplexu. Ten má být druhý den uzavřen a všichni vězni mají být převezeni do federálního zařízení. Musejí také dohlédnout na příjezd dvou záhadných vězeňkyň. Krátce poté je však objekt vězení napaden skupinou elitních žoldáků, která pátrá právě po oněch nově příchozích vězeňkyních...  Poté, co je odhalena totožnost obou žen, si Cross uvědomí, že se dostal do centra mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit. Samantha, jedna z vězeňkyň, je kurýrem z neamerické tajné služby a má v sobě implantát s tajnými finančními informacemi. Kdyby ovšem zemřela, informace se smažou... (TV Prima)

Phietros

Naprosté zklamání! Čekal jsem solidní nálož od těhle borců, ale místo toho přišlo nudné proplítání věznicí, které nezachránil ani Segal svými chvaty ani Austin svými svaly. Navíc otřesná hudba a jednoduchej příběh! 40% ()

VanTom

V pohodě zkouknutelná béčková střílečka z čištění věznice má jednu zásadní vadu: taťkovského válečka Stevena v roli nezastavitelného ex-mariňáka, jehož každý jednotlivý pohyb v kratičkých soubojích musí kamuflovat rychlý úhyb kamery a čtyři střihy. O mnoho lépe do své úlohy pasuje osvalená hora Steve Austin. ()

JohnSmith

Hodně špatné, ale zdaleka ne tragické. Krom Stevena potěší přítomnost drsňáka Austina i bývalého rytíře z Houstonu Parého. Ale i tak je to hrozná konina a to špatně natočená. ()

sedm.1

Maximum Conviction bych tu měl především prezentovat a hodnotit jako nový film Stevena Seagala, ale tím se zde tedy rozhodně nemíním ztrapňovat, takže to vezmu z jiné strany, a to od jeho parťáka ve vedlejší roli, kterého uznávám přeci jen o něco více. Tedy zatím. Steve Austin doposud ve filmové branži nedosahuje ani minima úspěchů, kterými se proslavil jako Stone Cold ve wrestlingovém ringu a bohužel, díky takovýmto sebevražedným krokům se ani v budoucnu nemá šanci dočkat byť je mírné změny. Jít totiž „hostovat“ do projektu Stevena Seagala, který se už ¾ své kariéry bahní v těch nejhlubších sračkách filmového průmyslu, to my vážně hlava nebere. Možná že ho tedy k účasti ve svém dílku Seagal nalákal díky nějakému svému šalamounskému triku, ovšem hlavním jeho záměrem bylo určitě sehnat si k sobě prostě jen parťáka, vedle kterého by nevypadal jen jako obrovská bečka sádla, což se mu tedy musím uznat, co se do objemu těl a zátilků týče, částečně i podařilo, neboť ani Austin mi zrovna jen jako hora svalů nepřipadá, každopádně, to co se odehrává v samotném filmu, to je zkrátka typicky špatná, laciná seagalovka, s nulovou produkcí, s bandou mizerných herců, idiotsky tuctovým dějem a extra nudnou porcí akce, kterou nezachránil ani právě Austin, a to hlavně kvůli tomu, že mu tu nebylo vlastně ani umožněno, o což se opět tedy postaral, jak je v těchto hnilobách zvykem, třetiřadý šílený střihač, ovšem ono je to ve výsledku stejně asi úplně jedno, neboť takhle kvalitní scénář by nezachránil ani Johnny Depp s Bobbym de Nirem na zádech a Al Pacinem za zády. Výplní Maximum Conviction je totiž jen bezduché pobíhání několika nevýrazných kašparů po chodbách nějaké opuštěné budovy s plastovými flintami, kdy to celé spíš budilo dojem, že si chlapíci přišli zahrát paintball za mizerný honorář, což znamená, že se do toho ani příliš nevložili, čímž to celé ještě jen více posunuli k úchvatné „brakiádě“. Maximum Conviction zkrátka nemá jediný moment, který by byl jakkoliv výrazný, zábavný, či jinak zajímavý, takže Seagal jen potvrdil své součastné postavení a Austin by si měl ze své účasti v tomto paskvilu odnést ponaučení, že takto by ale opravdu vážně neměl ve své kariéře pokračovat! ()

Testament

Je to stále o tom samém. I když i béčkoví režiséři pochopili, že to chce točit v novém miléniu "týmovky" - myšleno, že už tam nestačí pouze Seagal, ale hce to i někoho dalšího...A tak se stalo, že byl natočen "Maximum Conviction". Steve Austin a Steven Seagal brání věznici. Hm, dobrý. Ani mi nevadí, že Seagal má cca 130 kg- v těch vestách vypadá drsně i tak, ale když se pohybuje, nebo mluví, tak to je tragedie a v brýlích je vyloženě k smíchu...O nejlepší bitku se nakonec ve filmu postará nováček Foster a je i skvěle natočená. Austin je tvrďák, ale jeho potenciál je nevyužitý. Celý snímek svým provedením připomíná Hangar 14 a to je smutné, takže za mě 32%. ()

