Dušičky seniorov (TV film)

Filmoviedky: Dušičky seniorov

Krimi

Slovensko, 2011, 96 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Je to pomerne zvláštny pocit vidieť obľúbenú herečku hrať už len postavy starnúcich žien, pripadne celkom starých. Aj v tom je určité majstrovstvo, aby to bolo prirodzené, a v tomto filme ju prekonáva Nárožný ako amatérsky detektív. Keby sa Columbo dožil v seriáli ešte o niečo vyššieho veku, a skončil by v domove dôchodcov, tak by jedna epizóda mohla vyzerať presne takto. Má síce také vláčne dôchodcovské tempo, ale Nárožný to zahral dokonale a zvyšok obsadenia je tiež skvostný. Záver je viac smutný, ako by sa dalo predstaviť. Ešte by som prijal predĺženú režisérsku verziu, kde by nechýbala scéna z kancelárie riaditeľa, ktorá končí veľavýznamným zapitím pohárom vody. –––– Ja už viem, čo urobím. Použijem nejaký prostriedok a otrávim ju. –––– My nezabúdame, pani Pôbišová. MY nie. –––– Já bych vám, když dovolíte, položil několik otázek...(1.11.2018)

• fantomas19

* vzťahy v domove dôchodcov(28.11.2012)

Ničím nevyčnievajúci televízny film s charizmatickou E. Vášáryovou. Čakali ste viac?(28.6.2012)

A práve o to ide. Vôbec nič zaujímavé sa tam nedeje. Ničím zaujímavý televízny film. Ale pani Vášáryová! Preboha veď jej už dajte Oscara.(5.7.2015)