Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

Guran odpad!

Po vynikajících (Ne)zadaných zde Efron propadl. Jeho výkon byl stejně ubohý, jako ten Rogenův. Postavy byly hodně špatně sehrané a scénář byl naprosto debilní. Nesmysl jako je tento se nedá v žádném případě dokoukat. ()

Luciee113

Tak to bylo něco. Zasmála jsem se u toho s manželem pouze u jediné scény ke konci filmu. Celý film je prokecaný a nudný. Aspoň jsme si to zpestřili našimi vtipnými hlášky, kterým jsme se pak smáli i po skončení filmu. Mno jo, už jsme se museli dodívat až do konce, když už jsme si to pustili... a stále a stále čekali, až se něčemu zasmějeme.... ()

Pitryx

No tohle je pro jinou věkovou kategorii. Zpočátku dokonce děsná nuda. Proč ty zdlouhavé pasáže z mejdanů, nechápu. Prostě jsem se nebavil, jak jsemočekával, předpokládal jsem, že to bude něco podobného Válce Roseových, ale toto jim nesahá ani po kotníky, ať už scénáristicky, nebo zbytečnými obscénnostmi. Zá pár drobných úsměvů to snad ani nestálo na to koukat. Navíc ta odporná hudba… ()

Daertelon

Naprosto odpudivý film, plný debilit, č*rákovin na osmou a špatných herců. Scénář je jak pro malá retardovaná morčátka a nejen svou debilitou, ale i Zacem Efronem evokuje High School Musical. Klasická ukázka zabláceného dna kinematografického moře. Dvě hvězdičky za Efronovo tělo a několik málo moc dobrých scén (Airbag, bitka...), v jejichž duchu pokud by se nesl film, tak by to byla vynikající komedie. Jinak děsná s*ačka. 25% a průměrná jedna *. ()

MartinTerran

Nic světoborného to není, ale pár opravdu povedených vtípků zde bylo, a celkově to fungovalo a nenudil jsem se. Hodnocení: 54/100. ()

Jadro

Jedna hviezdička za volanie polície a následné tupé vysvetľovačky, druhá za pekné mladé telá a posledná, za Kellyno "doučovanie" jazykových znalostí (asi najlepšia scénka z filmu)... Inak nuda striedaná trápnosťou.. ()

Facerr

Fakt jsem se docela zařehtal. Po dost dlouhý době komedie, kde člověk nemusí vzít zavděk trapáckejm "rádobyvtípkům", který tahaj z člověka úsměv za každou cenu. Tady jde o originality typu "co všechno jde vymyslet s ukradeným airbagem z auta". Při tom všem si film zachovává pořád svůj styl a (i přes některý super zvěrstva:) úroveň, u který scénáristi ve většině případů zůstavali nohama na zemi. Nečekejte, že se budete řezat smíchy od začátku do konce, ale když to přijde, stojí to za to.... nudit se ale rozhodně nebudete. ()

elanista1

V súčasnej kinoprodukcii si len ťažko viem predstaviť horšiu komédiu. Ústredná dvojica Seth Rogen a Rose Byrne s obrovským prehľadom vyhráva cenu pre najnesympatickejší filmový pár a najafektovanejší herecký prejav, s prehľadom. A to bola Rose Byrne dôvodom prečo som sa odhodlal tento film pozerať, lebo v Insidious bola perfektná. Deveťdesiat minút "komédie roka", podľa niektorých "odborníkov", a ja som sa doslova ani jeden, jediný krát neusmial. 0%, úplná spodina...nezábavné, afektované a hlavne trápne. ()

