Petyas

Celkem zajímavý film, postavený na velmi zajímavém tématu, ale nedotažený po všech stránkách. Škoda toho. 50% ()

darkreider

Scarlett v červených nohaviciach femme fatale, čo si budeme klamať, kto by neprehliadol psychologické nedostatky, keď sa pozerá na niečo také. Levitt je sympaťák a to šťastie v očiach keď sa rozhrešenie znížilo na polovicu, to je top scéna. Škoda, že zápletka nemá dosť šťavy na plných 90 minút a tak druhá polovica už neťahá. ()

Charlie84

Levitt potřebuje filmových 90 min. aby zjistil, že sex je vlastně lepší než internetové porno. Možná by se tato až revoluční myšlenka dala vyjádřit i 20 min. kraťasem, nevím. Bohužel jsem se nenudil, takže za tři. ()

Kingjiri

Že by osobní zpověď Joseph Gordon-Levitta, kterej je (byl) závislej na pornu? :D No, asi ne, ale porno je minimálně pro chlapy vděčný téma. Ženský to v lepšim případě pouze nechápou, v horším případě označej chlapa, co kouká na porno, za uchyla (ačkoliv je pořád lepší koukat jenom na porno, než svojí starou na tvrdo - s měkkym to ani nejde - podvádět). V úvodu Don spoustukrát pohoní, na diváka vykoukne nespočet koziček i zadečků a na kameru vypadne několik použitejch kapesníčků. Pak se objeví Scarlett Johansson (bohužel však ne nahá "v pornu") a diriguje Donovi jeho "porno" život. SPOILER To je chvíli zábava, ale potom, co se dá Don dohromady s Julianne Moore, už je všechno jinak. V závěru Don zjistí, že když se opravdu zaláskuje, tak porno vlastně nepotřebuje (no nevim, je to spíš kráktodobá záležitost). KONEC SPOILERU Jako celovečerní režijní debut dobrý, ale celkem spíš průměr. ()

Stíba

Na celovečerní režijní prvotinu moc povedené a věřím, že se G-L ještě vypracuje protože tohle je jeho herecká i režijní parketa a měl by se jí držet. Některé fáze jsou tu opravdu hodně nápadité a povedené, jiné o něco méně, ale jako celek je to velmi zajímavý, pohodový film, který má ale zároveň i silnou výpovědní hodnotu. A právě způsob, kdy film dokáže podat svojí myšlenku bez zbytečného tlačení na pilu miluju a tohle mi Don Jon bez výhrad splnil, zejména tím okrajově nastíněným obratem, který se u Jona odehrává v závěru filmu a který nechává dost prostoru pro divákovo myšlení. 4,5* ()

Ondr@932

Věděl jsem, že to bude super komedie u které se velmi nasměji, ale chtěl jsem si počkat na dabing, takže proto jsem film viděl až po roce ... Joseph Gordon-Levitt natočil, zahrál i napsal skvělou komedii o masturbování, přátelích ... 75% ()

Automaniak

Bar>chlast>ženský>masturbace....bar>chlast>ženský>masturbace....bar>chlast>ženský>masturbace....a takhle tisíc x dokola. Prostě Dony, 60%. ()

B_e_a_r

Po celou dobu filmu jsem si myslela, že dám tak jednu *, jelikož mě to moc nebavilo, ani to porno nebylo nic extra a Scarlett se mi v tom taky nijak nelíbila...ale o dvě to zvednul ten konec, jelikož moc hezky vystihnul pravou podstatu milování, protože přeci když se milujete s někým, koho máte rádi, bude to skvělý vždycky, bude na tom záležet a to se mi moc líbilo:) ()

HenryIvan

Úprimne, Don Jon sa na nič nehrá. Je plný kontroverzie, ale zase plný kontrastu a padajúceho stereotypu. Je to relatívne sranda pozerať, no má to časti, kedy vás to nudí ( našťastie ich nie je veľa ). Joseph Gordon-Levitt prekvapivo zvláda hrať, režírovať a aj scenár napísal obstojne. Udivuje má, že práve kvôli tomu, že všetky hlavné posty pri tvorbe filmu obsadil on, bol schopný dotiahnuť do hlavných rolí Scarlett Johansson ( ktorá je neuveriteľný kus ) a Julienne Moore. Tie to ťahajú veľmi pekne. Vtedy ešte neznáma Brie Larson mi celý čas svojim mlčaním lezie na nervy, až sa ozve a poskladá jednú zo najzmysluplnejších viet za hodinu a pol. Celý svet Don Jona je úplne obscénny, no človek sa v jeho zraniteľnosti dokáže vidieť. Pod tou povrchnou vrstvou plnou kecov o porne, masturbácii a sexe sa ukrýva pointa celého filmu. Celé to v podstate šľape a je to prijemne strávený čas nad zdanlivo „ fekálnym ” filmom. 75 %. ()