666Carnage

Ještě, že se ten Seagal pere rukama jinak by byl v háji :D To je strašnej Balů. Film by mohl bejt i dobrej kdyby nebyl tak typickej a nudnej. Akce občas ušla ale konečná přestřelka v koupelně kde na sebe vystřílí oba 100 nábojů a nic, mě položila. A to to byl v 90. letech i docela dobrej herec. Ale tohle to je děsný. A Austin začíná brát každý hovno co se naskytne doufam, že mu za to aspoň dobře platí když už to bere. ()

iXtr3m3

Trošku pozerateľnejšie céčko, kde si úlohy delia Seagal a Austin. Nebolo to úplne marné, ako väčšina ich podobnej produkcie a dokonca aj fighty už neboli úplne zlé, ale teraz mám na mysli tie mladých, nie Seagalove. ()

AdamesWWE

[5/10] Tvrdé herecké duo Seagal / Austin a režisér Keoni Waxman mi dávali nádej a pocit že natočia dobrý béčkový akčný film už aj podľa traileru. Škoda, že som sa mýlil, zostal som nemilo prekvapený, príbeh je vyštavený, ale dvaja borci ťahajú film dosť dobre, akčné scény sú obyčajný priemer, ocenujem snahu a veľké strelanie, ktoré je ale neefektívne no a súboje sú o trošku lepšie, hlavne Seagal a Austin sa tu ukážu (spomienka na klasiku poteší ale ked´ pokračuje film tak mi je lúto aké filmy Seagal točí). Dávam priemerné hodnotenie ale keby hodnotím objektívne tak tá jedna hiezda ide určite dolu, na priemer to ťahá hlavne Seagal s Austinom, ale zvyšok film nič moc, po žiadnej stránke.. Dobrý nápad potopilo horšie filmárske remeslo. ()

Lefty86

To jsem se já trouba zase do něčeho pustil. Otylý Seagal a neohrabaný Austin se směšnými pohyby. Jindy tu obtloustlost Stevena i přejdu, přece jen má své roky, ale tady v kombinaci s naprosto neuvěřitelně tupýma dialogama to jen podtrhuje špatnost filmu. Film zachránila alespoň poslední desetiminutovka kde si Steven hravě poradil a profackoval hlavního záporáka. A také kvělá bojová scéna Lauro Chartranda kterého upřímně vůbec neznám. Někdy film připomínal spíše parodii, nebo animák, například když se vypnutím elektřiny otevřeli cely s nejnebezpečnějšími vězni, vypadalo to jako v Madagascaru když se objevily fosy. Vězni neměli žádný prostor, přitom situace přímo vybízela ke zhoustnutí atmosféry. Konec mě rozsekal uplně, Seagal řekne Austinovi že pro ně má napůl 200 000 000 dolarů a s ním to ani nehne, jen řekne že to proinvestuje, žádný překvapení, nic. Hrůza. Body jsou jen za námět, který ale byl trestuhodně nevyužitý a závěrečné fighty. ()

TERRORDROME

Takže opäť, Waxman za kamerou a Seagal všade pred ňou ( na vtesnanie jeho tela do záberu bude onedlho treba tú extrémne širokouhlú kameru čo použil Tarantino v Hroznej Osmičke ). Kvalita je viac-menej ako vždy, teda zabudnuteľné, ale stále pozerateľné béčko, tentoraz z väzenského prostredia. Steven a Steve tu jednu takú supertajnú väznicu vypratávajú a ako inak im špatoši škočia do úsmevu, aby im potom zas oni víťazne naprdeli do ich. Solídne prevedený rozbeh kde sú všetci nasratý že sa im služba preťahuje kvôli rozbitému smetiarskemu autu vystrieda štandardná behačka chodbami nejakej pivnice a kotolne, alias priestormi väznice kde po sebe obe strany strieľajú. Steven pôsobí snáď ešte unavenejšie než kedykoľvek predtým, jeho zbrázdená tvár so škárami miesto očí miestami akoby vravela- "čo tu sakra ešte robím", naviac v tej taktickej veste dosahuje jeho pupok rozmery Cheopsovej pyramídy a v bitkách hlavne fackuje štýlom Buda Spencera. Ale občas predsa len niekoho po starom zmasakruje aj so sprievodnou hláškou, ako keď jednému muklovi zlomí ruku a pýta sa ho - "bolí to? Áno! Poondená bábovka!" Prekvapivo ma však celkom bavil Steve Austin, ktorého inak nemám veľmi rád, ale asi aj vďaka tomu že so Seagala už je takmer iba menhir pôsobil viac živo a cool aj keď bol vlastne tiež fyzicky dosť toporný. Dobrá bola scéna v kuchyni kde Austin zlikvidoval jedného záporáka zapáleným sprejom, druhého vystrelenou plynovou bombou a tretieho obaril polievkou. Taktiež bitka hispánskej superženy s megatučným černochom ( ktorého obsadili asi kvôli tomu aby bol vo filme niekto tučnejší než Seagal ), no a potom je tu jedna nečakaná akcička kde sa zrazu predvedie ten svalnatý fešáčik a to takým spôsobom že sa človek musí pýtať prečo ten chlap nedostal viac priestoru keď očividne dokáže predviesť zo všetkých najviac. Ale finálna likvidácia hlavného zloducha Seagalom bola štýlová, aj keď ako vždy len čisto jednostranná, lebo božského Stevena sa proste nemôže nikto dotknúť. Na záver si hrdinovia rozdelia dvesto mega o ktoré tu išlo a každý venuje polovicu na charitu. Už tu chýbal len ten tradičný záber na Seagala ako sexuje v koženom kabáte so zachránenou ženštinou, za to stŕham bod. ()

