Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Lolita

Předvídatelné, místy trapné, googlovsky nablýskané. Sestříhat to a použít jako reklamu, proč ne, jako film se ale táhne a nudí. ()

SniperG1

No nevím co na tom bylo vtipného?!? Scénář nic nového, herci žádný zázrak a jak tady většina uživatelů píše, že je to dvouhodinová reklama na Google, tak ta se jim taky tedy moc nepovedla...35% ()

Doudis19

Spojení dvojice komiků, známých z Nesvatbových už tolik ovoce nepřináší a může za to především nevtipný scénář, působící jako z pera nudného programátora Googlu :-). Průměrňáci. ()

KikiPoka

Řeknu to velmi jednoduše. Oscar za to nebude, ale pokud se chce někdo zasmát, pak tenhle film neurazí. V jedné chvíli trošku přehnané a nemístné vtipy z úst Willa Ferrella mi trošku kazily zážitek, v zápětí to napravila scéna "taneček na klíně" (zasvěcení vědí). Je to zkrátka typická americká komedie. ()

Mirokukii

Nepředstavitelná, zábavná trhlovina s tisícekrát viděným schématem. Obrovské plus za zajímavé prostředí, v němž se většina, na hlášky pestrého, příběhu odehrává. Z ústřední dvojice funguje pouze ta blonďatejší část, stíhající obstarat i nějakou tu milou romantiku. Přespříliš burcujících, sílu a vůli dodávajících, proslovů sráží výsledný, humorný dojem. ()

arbitr odpad!

Projekci tohoto škváru jsem rozjel 2x, jednou jsem u toho usnul a podruhý jsem se tak zoufale nudil, že jsem to v polovině vypnul a přepnul na NG kde dávali, jak se množí láčkovci. Třetí šanci tomu už nedám. ()

ecceHOMMO

Že je to vlastne mega podprahová reklama na Google?....No a čo!....ja som sa ba bavil, a skvele vyrelaxoval. Takto si predstavujem nenáročnú, sviežu a pohodovú oddychovku v ktorej ústredné duo valcuje a valcuje až goglvalcuje. ***/**** ()

kinghome

Proč? Další debilní americká komedie s nalajnovaným dějem a typickým koncem... Taková komedie tu byla už milionkrát a oni prostě udělají další. Jóó udělali změnu. Jednu jedinou a to tu, že místo školy byli dva čtyřicátníci stážisti v Googlu a né studenti někde na vejšce. To ale bohužel nestačí. Je to pohodová komedie, která ale hned po skončení zapadne do šedého průměru. 50% ()

Mrkvič

Nijak zábavná "komedie", ale alespoň si na nic nehraje a sama se hlásí ke svým předchůdcům. Že je to minimálně z poloviny spíš reklama ať vezme čert. Stejně o téhle firmě ví každý a o poměrech v ní tuší každý druhý. Ústřední dvojice je stejná jako vždy, funguje, i když nijak extra nezabaví. O zábavu se mají starat vedlejší postavy, ale bohužel se jim to moc nevede. Jinak ale rozumný film pro početné publikum, který snad až na tu reklamu nemůže urazit. ()

Dado

Filmová spolupráca členov skupiny Frat Pack je obyčajne zárukou dobrej zábavy zasadenej do zaujímavého prostredia a inak to nie je ani v prípade Stážistov. Okrem priemerného scenára plného hlášok, fórov a narážok na všetko možné (tentoraz si prídu na svoje najmä fanúšikovia sérií X-Men a Harry Potter) nesmie chýbať ani otravný zvrat tesne pred koncom filmu, typicky šťastný koniec a v tomto prípade ani jeden z mnohých krátkych výstupov Willa Ferrella, ku ktorému si názor dokážete spraviť už len na základe toho, čo si o tomto hercovi myslíte. Čakali ste vôbec niečo viac? (60%) ()