sybille

miestami to najtrapenejšie a najubohejšie, miestami to najvtipnejšie a najgenialnejšie čo som videla... vo finále mi Joe uštedril týmto filmom facku- hlavohrzď, pipka, upišťana matka, čavo foter, chatujúca segra a trochu podivná ryšaňa huliaca trávu- všetko pomerne známe a dobre tunelovatelné v rámci zábavy- otázka však je: stačí to?!? pochybujem..... každopádne som sa dobre pobavila a určite som ochotná tento film posunúť luďom zo slovami aby sa zabavili tiež..... no či som ochotná pozrieť si ho znovu alebo niekomu garantovať jeho filmovú hodnotu, to neviem. Navyše stále nechápem či sa tento film snaží brať vážne (vysvetlenie plaču Julianne, a koniec?) alebo nie (možno by som to prijala viac)... za rozporuplné myšlienky *** aaa za všetky scény kde si Don spytuje svedomie na spovedi jedno bezvýznamné + k dobru .............. 65% ps: čakala som že to bude horšie ()

Selixinho

Na svou režisérskou cestu se J. Gordon-Levitt vydal poměrně odvážnou cestou. Natočil totiž snímek, který bude do budoucna ještě mnohokrát komentovaný a kritizovaný. Jedna třetina lidí se na to bude dívat s otevřenou pusou, 'za co jsem to vlastně utratil peníze?' druhá třetina půjde s nuceným doprovodem svých milovaných a třetí třetina bude tento film obdivovat. Filmy o této tématice se dělají hodně špatně. Často se filmy jako tento odsuzují společností. Na první jeho film to nebylo špatné a já jsem se hodně bavil. Mohl by zkusit natočit nějaké akční drama, aby jsme zjistili co v něm je. Absolutní hvězdou filmu se stal Tony Danza, ten byl k nezaplacení. ()

Franc1s

Porno kam se podíváš, to je hlavní heslo tohodle řádného kousku J.G.Levitta. Povedená!! Frajírek DON JON má prostě radši pornohub.com než sex v reálu a tím směrem jde všechno. Než potká jednu slečinku a poté potká jednu madam, jak říká. O srandu není nouze, borci se nemusí bát, zaláskovaná komedie to taky není a střípky z porna taky uvidí, takže není důvod nekouknout! Scarlett je kočka, Julianne se s tím nese*e a Gordon správnej týpek. Jen ať pokračuje mladej rejža!! 8/10 ()

Poken

Po dokoukání filmu jsem měl pocit, že mi bude trvat mnohem delší dobu ohodnotit jej. Myslel jsem, že mi bude trvat mnohem déle rozhodnout, zda se styl filmu střídá podle aktuální nálady (v podstatě se film skládá z několika žánrově odlišných etud) promyšleně, nebo se jen zcela povrchně, kýčovitě a prvoplánově snaží zaujmout co nejširší spektrum a Joseph Gordon-Levitt si ve svém celovečerním režijním a scénaristickém debutu chce vyzkoušet co nejvíce poloh... Ve finále mě o promyšlenosti celé této 'šarády', ale stihl přesvědčit ještě samotný film doprovodnou hudbou během závěrečných titulků, kde žánrově odpovídající muzika věrně kopíruje poslepování celého díla. Rozhodně můžu říct (napsat), že jsem více než zvědav na další počiny, kde se můj už tak oblíbený herec, znovu postará o scénář, potažmo usedne opět do režisérského křesla. ()

simp23

Originální snímek a vcelku povedený debut JGL na režisérském křesílku. Slovy Zdendy Pohlreicha - není to film, o kterým bych psal domů :-) Ale jedná se určitě o příjemné oživení v záplavě těch předvídatelných romantických komedií. ()

verikova

Na některé filmy se nevyplatí dívat jen na základě obsazení - a toto je jeden z nich. I když se v hlavních rolích sešli mí oblíbenci, nedalo se na film dívat bez otráveného výrazu. Vážně to myslí vážně? Možná na začátku nějaká myšlenka byla, ale trapné vtipy s velmi vlažnými hereckými výkony ji bez problému zastínily a udělaly z toho řadovou podívanou pro milovníky hollywoodských béček. A ten happy ending - vážně to myslí vážně?? ()

Spezza

Snímek ve kterém mladík ujíždí na pornu a sbalí každou holku v klubu ? Pro mě celkem nudný a bohužel ani krásná Scarlett tento film nezachrání. ()

criticson

Nevěřil bych, jak mile mě po těch letech ještě dokáže Julianne Moore překvapit. Všechny postavy, ostatně celý film je až bolestně plochý a nebýt Levittovy reputace, každý duševně zdravý producent by celý projekt smetl ze stolu. Přesto se zde našly milé momenty, které osvítily tu bezbožnou nudu, snad mi přišla Juliennina role tak sympatická, protože jediná byla natolik uvěřitelná. A co se týče pana režiséra samotného, neměl by se pouštět do věcí, kterému nejsou vůbec vlastní. ()