Justine počas prednášky na vysokej škole vyjadrením svojho názoru prejaví súcit s ľuďmi žijúcimi v starých kultúrach, ktorí sú pomaly, ale isto vytláčaní zo svojho územia a divokej prírody. Vzápätí dostáva od jedného zo spolužiakov nečakanú príležitosť: spolu s niekoľkými dobrovoľníkmi vycestovať do Chile a zorganizovať protest v jednej z džunglí. Po priviazaní sa k stromom či ťažkým stavebným strojom ich ale čaká nemilé prekvapenie, nie v podobe drsného zásahu tamojšej ochranky, ale leteckej havárie. Jej následkom sa po páde do doposiaľ nepoznanej časti džungle nečakane ocitajú v rukách tých, ktorým pôvodne prišli pomáhať. Podarí sa Justine a jej známym dostať sa zo spárov ľudožrútov? (*CARNIFEX*)

FanKalEl

Podľa tých nápadov filmu s nízkou úrovňou iq som myslel že to režíroval nejaký mladý študent. Inak je to celkom pekne natočené čo sa týka technickej stránky a atmosféry. Nenudilo to vôbec ale čakal som určite trochu viac. (65%) ()

AngelG

Tak tohle je ještě horší fail než Hostel a Cabin Fever dohromady.. Eli Roth prostě není dobrý režisér. Jeho filmy jsou vždy děsně obsazené, tím pádem děsně odehrané, postavy nesympatické, takže jsou vám totálně ukradené (naopak doufáte, že se jim stane něco strašného), celé to vždy působí děsně amatérsky, nemá to žádnou atmosféru a ten soundtrack.. jak Indiana Jones. A do toho ty jeho vsuvky alá černý humor, které opravdu nefungují. Nevím, ale skutečně na tom snad neshledávám ani jednu jedinou věc, která by byla positivní a tu jednu hvězdu dávám snad jen za ty jakž takž masky.. tím to ale hasne, naprostá ztráta času. ()

Kingjiri

Škoda, že je čekání na setkání s kanibalama v podobě pokusu o proniknutí do sluníčkářských duší tak dlouhý a nezáživný. Kdyby vypadala většina snímku jako ta kanibalská část s napínavějšíma i komediálnějšíma chvilkama, byl bych s výsledkem hodně spokojenej. Musim ale uznat, že těch pár kvalitně nakroucenejch gore scén a nápad se zhulenejma kanibalama zustane v paměti delší dobu. Za což společně s povedenou amazonskou výpravou přihazuju třetí silnou hvězdu. ()

helraiser

Takhle to prostě dopadá když pobláznění aktivisti lezou někam kde o ně nikdo nestojí, tentokrát skupinka troubů se ocitne v moci kanibalů a je to slušný krmivo a to doslova. Eli opět nezklamal, pobavilo, velice pobavilo. Když divák přežije pomalejší rozjezd tak bude jistě spokojen, kanibalské hody nemají chybu. Eli je stejně pošuk to je jasný, nechat zhulit kanibalské domorodce a, nebo někoho nechat sežrat zaživa to už je prostě úlet. S tímhle u mě Eli prostě zabodoval, to se prostě povedlo. A že to je dějově na nule,v tomto subžánru vůbec nevadí. Spokojenost maximální a nebýt toho pomalejšího začátku tak bych šel s hodnocením ještě víš. Perfetní podívaná i když kanibalské hody by snesly i delší stopáž. ()

gazogazo

Nuda a chtělo by to lepší holky, taky trochu gradace. Na druhou stranu žádný kanibalský horor není dobrý, tak co. ()

