Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  **

  Chevy Chase je vynikající komik, ale nejčastěji hraje v úplně špatných filmech. To je itento případ. Film se zřejmě snaží o nějakou protiválečnou satiru. Pokud po něčem takovém bažíte, doporučuji spíše 'Špioni jako my' rovněž s Chevym. 30%(20.2.2003)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,369,581Tržby Celosvetovo $-║ Komédia??? skôr strašné zlý vtip a William Friedkin na poste režiséra, tak to bola trefa riadne vedľa, on proste v tomto žánry nemá čo robiť, on má talent na drámy nie na zábavu /15%/(15.2.2009)

 • Slartibarkfast
  **

  Tento pokus o satiru bych rozhodně neoznačil za komedii. Jisté prvky komediální tvorby to má, ale jinak je to velmi slabé. Chevy Chase má své nadání na filmy tohoto druhu, ale tady nedostal prostor. Jedná se spíš o jakýsi protiválečný sluníčkový film. Zřejmě ještě živící se na již slábnoucí vlně válečných konfliktů, které tehdy rozvířili emoce nejednomu studentíkovi, či povalujícímu se zhulenci. Inu, ač hvězdně obsazeno, je toto dílo odsouzeno k nezdaru již po prvních minutách. 40%(9.2.2016)

 • Lacike
  **

  Je to taky nevyrovnany mix serioznej satiry a komedie. Na jednej strane to vyzera, ze to chce seriozne poukazat ne problematiku zbrani a zaroven sa to obcas zvrhne prizemnym vtipom. Ani v jednom smere nieje prilis dobre a tento mix uz nefunguje vôbec. Najväcsim prekvapenim je, ze Chevy Chase hra rozumneho chlapika a aj v tejto polohe sa mu podari par zabavnych vtipov. Sigourney Weaver tu je nevyrazna. Gregory Hines je zase dost otravny. Akcne finale dnes po trikovej stranke pôsobi smiesne. Celkovo je vysledok nemastny neslany s par zabavnymi scenami. Film odporucam len hardcore fanusikom Chevyho Chasea 5/10.(3.1.2015)

 • charge
  odpad!

  Jeden z nejhorších filmů s Chevy Chasem spolu s Caddyshack II, vyjma Neviditelného na útěku a Fletch je většina jeho komedií jako Nečistá hra, Bláznivá dovolená, Špióni jako my, nebo i neskutečně kýčovité Vánoční prázdniny, ukázkou slabších komedií, kde většina rádoby vtipných situací zrovna dvakrát k popukání není, ovšem tento počin je vrcholem trapnosti a ubohosti, na kterou lze v komediích z 80. let podobného ražení narazit celkem často viz. Doktor Detroit.(15.10.2012)

 • - Natáčení probíhalo v Santa Barbaře. (Terva)