Daddy's Little Girl

• USA Daddy's Little Girl

Derek je rozvedený muž, ktorý nadovšetko miluje svoju jedinú dcéru. Jedného dňa je jej bezvládne telo objavené voľne pohodené na pláži. Polícia konštatuje znásilnenie a následné umučenie na smrť. Keď už sa zdá, že páchateľ zostane nepotrestaný, Derek úplnou náhodou narazí na stopu. Následné dolapenie vraha spúšťa sled udalostí, na ktoré do smrti nezabudne. (*CARNIFEX*)

Pítrs85

Po první hodině jsem chtěl toho blázna, co mi tohle doporučil, proklít až do desátýho kolena jeho rodu, jenže... V momentě, kdy tatík, co o svojí holčičku přišel, najde deník !spoiler! svýho mladšího bráchy, ve kterým se dozví, co mu jeho brášule udělal s dcerou, začne nefalšovaný peklo. Řezaní údů, lámání kolen, strkání ostnatýho drátu do prdele nebo trhání prstů- to se jeden usmívá jakože "heh, ti Australáci jsou fakt mimoni", ale pak dojde i na trhání zubů a i když jsem kurva velkej kluk, co ten zrak neotočil ani nepřivřel, tak na další návštěvu své zlaté dentistky se těším asi jako jehovista na Vánoce... Pořád čekám, kdy mě Klokani co do hororů zklamou... a pořád neane :-) ()

TheEvilTwin

Celý film ve víceméně jedno velké béčko, ve kterém celá první polovina je vlastně jen nudná vata, která spolu s nijak dobrými herci a béčkovou kamerou do filmu diváka až tak neláká, ale jakmile dojde na pomstu a následné mučení, tak je teda na co se dívat. Hodinu trvající gore je výživné, brutální, nápadité (ostnatý drát do prdele, lámač kolene..) a celkově se na něj moc dobře kouká, což dělá z filmu solidní přírustek do torture subžánru. Nicméně z mého pohledu jsou tyhle filmy takové splachovací – na jedno podívání svým vizuálním obsahem určitě zabaví, ale že bych si na něj s radostí v budoucnu vzpomněl, to asi ne. Žánrově lepší nadprůměr, z hlediska filmové kvality už jen průměr. ()

JASON_X

Po všech těch šokovaných komentech jsem tedy čekal ještě větší kruťárnu... Ale popořádku: Pokud už třeba spěcháte do hajan a nechcete se hned zkraje nechat otrávit, jako se to stalo mně, přeskočte skoro celou první hoďku, protože fakt o nic nepřijdete. Klidně vám ji pár větama vyspoileruju: Dédymu zamordujou jeho princeznu (samozřejmě blonďatou a roztomilou, se kterou si furt říká "ajlavjú"), jemu z toho těžce jebne, protože holka je jeho jedináček na kterýho je patologicky fixovanej, dlouho mu trvá než se dá jakž takž zase do kupy, no a po půl roce náhodou přijde na chlápka, kterej jí oddělal. Tak. A tady se už můžete začít dívat, protože dédy pochopitelně udělá přesně to, co by na jeho místě udělal každej zdravej normální chlap - chytne toho zmetka, přišroubuje ho k ponku ve sklepě a tam na něm pár dnů blbne "s kleštěma a letlampou". Je to šikovnej kutil, takže si přes Google vyrobí celou sadu všelijakejch fakt parádních mučících udělátek a dává si setsakra pečlivě záležet, aby zmetka nezabil, ale jenom hezky (vlastně nehezky) zmučil. Nevím jak kdo, ale já tenhle film bral jako takovou svéráznou černou komedii. Přišlo mi třeba hodně vtipné, jak dédy nadšeně maká na pláž, kde se prý našla jeho dcerka (si samozřejmě myslí že živá), no a v ústrety se mu potácí zvracející policajtka. Chechtal jsem se třeba i tomu, jak se dédy začal najednou okolo sebe usmívat, celej ožil, začal zase chodit do práce a surfovat, prostě všechna ta příprava a pak mučeníčko samotný mu do duše vnesly jakýsi klid, mír a spokojenost. Sice tvrdil, že ho to netěší, aby nebyl stejnej úchyl jako ten zmetek na kterým pracoval, ale já myslím že kecal, že ho to náhodou náramně bavilo a skvěle si to užíval. Nejoblíbenější (a nejvtipnější) scéna: Ležérní, usměvavé a jaksi mimoděčné zaražení šroubováku do zmetkova kolena, když si na chvíli odskočil do sklepa od návštěvy rodičů o patro výš. ()

Morholt

Strašně dlouho trvalo, než se začalo něco dít. Vlastně skoro hodinu. Pak se konečně otec dopátral vraha své dcery, zavřel ho do sklepa a tam mělo dojít k tomu nejzábavnějšímu čili k tortuře. A taky že došlo, ale mě to prostě nebavilo. Rejža sice nešetřil s detaily týraného těla, krve a lidských odřezků bylo také dost, jenže tekutina nutná k tomu, aby se o filmu dalo říct, že měl šťávu, tu prostě nebyla. To bylo částečně dané i mizerným představitelem hlavního hrdiny, kterému bych nevěřil ani tvrzení, že Moskva je v Rusku. Špatné. 10% ()

Padme_Anakin

Rodinná tragédie o ztrátě jediného milovaného dítěte se po odhalení identity vraha mění v brutální a prdelrvoucí masakr. V tomto ojedinělém případě dostane pedofilní sadista za své činy to, co zaslouží a k tomu ještě něco navrch. Challenge Tour Horror, 2016. ()

Astaroth12

Tak tento film mi naháňa zimomriavky aj teraz, keď píšem tento komentár. Strata dieťaťa je v každej situácii neskutočné utrpenie, ale prísť o dieťa takýmto spôsobom je neúnosné. Film je nabitý emóciami. Ale potom prišlo to, čo som chcel vo filme Behandeling, ktorý je dosť podobne ladený a práve tam mi to chýbalo a tým bolo mučenie. Je tu ukázané, kruto, drsne a nesie v sebe pár nových moderných prvkov (ostnatý drôt v zadku). Mučenie je tu rozobrané do najmenších detailov. A kamera bola veľmi slušná a bavil ma aj príbeh, ktorý ma dostal svojou prepracovanosťou. Aj keď v niektorých scénkach strácal dych ako celok ma bavil. ()

JohnMiller

Na jednej strane ide o prekvapenie, na to, že ide o béčkovú až céčkovú produkciu bolo slušné. Neboli tu technicky viditeľné chyby. Obraz aj zvuk boli slušné a to v takýchto kúskoch nebýva. Herecké výkony takisto ušli. Na druhej strane nechápem to, že keď sa už niekomu podarí dať dokopy s ničoho takto podarenú vec musí to hneď zadusiť nelogickým nedoladeným scenárom. Aj mučenie tu bolo spracované perfektne iba ten príbeh okolo toho bol tak tupý, že ma to prestalo baviť hneď po prvom zistení identity vraha, škoda. ()

stuntmanMIKE

O jak já rád takéto rodinné filmy. Dcéruška jak vystrihnutá z encyklopédie o správne vychovanom fakanovi je unesená nesympatickým rovnokšiltovkárom s účesom ako Justin Bieber. Nasleduje samoúčelné budovanie dôvodu na to, aby divák vedel pochopiť to čo má prísť. Fotr sa nejak v polke filmu dozvie, že mladú uniesol práve Justin Bieber, ktorý je z hodou okolností jeho brat. Nasere sa a preberá iniciatívu. No a v tomto momente prichádza to, na čo všetci čakali. Takzvané ospravedlniteľné konanie. Konečne sa vytráca toľko naťahovaný úvod a ide sa na vec. A práve tu si každý chlap predstavuje seba v koži fotra v prípade, že by sa taká vec stala jemu a jeho rodine. Takže ja som sa kochal...užíval si to... vhod mi prišlo aj to s tým oknom, keď vlastne svojej podarenej žene pred všetkými vysvetlil, že je piča atď. Mňa to bavilo. ()

TheDon

Nic pro slabší povahy, který se kácí k zemi, když se škrábnou do palečku. Tohle je velkej masakr. Ačkoliv se to na začátku vůbec nezdá a vypadá to jako neškodná kriminálka, tak druhá půlka film je absolutní torture porn at its finest. Nože, šroubováky, ostnatý dráty, všechno končí na těch nejmíň čekatelných místech. Pro milovníky gore povinnost. 80% P.s.:aussies rulezzz ! ()

honajz2

Tak hnedka na začátku komentáře si musím trochu pohonit ego a přiznat, že jsem vraha odhadl celkem rychle, z čehož mám i celkem radost. Každopádně, co se filmu týče, prvních 20 minut je fakt nářez. Ne, žádné gore tam nebylo, to přišlo až později, ale upřímně, i když to je zatím jenom drama, působí, především skvělou filmařskou prací kamery, zvuku, hudby, střihu a hereckých výkonů, které se zde geniálně propojují, neskutečně silně. Potom nastane menší útlum, který většinu uživatelů tady začal nudit. Mě osobně se to netýká, ale i tak to bylo o několik levelů slabší, než prvních 20 minut. A jak se dostaneme do poloviny, film se nám z dramatu mění na revenge exploitation, a to dost drsné a působivé. Mučenému tady rozhodně nefandíte, jelikož je to ten vrah a pedofil, kterého se Derek snaží najít. Taky že ho najde, a sám se o něj pořádně postará. A já musím konstatovat, že jsem se za celý film nenudil a musím přiznat, že jsem snad ještě neviděl atmosféričtější a uvěřitelnější explotation. Ano, je tu několik hovadin ve scénáři, hlavně to, že tím vrahem je SPOILER Derekův mladší bratr KONEC SPOILERU, díky čemuž ten Derekův zápal pro potrestání vraha působí až moc přehnaně, nebo taky jak ke konci pozve Derek do sklepa toho svého kamaráda, aby mu ukázal, co tomu vrahovi udělal. I tak, v rámci explotation, které má skoro vždycky nelogičností až na půdu, jich je tady ještě poměrně málo. Silné 4* ()

Havaj8

Během pár úvodních minut to ukáže obrovskou lásku mezi otcem a dcerou. Stane se slet událostí, kterej určitým způsobem napoví a vypadá to jako silný drama. Každopádně tu delší část času si pro sebe zabírá pomsta a vzhledem k okolnostem byla zasloužená. Ono ať je to jak je to, vězení by v tomhle případě řešení nebylo a i když to to dítě nevrátí, nějakým způsobem je to spravedlivá úleva. Ne že bych si to mučení užíval, ono to je všechno nepříjemná podívaná, ale pořád se tam našla spousta originálních vychytávek. Nakonec to dlouhý čekání na film a titulky stálo za to. ()

bourec

Tak ze začátku docela nenápadný drama,se po půlce změní v pěkně vodporný torture.Ještě teď mě bolí prdel,držka,vlastně celej člověk.Hodnocení ale bude jako vždycky u těhle mučíren jen průměrný,rád kouknu,ale neuslintávám.50%. ()

PavelVanekArt

,,Mé dceři bylo šest let. Budu tě mučit šest dní. Jeden den za každej její rok naživu." Silnej emotivní revenge (pomsta) film ze země klokanů a bumerangu. Australani jsou na filmové půdě hodně silní, problémem však je, že o jejich filmech málokdo ví. Což je škoda. Ale Tatínkovu holčičku si rozhodně nenechte ujít, to Vám říkám. Derek je typický rozvedený otec, který má dceru na střídavou péči. Krásný blonďatý andílek Georgia je Derekův celý život, miluje ji jako nic jiného na světě a je schopný udělat cokoliv pro její štěstí. Je to ten pravý milující táta. Den po jejich šestých narozeninách je Georgia unesena a zavražděna. Derekovi se zhroutil svět a půl roku nebyl schopný ničeho. Jen pomalu citově umírat. Jeho milovaná Georgia se mu zjevuje ve snech a on trpí čím dál více. Jednoho dne se ale dozví kdo to udělal. A ten dotyčnej bude trpět. Hodně trpět. Pokud je člověk na hranici šílenství tak dokáže snést cokoliv a udělat cokoliv. Myslíte, že znáte význam slova utrpení? Bolest? Mučení? Takhle intenzivní dávku tortury jsem jaktěživ neviděl. Hledal jsem něco takového roky a ono se to objevilo z ničeho nic a ještě k tomu od Australanů. Má to celkem pomalejší tempo, což je jen dobře, protože divák se potřebuje vcítit do Derekovi kůže. A ano, sakra ano, to šlo snadno. Mně osobně násilí na dětech netrápí (bavíme se samozřejmě o filmech), ale tady to bylo tak krásně empaticky vykreslený, že jsem skočil na špek a posledních padesát minut jsem si doslova užil. Detailní záběry na drcení kolena, ostnatý drát v prdeli... je toho dost. Kamera nám ukázala všechno, žádné zbytečně cenzurované střihy, žádná hra na schovávanou. Herecké výkony tady řešit nemůžeme, herci měli svoje role a ty zvládli. S čím si ale drazí klokanomilci vyhráli tak s atmosférou. U mučivých scén jsem sotva dýchal a cítil jsem každý zasloužený úder kladiva. Stopáž akorát, emoce, bolest, pocit zadostiučinění. Nic víc nebylo potřeba a to taky dostanete. Na poli revenge je to klenot. Protože pomsta nebyla ještě nikdy tak bolestivá... 5* a.k.a 100% ()

HorrFi

Tak tenhle film se mnou totálně otřásl.. něco takovýho se opravdu nevidí moc často.. začátek rodinný drama kde mi bylo Derekovo dcery opravdu líto a potom už je to jízda aneb když vezme obyčejnej australskej otec spravedlnost do svých rukou.. já toho snesu docela dost, ale scény s mučením byly tak drsný a realistický, že mi z toho nebylo zrovna dobře.. ()

oveckaoa

Tak konečně mám dokoukanou celou filmografii Chrise Sluníčka. Tohle a Charlieho Farma jsou nejlepší kousky co zatím natočil Boar je totálně průměrný horor, kterých vychází za rok desítky. Ze začátku jsem chtěl dat 5 hvězd, ale film má tři zásadní scény co mě vadí budou následovat spoilery Scéna 1 Poté co mu udělá tracheotomii je zde řečeno, že nemůže mluvit dokud mu někdo neucpe tu trubičku přes to několikrát mluví sám od sebe Scéna 2 Poté co mu ukážou fotku je zde řečeno, že ví asi kdo to je přes to to s ním nic neudělá a ani ho nenapadne, že to udělal ten člověk už to je mohlo varovat navíc ta podobizna je věrohodná na 100 procent kolik takových lidí mohly potkat co vypadaly jako člověk na podobizně Scéna 3 předpokládám, že policie vyslýchala všechny tak podle podobizny by i sama poznala kdo to byl navíc počítám, že byla i na pohřbu té holky kde byl ten vrah taky ()

hanagi

Někdy má syrově znázorněné násilí smysl, když podtrhuje a umocňuje příběh, když chce s divákem zatřást. Ale v tomto případě to vnímám jinak. Sadistické mučení je hlavní atrakcí filmu! A důvod, proč se tak děje vlastně ztrácí význam. ()

Wade

Ze začátku pomalý rozjezd a vypadá to jen jako tuctové drama.Potom se ovšem film v polovině přehoupne do brutálního krvavého mučení a já po dokoukání opravdu nevěděl jestli mám dát vysoké hodnocení.Po rozmyšlení ale prostě musím dát plnou palbu protože tohle byl opravdu masakr.Rozhodně film,ale nemůžu doporučit,protože každý by měl zvážit jestli má na to tohle všechno vidět. 86% --- 9/10 IMDb ()

Alisa

Zdánlivě obyčejnou průměrnou rodinku postihne největší možná tragédie, totiž ztráta jediného dítěte. Policie není schopna za půl roku objevit stopu..Nicméně náhoda tomu chtěla a zničený milující tatínek vraha "objeví"..Pak se rozběhně série nechutností, u nichž jsem několikrát musela zavírat oči. V rámci subžánru se jedná o nadprůměrný počin. Hvězdu jsem však musela ubrat za předvídatelnost a také za to, že film nepřináší nic nového. I stopáž by mohla být o něco kratší. ()