Vabr

Můj první kanibalistickej film vůbec a dost se mi líbil a dokázal mě taky dost dobře znechutit. The Green Inferno mně ani jednu vteřinu nenudilo a úvod mi nepřišel dlouhý ani nezajímavý. Náhodou taky na úvodu přidává její hodně vtipná kamarádka. Režisér by měl možná přemýšlet i o nějaký komedii, protože její vtipy a stěry se povedly :D. Jejich příchod do džungle má originální cíl a přestože ještě na domorodce nedochází, dokáže to být intenzivní i při jejich první misi proti kácení dalších stromů. Samotný pád letadlem, který způsobí jejích následné nešťastné setkání s domorodci, mě překvapil ze dvou úhlů tykajících se CGI. Ten první je, jak překvapivě skvěle naeefektovaný je padající letadlo a ten druhej to, jak mizerně vypadá kabina s cestujícími. To byl hodně zajímavej rozdíl. Přestože dost lidí pád letadla nepřežije, stejně jich zbyde v pohodě počet na to, aby jel film dál. Domorodci mají neobyčejný, rudý look, takže vypadají po celou dobu nepřirozeně a nahání hrůzu. Smrti jsou gore a hned první oběť domorodců zažije masakr. Líbí se mi logika postav, který se pokouší přijít na útěk. Hlavní hrdinka je mimochodem sympatická a milá postava, takže jsem si ji hned oblíbil, naopak velitel celé téhle akce je pěknej idiot, takže dokáže postavy vytočit a zabránit jim v některých krocích. Jediný, co mi film ze silných 4⭐ sráží na obyčejné 4 je konec a s tím související dodatek k domorodcům, kterej je upřímně de*ilní. Ve filmu je jedna nezodpovězená otázka (slepá ulička) ohledně týpky v kánoi. Vyhodnocení: Zatajený dech a ruce zakrývající pusu zaručeny ()

Alexandre

Nechutné a zvrácené je to dostatečně, ale chyběl mi tam ten pocit napětí či mrazení v zádech, který jsem zažil u Rothova prvního Hostelu. Jako největší plus vidím to, že maskéři odvedli sakra dobrou práci :-D Postavy jsou jinak nesympatické, scénář a chování postav místy úplně na hlavu, přesto mě to dost bavilo a těch 100 minut mi uteklo jako nic. No... taková malá kanibalská jednohubka, která určitě neurazí, ale očekával jsem víc. ()

TSZ

Několik nechutných záběrů z porcování a konzumace bílých vetřelců ještě nedělá film hororem. Eli Roth posbíral asi nejhorší herecké obsazení, které mohl sehnat a promarnil velkou šanci na natočení vpravdě kultovního filmu. Dokument z téhož prostředí bych viděl raději. ()

DavidWebb

S veľkými obavami som sa po zhliadnutí Knock knock pustil do tohto fliku, pretože - dh rejža. Ale na druhej strane vidieť toto prvé... No prosím, a to by si nejedna filmová smažka (ako ja) pomyslela, že ju už nič neprekvapí. A mňa teda prekvapilo. Pretože som tu videl prinajmenšom tri inovatívne prvky, ktoré som zatiaľ v inom filme nevidel. Nemyslím filmárske (z technického hľadiska) ale ako príbehové nápady a popisovať ich kvôli spoilerom nebudem. Isteže sa mnohým divákom bude Zelené peklo javiť ako návrat k starším talianskym džungľovým nechutnostiam alebo zhrnú dej do vety "idioti zožratí kanibalmi" a niečo pravdy je aj na jednom aj na druhom. Ale pravda je aj to, že sa mi to počas sledovania tak nejak dostalo pod kožu. A potencionálnym divákom by som rád pripomenul, na aký druh filmu sa idete pozerať, a ktorý režisér to má na svedomí. Tak aby ste od toho nečakali nejaké dialógy alebo nebodaj myšlienku... ()

