Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

eLeR

Síce dosť predvídateľný, a to som ani knihu nečítala, ale v pohode pozerateľný film ... taký priemer, nič extra. Oldman tradične výborný, Davidtz ma bavila, Forda neznášam, ale tu mi nevadil, no a na Hemswortha mám ja momentálne slabosť, takže ... ale mne sa tu zdal náhodou celkom dobrý, úplne prirodzený. A miestami výborná muzika. ()

Lenny.M

Sorry, ale mladý Hemsworth nemá ve filmovém průmyslu co dělat. Nulový herecký výkon, film s dobrým nápadem, nicméně nedopadlo to nějak dobře. Alespoň se dobře koukalo na Amber ;) ()

Chrustyn

Thriller s výborným a slušně gradujícím startem, jehož drive začne upadat rychleji, než by si daný žánr i příběh zasloužil. Ve výsledku se jedná o neškodný, ničím výjimečný thriller, který neurazí, ale občas otravuje hlavní postavou. Liam Hemsworth, by měl zajít za svým starším bratříčkem na kurz herectví, jinak se z něj stane jeden z nejotravnějších a nejhorších herců, své generace. ()

heyda

Promarněný potenciál. Ač se sešla hvězdná sestava, tak příběh není dostatečně jasný, logika dostává slušně na prdel, chybí napětí a...no prostě čekal jsem i přes nižší hodnocení lepší zábavu. 50% ()

BMW12

Snímek o souboji dvou konkurenčních firem, který sledujeme prostřednictvím ambiciózního mladíka, který se chce konečně pracovně prosadit, ovšem nevyjde mu to a zaplete se do špionáže. A tady už není cesty zpět. Úvod je vydařený, pak nastane trošku nezáživnější pasáž, ale pak se to pěkně rozjede, divák vůbec netuší jestli vyhraje první či druhá strana? Anebo ta třetí? .. Herecké výkony na dobré úrovni, hlavně Liam Hemsworth to je sympaťák a v každém filmu hraje skvěle. A k tomu neskutečně krásná Amber Heard. A koneckonců potěšil i Josh Holloway, konečně se objevil zase v nějakém filmu. :) ()

rikitiki

Děj pro tupce. Hlavního hrdinu jsem furt viděla spíš v posilovně, než jak vymýšlí nějaký komplikovaný software. Taky nic moc komplikovaného nevymyslel. A nějací postarší chlapi se tam dětinsky snaží přečůrat jeden druhého a uvozují to trapně namachrovanými hláškami. ___ Ach jo, Harrisone, tohle jsi neměl zapotřebí. ()

honajz

Taková pohádka pro mladé, okatě vykrádající Wall Street. Překvapuje mne, kolik známých herců včetně Dreyfusse se tomu upsalo. Předvídatelné a poněkud nudně podané, otřepané téma boje mezi korporacemi a o mladíkovi, který nakonec zjistí, že peníze nejsou všechno, když nemáte svědomí. Božínku. ()

Necrotongue

Film,na který jsem se těšil a který mě těžce zklamal.Hlavní hrdina mi připomněl Zoolandera,protože celý film používal výraz Magnum 1-6.Dialogy mezi přáteli a sexuálními partnery mi přišly klišoidní a celý děj pro mě postrádal napětí,neodvratně směřoval k jedinému možnému konci.Všechno završila srdceryvná romantická tečka,kdy hrdinova láska odpustí svému carissimo,že ji podrazil úplně ve všem,co řekl,nebo udělal,chyběla jen svatba.Jednu hvězdičku jsem udělil za "účes" Hanu Solovi. ()

Morholt

Tohle nebylo vůbec zlé. Odrazovalo mě sice jméno Hemsworth v kolonce "obsazení", ale nakonec se to dalo, ačkoliv i druhý z bratrů dřeváků podal ochotnický výkon. Jenže jsou tu Gary Oldman a Harrison Ford v roli nekompromisních obchodníků neštítících se žádné levárny a docela promakaná zápletka na téma průmyslová špionáž. Pokud by byl v titulní roli někdo jiný, bylo by to ještě lepší, ale celkově převládá spokojenost, takže 80%. ()

Lacike

Tuctovy thriller s nametom aky sme uz videli milionkrat a v lepsom prevedeni. Jednu hviezdicku davam za charizmatickeho Oldmana a druhu za skveleho zmrda Forda. Velkym minusom je to vemeno v hlavnej ulohe, ktore to zase dost taha pod priemer. 4/10. ()

Gary

Docela líbivě natočený thriller, který v pozadí podepírají silní herci (Oldman, Ford, Dreyfuss - a že všichni tři hrají s překvapivým nasazením), aby dali zapomenout ne-úplně chytrému scénáři a ne-zcela výrazné dvojici Hemsworth - Heard. Drahé prostředí, trocha nutné romantiky, dramatu, napětí i klišé, zábava sledovat staré soupeře z prezidentského letadla a jinak příjemné tempo. Bavil jsem se, nešťoural v detailech a nečekal, že bude chtít Hemsworth touhle šablonovitou postavou otřást základy herecké školy. Zkrátka jsem dostal to, co plakát, trailer a fotky z filmu nabízeli. Nic víc, nic míň. I to je pořád fér! ()

Terva

CITÁT - Nechtěj víc, než můžeš............. Moc mi to nesedlo. Vlastně už teď vím, že už to nikdy znovu neuvidím. Strašně zdlouhavé a někdy až nelogické. CITÁT - Neštěstí si počká........... ()

Padme_Anakin

Tento snímek je čítankový příklad filmové jednohubky, když nad tím nebudu přemýšlet, budu se místy celkem i bavit.. V okamžiku, kdy se zamyslím, tak nenacházím žádná vhodná slova o výjimečně talentovaném vývojáři, který je naivní jako desetiletý kluk a chová se jako tele.. Nicméně stará garda mě opět potěšila, Gary Oldman, Harrison Ford, Richard Dreyfuss, na ty je prostě spolehnutí.. Jo, jo, moderní technologie a průmyslová špionáž jsou dnešní lákadla a rychlý prachy taktéž.. U mě dobrý, na jedno kouknutí v pohodě.. ()

Marsik

Asi jsem opravdu spíše filmový konzument. Chci zpravidla prostě na pár desítek minut vypnout, nechat se unášet dějem a neřešit, jestli film byl po technické stránce špatný. Paranoiu můžu hodnotit ve skrze dobře. Má svižné tempo, kvalitní 4 herce v hlavních rolích, neotřelí nápad a super hudební podkres. Opět jsem se utvrdil v tom, jak soundtrack dělá moc. Jednu velkou výtku bych přece jen našel, a to jak si Liam počínal celou dobu v podstatě velmi lehce a hned si věděl se vším rady. Zkrátka Paranoia je film pro oko, už jen Liam a Amber mladou generaci určitě zaujmou, a protože se k mladé generaci také řadím, tak jsem byl ve finále spokojen. 72% ()

ConanVJ

Průměrný film se zajímavým, ale nikoliv originálním příběhem, který asi ani ke konci nepřekvapí. Za mě 50% :) ()

Adasin

Neskutečnej hnus, kdy mě s*ere už pouhá zmínka o tomhle filmu, a oni to v televizi pořád proklamujou pomalu jako událost měsíce. V průběhu sledování rádoby úžasného "děje," pitvořících se herců (pardon, Oldmane a Forde, ale zde jste mě zklamali i vy) a vůbec všech těch klišé jsem měla s každou minutou větší a větší chuť mrsknout ovladačem po televizi! Thriller bylo spíš to sledovat. 1/10. ()