Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Kopi1

Ten Vaughnův mega ukecanej scénář se teda moc nepoved a příběh se dá taky klasicky předpovídat už od začátku, dávám 3 hvězdy - hezká oddychovka. ()

Rockerman odpad!

Schválně jsem si dělal čárky, kolikrát se u tohoto filmu zasměju: " Ani jednou, přátelé". Tento citát jsem si vypůjčil od našeho génia, Járy Cimrmana, ale přesně vystihuje, jak jsem se u Stážistů bavil. Je fakt, že jsem viděl ještě trapnější filmy, tady toho urážlivého tak moc nebylo ( nejhorší bylo "na néťu"), ale bylo to totálně nevtipné! Je jasné, že když spolu točí film Wilson, Vaughn, Ferrell a Stiller (ten tu naštěstí chyběl), tak může vzniknout takováto blbost. Myslel jsem, že dám aspoň jednu hvězdu za tu scénu, jak přemlouvají toho pizzaře, ale jedna vlaštovka ještě jaro nedělá a tak tedy poprávu - ODPAD! ()

Luk Skywalker

Od začátku je jasné, jak to skončí, ale to pominu. Je to klasika, takových filmů je hodně, ale jako jednohubka, která pobaví je to dobré. A Google si natočil dlouhé firemní video. ()

BOURQUE

Má to byť komédia, ale v pozadí je to boj o prežitie. Téma je a Bohužiaľ bude stále aktuálna, ale keď sa človek snaží, tak si môže nájsť prácu. Možno nie u Google, ale niekde určite! PS. Duovi Wilson – Vaughn sa ani zďaleka nepodarilo naviazať na úspešnosť filmu Wedding Crashers. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Toka

Co se týče filmu, řekl bych, že až podprůměr. Že bych se při filmu válel smíchy po podlaze, to fakt ne. Dokonce tu byla i scéna, která mě nekustečně bila do očí, co se týče hereckého minivýkonu, a to na konci u rodičů Yo-Yo. Tak proč tak vysoké hodnocení? Zaprvé, hudba mi dost sedla. Zadruhé, protože jsem velký "fanda" Googlu, a pohled na svělé pracovní prostředí, mladé lidi, kteří mění svět pod nohama, to je prostě srdcovka. Nedokážu si bez Googlu představit svět. ()

Nerd4Dreaming

Nebylo to tak špatný, vzhledem k tomu že Americký komedie jsou prostě žánr sám o sobě.. Byly tady scény kdy jsem se zasmál, a nic víc ani po prokalený sobotě nepotřebuju :) ()

Wargoo

Plytká propaganda spoločnosti Google, kde to vyzerá ako oáza fantastického pracovného súdrženia, bratstva a všelijakých výhod (žranica zdarma, juchúúúú, poďme všetci do gógeľu), ale pritom nikto nevidí to, že dôvod, prečo je v Google "všetko" (žranica, pudingy, relax zóna, sprchy, sauny atď.) je skrátka taký, že Google nechce, aby zamestnanci vôbec lozili domov ! Skrátka im dajme všetko čo by mohli chcieť doma, a oni ani domov nepôjdu ! Srať taký život ! A Vince Vaughn mi už riadne lezie na nervy s tou jeho rotačno-gulometnou angličtinou !!!! 2**, za krivý nos Wilsona a za Rose Byrne. 43,022% ()

Brody01

Je pravda, že som čakal, že sa budem smiať viac, ale to mi ani nejak nevadilo, pretože som sa aj tak dobre pobavil. Je to fajn, príjemný film, ktorý určite zaujme. Owen Wilson a Vince Vaughn sú vážne skvelí. Nechápem ako tomuto filmu niekto môže dať odpad, je to síce trochu reklama na Google, ale no a čo?! Ja dávam 5*:-) ()

Lyžař

Wilson a Vaughn si prostě nedají pokoj. Nesvatbovi je jedna věc a Intership druhá. Ale společně jim to prostě klape. Je super se dívat na lidi, co jsou snad nejukecanější na světě. A ploděj jednu blbost za druhou. No a když se k tomu přidá pohádka o Googleu, tak se to lidej jako já prostě líbit musí. Herci: ****; Hudba: ***; Scénář: ***; Režie: *** ()

alambert

Problém tohohle filmu je, že je konstruován pro asi tak náročného diváka, jako Muzikál ze střední a Camp Rock. Taky Agenta Cody Bankse mi to v mnohém připomínalo, chyběla jen Hilary Duff. ()

