Katy (Jeanne Moreau) a Michel (Jean - Paul Belmondo) jsou někdejší manželé. Obzláště Katy má velikou touhu pomstít svého otce a pokořit ego dalším lidem, kteří jí ještě leží v žaludku. K tomuto úkolu si vybere právě svého bývalého manžela Michela, vášnivého sázkaře, ale jinak dobrého chlapa. Poté, co se jim společnými silami podaří zruinovat majitele písečné pláže, vydají se na větší rybu - milionáře Lacharda. Všechny tyto akce však komplikují další z řad podvodníků ... (MJMilan)

ArthasKarfa

Hravé a přitom noblesní a vtipné, celý film je plný krásných podfuků, dotažených do nejmilejšího detailu. Belmondo jako vždy září a je znalcem svého podfukářského oboru. ()

kwaicheng

Oddychovka s klasickým mladším Belmondem. Musím ale říct, že ho zde vcelku zastiňuje skvělý Gert Fröbe, jeho čača na hotelové chodbě, to je opravdu něco:) ()

Peči

Jednoznačně za pět. Film mě bavil od začátku do konce, zápletky byly skvěle vymyšlené a výsledek děje přesně podle mých představ. ()

Sympy

Úžasný film-skvělý scénář,herecké výkony i souběžnost scén opravdové ****+ k pěti chybí opravdu jen málo... ZARUČENÝ ZÁBAVNÝ VEČER!! Viva Belmondo!!! ()

Johgas

Podraz nikoliv s Redfordem, ale s Belmondem. První část filmu je úžasná, druhá až příliš rozvláčná. Oddychovka, pohodovka, nic víc, nic míň. ()

Hombre8

Poněkud překombinovaná "podrazácká" komedie, kde každý podvádí každého a nejvíc žena hrdiny. Kdyby v tom letadle ještě za zády tajně podala pravý klíček nějakému dalšímu "příteli", mohly to být čtyři hvězdy. Takhle byl ten konec poněkud selankovitý a popíral pointu celého filmu. Skoro 70%. ()

cachanell

Pro mne až dosud neznámý film. Ale taky velmi milé překvapení. Belmonda mám tak nějak nostalgicky ráda, ale kombinace Moreau - Belmondo - moc pěkný pár. Jemné vystupování, jemný humor, svižný běh, zajímavé podvůdky i zápletky. Moc mě bavil. ()

tein

Z filmu dýchá výborná atmosféra starých poctivých francozských komedií/krimi a to zcela bez zbytečných, nyní tak moderních, vulgarizmů a násilí. Oddychovka co celkově mile pobaví ale příliš nenadchne - do paměti se nevryje. Bohužel jsem se ale ve filmu občas docela ztrácel a v ději nepříliš dobře orientoval. Ale aspoň mě to donutilo se nad celým dějem zpětně zamyslet, ()

TomKey

Pomalu se rozvíjející příběh, který se zpočátku může zdát jako všední kriminálka, ale dějové zvraty jsou naprosto nečekané a nakonec dá dost přemýšlení se v nich vyznat. Není bez zajímavosti, že druhá polovina příběhu, resp její motiv se nápadně podobá o deset let mladšímu americkému kultovnímu snímku Podraz. Že by inspirace? ()