Garch

"Když se člověk nudí je spokojenej". Tahle idiotská věta z úvodu filmu ho celý tak nějak uvozuje, a i svou upřímností trochu tuhle lacinou srágoru zachraňuje před hodnocením "odpad". Seagal je bohužel už po mnoho let jistota... ()

mira007

Steven Seagal a Steve Austin jako hlídači v tajném vězení, které se uzavírá a supertajní vězni se přesouvají jinam, ale napochoduje tam jakési komando a falešní marshalové pro supertajnou vězenkyni Malajku Steph Song. Film pouze pro fajnšmekry, kteří musí nejprve přehlídnout navýsost stupidní scénář, ultrahloupé dialogy, stáří , tlustotu a moudra hlavního hrdiny a pak se člověk i pobaví. Když pominu tu spoustu hloupých věcí, jakože třeba Austin tam dobrých třicet minut spravuje drtičku odpadu popelářského vozu, který tam just přijede poslední den, tak musím dát dvě hvězdy, protože ikdyž je to jen béčková segavolovina , tak se mi zdá přeci jen "inteligentnější" mezi těmi kvanty béček ajkydomena ( a taky je to mírně nadprůměrně obsazené známějšími tvářemi) a já to dokoukal do konce a se vším tím nelitoval. ()

warrenur

Ako Steve-ov velky fanda stale dufam, ze sa dockam opat podareneho pocinu. Avsak tento kusok opat nestal za nic. Posledne roky je to kvantita na ukor kvality. Je mi z toho smutno. ()

Hapretor

Čekal jsem větší průser. Ono to neni anio tak blbé. To sem byl překvapen. Ovšem duo Austin a Seagal ? To je jak Sele a Tele jsou kámoši jak hrom. Jinak už sem psal snad 10x, že Steven Fekál by měl jít do důchodu a už nic netočit. Nebo si naposled střihnout roli v Expendables 6! ()

boyd. odpad!

Jsem tady snad jediný při smyslech? I když jsem fanoušek Seagala, tak musím říct, že to byla prostě sra.ka totální!!! Levně a podle mě tak za dva týdny zmáknutý akční film bez pořádného příběhu, s pitomýma akčníma přestřelkama, Seagal má skoro v každé scéně dublera, hlavně když je ke kameře zády, tak kde to jsme jako? To tam na tom place nevydrží ani 10 minut nebo co? Prostě hnus, nešlo na to koukat v celku, musel jsem to přerušovat a rozdýchávat tu levnost. Se Sílou úderu asi nejhorší Seagaluv film, nic se mi na tom nelíbilo a divím se, že tolik lidí to tady celkem bavilo a to jsem to viděl v originálním dabingu, protože chvilku jsem viděl v češtině a to už jako fakt nešlo. Stevene, prosím tě polepši se jinak už tvoje filmy sledovat přestanu! ()

helloween93 odpad!

S vypětím všech sil se mi podařilo dokoukat další skvost mistra Štefana, který je tu ze všech hlavních postav asi nejméně. Děj se odehrává v cca 6 chodbách, kdy dvě party žoldáků pochodují sem a tam a nic se neděje. Demenťárna na entou. ()

Kingjiri

Nechodil bych tak daleko a určitě bych film neoznačoval za comeback Stevena Seagala. I když je pravda, že v porovnání s jeho filmografií novýho tisíciletí jde o koukatelnej počin, ale v rámci žánru pořád podprůměr. Akční scény nebyly uplně nejhorší a po technický stránce byla místy koukatelná i filmařina. Největšim úskalim byla nudná a laciná výprava v podobě prostorů věznice nebo očekávatelně slabej příběh. Navíc, opuchlej Seagal už skutečně nemá čim zaujmout, aspoň trochu však potěšil Steve Austin. ()

dakarin

Vidět Stevena Seagala a Steva Austina v tomto filmu bylo hodně smutné :-( Režisér Keoni Waxman z Honolulu na Hawai je zřejmě sice vpohodě, ale i průměrný divák (vůbec neuvažuji náročného diváka) u jeho produkce naopak klid snadno ztratí ;-) ()

AxelWers

Celkom slušný akčňák, síce nič extra, ale dalo sa to pozerať a nenudil som sa. Z tých novších Seagalových filmov, ktoré ináč za moc nestoja, je toto lepší nadpriemer. ()