• hygienik

Už mesiace som nevidel film, ktorý by na mňa pôsobil tak skľučujúco. Komédia? Ja som sa pri "komických" situáciách cítil trápne, nie pobavene. Hnus.(15.1.2015)

• Fr

,,PŘIŠEL JSEM VÁM ŘÍCT, ŽE BUDETE PYKAT....“ /// Začalo to jako statečná ptákovina, dlouho to tak i vypadalo a nakonec to upadlo do šedi, ve který kolísavý tempo ještě nebyl ten největší problém. Tím je příběh, kterej je naprostá hovadina. Sokol zřejmě dlouho nosil v hlavě plán, jak si zašukat na záchodcích a v hotelu. Nakonec si zaexperimentoval akorát na tom hajzlu a stejně tam patří většina týhle zmatečný filmový události, který jsem si neměl, ale opravdu neměl všimnout. Život sice má bejt veselej, ale hlavně by měl Ondřeji dávat smysl! Abych jen neblil – ocenil bych ten mně blízkej smysl pro humor. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju Šumperk. 2.) Jsem ze Šumperku. 3.) Mám vztah k Šumperku. A Ondrovi Sokolovi. /// PŘÍBĚH * HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.5.2014)

• URBAN

O českých filmech nemám dobré mínění a tento není vyjímkou . Od Sokola jsem čekal všechno jen ne nějákou depresivní komedii nebo jak bych to měl nazvat . Nemělo to hlavu ani patu a tak by se vlastně dal shrnout celý film . Sokol prostě patří do divadla . ( 8.5.14/MAC )(8.5.2014)

Pro mě nesmírně milé překvapení v českých vodách, které možná způsobilo i to, že jsem přistoupila na pravidla hry a prostě se nechala bavit. Co postava, to perla a co se mi asi líbilo nejvíc, byl ten fakt, že mi ty charaktery přišly uvěřitelné, od kamenného ksichta recepčního Matáska až po hystericky vybuchující Janu Krausovou (fantasticky odehraní funebráci Roden s Pleslem už jsou mimo jakoukoli kategorii, ti jsou prostě.. first class). Čeho se tak trochu obávám, je to, že ve mně některé hlášky lehce zakořenily a pokud se mě někdo v brzké době zeptá, čeho chci v životě dosáhnout, asi ho poprskám smíchy (dobrá práce, Ondro, fakt :-).(11.6.2014)

Jasně, kdo chce vidět retardovanou, provinční slátaninu, tak ji v tom vidí, ale není to tentokrát nutné. Smála jsem se hodně. Dialogům, gagům, situacím "ze života" a vlastně všemu.(22.4.2015)

• - Na stránke "krasno.csfd.cz" sa okrem iného dala kúpiť aj malá rola vo filme. Tieto príspevky slúžili ako finančná podpora a prispeli tak k realizácii projektu. (PATWIST)

• - Ve scéně, kdy Adam (Ondřej Sokol) leží v posteli s Monikou (Zuzana Stavná), má trenky. Poté ale vybíhá z postele s tím, že trenky nemá, a bere si rifle. (K00F)

• - Monika (Zuzana Stavná) v jedné konfliktní scéně dostane od své matky Blanky (Jana Krausová) čtrnáct facek. (vyfuk)