Knor

Pokud máte pár starých klasických kanibalských filmů zkouknutých, tak vás toto nemůže nějak rozházet nebo šokovat. Vlastně to až na pár scén nijak nevybočuje z pravidel takovýchto filmů a drží se to zavedenýho programu. Ale já mám Eliho Rotha rád a líbí se mi jeho zvrhlost a ten jeho černočernej humor, kterej předvedl i tady. Navíc líbí se mi, že Eli se nebál do tohoto jít, protože poslední takhle poctivej kanibalskej horor se natočil už hoodně dávno. Nechybí tu jedna krásná domorodá vesnička, hluboká džungle a pár nešťastníků, který to fakt kurevsky odnesou. Eli tenhle žánr chtěl trochu oprášit a díky tomu jsem si vzpomněl na všechny ty hnusy co tyhle filmy ukazujou, nejde tu o děj ani i nějakou hlubší myšlenku, tyhle filmy sázejí na intenzitu prožitku z otevřenýho hnusu, brutality, krve a násilí. Eli Roth je zvrhlej filmař a já ho žeru .... The Green Inferno si zaslouží důstojně stát vedle klasik jako Cannibal Holocaust nebo Cannibal Ferox. ()

megan017

Kanibalské filmy nejsou zrovna můj šálek čaje, ale nějaké body k dobru dám za celkem zajímavý příběh, dvě sympatické postavy a pěkný závěr. Podle mě to není špatný film, ale kanibali prostě "nežeru":D. ()

dacek

Nakonec se přikláním alespoň ke dvěma hvězdičkám. Něco tak stupidního, laciného a příšerně zahraného se jenom tak nevidí. Ale ono to prostě docela baví. Jako horor 1/5 jako parodie 3/5. ()

GameboyNES

Tohle se Eliášovi vážně povedlo. Morbidní humor až na kost :) Vaření lidské hlavy s jabkem v puse, zhulení lidožravci, kteří chytli "žravou" :D Prostě nářez. ()

Najt

Skvělé natočený jídelníček z jungle. Udí se, praží se, péče se, marinuje se, a pak nastává velkolepá hostina. Mě bavila i první půlka filmu. Dobře se na to kouká, skrze povedený casting. Příjezd do zelené divočiny byl vskutku s povedeným soundtrackem povedený. Když pak začne hostina, je to napínavé drsné. Bohužel tady jde nejvíce bodu dolů. Nedostatečné gore je hlavním neduhem. I 40 let starý kanibal holocaust mi přijde nechutnejší. Né že bych potřeboval vidět nějaký jatka, ale ty rekvizity to bylo hrozný. Na první pohled bylo vidět, že to je umělý. První porcování bylo sice nechutný, ale pak už k ničemu moc nedošlo. Tady bych očekával buď útěk a survival v jungli a nebo zajatectví a čekání na smrt. V této fázi se herectví vůbec nepovedlo. V této kůži bych asi umíral strachem, ale emoce z nich, když byli v kleci jsem zkrátka žádné necítil. Hlavně ten debilní frajerský pablb, kterej se tvářil jak když čeká na vyšetření u doktora, čili naprosto znuděně. Útěk byl taky ubohý, je to škoda, protože se na to koukalo fakt pěkně, dobře natočené, neskutečné prostředí ale jelikož se film věnoval více prvkům najednou, tak ani jeden nedokázal pořádně využít potenciál a to vše převýšit. Takže lepší průměr.// 3,5* ()

Homerking

Vysokoškolská studentka Justine se připojí ke skupině aktivistů a odcestuje do Peru účastnit se protestu proti dřevařskému průmyslu který ničí amazonský prales. Když se skupina vrací do civilizace jejich letadlo se zřítí do hlubokého pralesa, přeživší brzy zjistí že zde nejsou sami, v pralese totiž žije kmen divokých kanibalů. Film nedisponuje ničím vyjímečným ale můžete se těšit na spoustu nechutných scén, porcování lidí a pořádnou kanibalistickou chálku. Green inferno na mě působí jako moderní verze Italských klasik jako jsou Kanibalové nebo Ženy od hluboké řeky. Pro hororového fanouška můžu vřele doporučit. ()