Olík

Možná až příliš dlouhá reklama na Google.....a co je zřejmě (tedy alespoň pro mne)nejparadoxnější, Vince Vaughn totálně přehrává Owena Wilsona (jsi na "néťu"?). Jinak bych to ale nazval "standardní Vaughnovka"........nenáročná, lehce předvídatelná, ničím nevybočující, mírně nevyvážená, jednohubková komedie.......a co je nejdůležitější, komedie, která ačkoliv začne tonout , nechytá se stébla v podobě lacinosti. ()

hEROic

pohodova komedie, ktere se neda uprit jedna vec a tou je pozitivni energie... jinak je to klasika o parte looseru, kteri jsou v konecnym vysledku jako vzdy nejlepsi... zbytecne moc az naivnich scen, ale da se rict, ze jsem se bavil... necelych 65% ()

ještěžiju

Předvídatelné od začátku až do konce ... partička z nechtěných individuí se odrazí ode dna až k vítěznému konci, jestli tu někdo psal, že už dlouho neviděl podobný film, tak zřejmě vylezl po dlouhých letech z jeskyně a neodsledoval většinu amercké mainstreamové komediální produkce. ()

jupisova odpad!

Hrůza,hrůza ,hrůza! Pro mě nudné, kýčovité . Tento druh filmu pro mě nic nepřináší , spíš mě okrádá o čas . A to mám p.Wilsona velmi ráda... ()

MickeyStuma

Jedná dvouhodinová reklama na Google, kde se opět setkali Owen Wilson a Vince Vaughn. Charaktery svých postav vzali opět bravurně a jako vždy s nedoceněným respektem. Příběh je jednoznačný a zpracovaný do lehkého humoru, který se nepřeceňuje a nesnaží se pobavit diváka za každou cenu. Co se týče příběhu, tak šablonovitost tu samozřejmě viditelně je, takže jisté dějové okolnosti včetně závěru jsou velmi předvídatelné. Ale na druhou stranu, proč to kvůli tomu hanit. Jako odpočinkový zábavný filmík tento počin funguje dobře. Jen by nemusel být zase až tak dlouhý. ()

Rathalos

Pohodova komedia s pohodovymi hercami,dvojicu Owen Wilson a Vince Vaughn mam rad a mohli by spolu hrat aj castejsie...:-) ()

chrispe

Po dlouhé době návštěva kina a stálo to za to? Obávám se, že ne. Ne, že by Stážisti byli úplně špatní, ale dva hlavní protagonisté chvílemi tuze přehrávali a moc tlačili na pilu. Bylo tam sice pár dobrých vtipů, ale ve finále není moc na co vzpomínat. ()

Bird_house

Zřejmě jsem od tohoto filmu očekával až příliš.. Myslil jsem, že půjde o film v duchu Nesvatbovi, nicméně se tak nestalo.. V podstatě nejlepší scénky a hlášky jsou uvedeny již v Traileru a ve filmu samotném Vás tak nic nového nečeká.. Jde o průměrnou až lehce podprůměrnou komedii, kterou nezachrání pár vtipný dialogů a scének.. Jednou jsem se však skutečně zasmál, ale bohužel jsem byl v celém kině sám; kde nás BTW bylo cca dvacet, přesto, že šlo o premiéru, což už samo o sobě něco napovídá.. Určitou roli hraje pravděpodobně i to, že jsem to viděl v dabingu - díval jsem se na časy začátků a nenapadlo mě, že film bude s dabingem.. Reklama na Google..;) ()

bararich8

Pracoviště Google, komedie, Wilson a Vaughn, jenom tohle už vypadá slibně a samotný film to pak víceméně potvrdil. Originální prostředí a od toho se odvíjející scénky jsou prostě super. Zábava byla na každém kroku a člověk se za ty 2 hodinky neměl čas nudit. Příjemná podívaná, 4*. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)