Tyny

Není to špatný film, ale popravdě to není ani žádná pecka. Je to taková průměrná, roztahaná komedie, kde jsou přesně ty typy scének, které někomu budou připadat vtipné a někomu ne. Tenhle film si musí najít své pozorovatele, jelikož těm ostatním se prostě líbit nebude. U mně je to tak půl na půl, občas trapné, občas vtipné, občas tak 50/50. 3*, zlatý průměr. A to jen proto, že Vince a Owen patří mezi mých 161897423 oblíbených herců. ()

viperDavid

Jako komedie se mi to líbilo, je mi úplně jedno jestli tam bylo moc googlu či podprahové reklamy jak tu zaznívá. Hodnotím film a ten jako takový se mi líbil, zanechalo mi to úsměv na tváři a to mi stačí. Pravda Vince Vaughn mi příjde ve všech filmech stejnej, nic moc nehraje, spíš přehrává, ale celkovej dojem dobrej 4* ()

LiborGondek

První věc je, že přesně něco takového jsem od od dvojice Vaughn & Wilson čekal. Stážisti jsou komedie, která nikoho pravděpodobně neohromí, ale ani neurazí. Prostředí Googlu by bylo úplně dokonalé, kdyby se jednalo o pravdivou skutečnost. Ano, Googleplex zde sice uvidíme, nicméně postupy a vnitřní principy Googlu se od filmu rapidně, nebo spíš zcela diametrálně odlišují. Kdyby se film více podobal snímku jOBS, kde byly funkční mechanismy společnosti Apple lépe a pravdivě podány, nezlobil bych se. Chápu ale, že ve Stážistech nejde o životopisný nebo technologický dokument, jde především o zábavu. Komedie je to v podstatě dobrá, avšak patetické, sentimentální a vůbec ne vtipné scény, spolu s krajně nesympatickým "soupeřem", který je zralý tak akorát na pěst (a je velká škoda, že si ho na konci nikdo pořádně nepodal - jedna malá rána se nepočítá) mi brání v udělení lepšího hodnocení. Vše ostatní bylo v naprostém pořádku, režie, hudba, herci - opravdu mě potěšilo množství známých herců, které jsem v takové roli, nečekal. 70% ()

psajko

GOOGLE – jeden z nejlepších a nejvyhledávanějších zaměstnavatelů na světě. Tak kdo by tam nechtěl přeci pracovat? Podle mého názoru měl film znázorňovat dvou hodinovou reklamu na Google, která měla být propletena vtipnými prvky (např. famfrpál, profesor Xavier). Jenže ani tyto prvky nedokážou zvednout toto dílo do výšin, kterých dosahuje samotný Google ve světě. Herci mohli dostat víc možností jak nás diváky pobavit. I přesto je to průměrná komedie. ()

Simpoch odpad!

Jen kupa keců a jeden vtípek s asiatem pod pantoflem na konec. Kdepak tahle reklama na google u mě fungovat nebude. Palec dolu. ()

Lachtaan

Tahle komedie má to štěstí, že jsem ji stačil vidět ještě v období, kdy jsem podobná díla sjížděl den co den. S Owenem bych si leccos pustil klidně i dnes, především spoustu jeho dramat, která mám v merku, zato od Vincových děl se už snažím distancovat (opět výjimkou vážné filmy, např. Brawl in Cell Block 99, který mě taky čeká). Ale abych s nimi zhlédl praštěnou komedii, jejíž nadsázka je mířená primárně pro americké diváky a evropskému fanouškovi budou leckteré pointy unikat, na to jsou pro mě už ryze amíkovské komedie příliš jednotvárné. Vidět Stážisty dneska, tak bych šel do skutečně kritických čísel. ()

neoBlast

Vince Vaughn i Owen Wilson nepopřou silnou vzájemné sympatie (je překvapivé, že se v hlavních rolích setkávají teprve podruhé) a ta chemie úhlavních postav je to co pohání tuhle rutinní komedii směrem dopředu. Co byste ale čekali od Shawna Levyho, jež je hollywoodský jobber numero uno v tom nejhorším slova smyslu. To Google pozlátko je snad až trochu moc násilně tlačeno (že si hned všimnete postavy s jablečným macbookem). Jede se zkrátka na jistotu, ale po období, kdy komediální vody opanovala skupina kolem Judda Apatowa je film s části Frat Packu příjemným návratem do minulosti. Cameo Willa Ferrella potěšílo. 60 % ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)