DonBraso

Stará dobrá pařba s Rogenem,kde v dialozích vystoupí tolik známých jmen,až nevíte která je která.Typická nonstop párty,kde se pár snaží utišit teens od vedle z neustálých parties.Je to pořád dokola,ale kupodivu to dobře funguje,protože se občas i člověk trochu zasmát musí.Není to typický výplach plný hoven a pussy na každým kraji,přesto se kecá nesmrtelným tempem a narážky na různé osobnosti člověk musí znát.Všechno šlape celkem v pohodě,ale bohužel ten konec je naprosto do kopru.Čekal jsem trochu lepší konec,než naprosto příšerný happy-end. ()

pafka

Tak tohle nebylo vtipne, ani usmevne. Mozna zkraje, ale pak prisla nuda. A najednou jsem se pristihl, ze pri filmu delam neco jinyho, nez ze na nej koukam. Uplne ucebnicova zalezitost, jak cloveka neco nebavi. ()

TinoArts

Komédie s partou Seth Rogen a spol. mám neskutočne rád, aj ten ich primitívny a improvizačný humor. Preto som sa na to tak tešil, no prišlo sklamanie. Dosť slabá komédia (oproti iným). Videl som síce už niekoľko podobných filmov, ale aj tak to malo nápad so slušným potenciálom. Možno by tomu prospela nejaká odviazanejšia "unrated" verzia. 60% ()

Blazis34

Hlavní dvojka Seth Rogen a Rose Byrne se skvěle doplňovala a v boji proti pařmenovi Zacu Efronovi působila velice homogenně. Nápad na děj určitě špatný nebyl, jen nevím, zda by se to ve skutečnosti takhle řešilo ;-). Ale je to film a druh komedie, která místy dokázala diváka rozesmát, a proto ji dávám 65% - tři hvězdy. ()

lobo87

Priemerná americká komédia s mojim obľúbeným Sethom Rogenom. Stoller ma však týmto filmom o svojich kvalitách príliš nepresvedčil (nie prvý raz). Chýbala tomu väčšia ostrosť, vtip a charizma hrdinov. Napriek tomu, na jedno pozretie príjemná ľahká komédia... 60% ()

Mograine

Na začátek musí říct, že mě tenhle film mile překvapil. Seth, Rose a Zac mě opravdu nadchli především díky jejich talentu pro komedie. Já se osobně nenechal zmást nízkým hodnocením a napral tomu 4* hlavně proto jak hezký a zajímavý tento snímek je. ()

waltosin

Jéééé holky pojdme do kina na ten novej film Zacka Efrona, prej tam bude skoro nahej to bude sexy! :D Ano i takhle se dá vydělat na nekomedii, kde zástupy dívek u kina slintají až uvidí svého sexy idola. Bohužel po stránce, jak komedie má vypadat to už je hodně špatný, vždyť špatný příbeh to není, ale je to strašná nuda, kde se nedá ani usmát nad nějakou situací. To jsem kritizoval Rogenův minulou komedii Apokalypsu z Hollywodu, kde jsem se aspoň do půlky bavil a smál se jak o život, tady jenom čumím na dva baráky, kde se v jednom paří a ve druhym se vymejšlí jak se zbavit. Hrůza!!!! 20% ()

gefr

Nemastná, neslaná komedie co je zkrátka hrozně nedotažená do konce. Přišlo mi jako kdyby byla vypuštěna verze, kterou ještě neviděl střihač a tak se v podstatě jedná jen o humorné scénky poskládané za sebe. O postavách se nedozvíme vůbec nic, pořádný příběh tu taky chybí, ale má to sem tam dobrý nápad a některé scény jsou povedené. I když jsem se na tenhle snímek těšil, jedná se bohužel jen o další Béčkový film, který zapadne v prachu....škoda :/ ()

Lucbric

Nuda, nuda, nuda... Zac Efron začal posilovat, vymakaný svaly a bochánky na břiše hned ukazuje celýmu světu. Hodina a půl ztraceného času, film je plný rozhovorů (a sexuálních narážek) o ničem, herci mě moc nenadchli a děj mě taky nezaujal, takže za mě docela propadák :( jediná vtipná scéna - zasmáli jsme se sami sobě, že jsme vydrželi koukat až do konce :/ ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák