Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kovacs zjistí, kde se vzalo jeho pouzdro, a chce po Ortegové celou pravdu. Poeův tip znamená zásadní zlom ve vyšetřování případu Bancroft. (Netflix)

Recenze (8)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vše se zamotává, objevují se souvislosti s jinými vraždami a navíc...vše se stává osobní, protože umírají další lidé. Objevuje se Duch a útočí na to jediné, co Kovacsovi není jedno. Bude to stačit, aby v něm povstal Velvyslanec v plné síle? Budou se dít věci. ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ve třetém díle se dcera Bancrofta v těle své matky zmínila, že tohle rodinné půjčování není zas moc těžké, což bylo jasným ukazatelem, že to bude mít spojitost i s vraždou samotného Bancrofta. ... Jenže co se bude dít dál ve zbytku seriálu? No a to nakousnul předešlí díl (který byl ale dost zbytečně natahován) a tento díl nám ukázal nového tajemného záporáka v plné "kráse", co bude dál??... ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I pátá epizoda přinesla skvělou atmosféru, nechyběla ani slušná porce napětí a na své si přišli vyznavači akce i romantičtí diváci. Já jsem se každopádně výborně bavil, opět jsem si doplnil pár dílků do skládačky a musím uznat, že se tvůrcům opravdu daří silné závěry jednotlivých dílů. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama