Top Gear: Bondovský speciál

(TV film)
  • Velká Británie Top Gear: 50 Years of Bond Cars
Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2012, 62 min

Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Tento speciální díl je věnovaný autům z filmů Jamese Bonda... (oficiální text distributora)

R1CH1E

Richard nám předvedl krásné shrnutí Bondova vozového parku, který se za 50 let hodně změnil a ukázal nám to lepší i horší ze své sbírky. Za Stigovo triko a potápěčský Lotus klobouk dolů. ()

Ev.D.

Umírám slastí. Stejně ,ale myslím ,že kdyby se na tom podílela celá moderátorská trojka tak by to mělo přece jen jinačí grády.... Aston Martin DB5 ♥ ()

V.Silver

Vadilo mi, že tentokrát celé moderoval jenom Hammond a nebylo to zdaleka tak vtipné, jak jiné speciály. Bonusové body ale dávám za Lotusovic ponorku :) 65% ()

Liqid

Mnoho zajímavostí kolem aut 007. Rozhovory s herci a pohledy do zákulisí. Super, tohle se Top Gearu vážně povedlo. ()

Norfice

Klobouk dolů před všemi, kteří se podíleli na tvorbě Bondovek. Opravdu uchvacující nápady filmových honiček s "BOND auty". Co se týče práce Top Gearu - moc povedený dokument o celé historii. Musím ale přiznat, že mi zde chyběla celá trojice moderátorů.. ()

SG-1

"Nebyl ten dopis podepsaný James May? Tehdy mu byly dva, ale určitě by si toho všiml. -Richard Hammond- ()

Mikino00

Fantastické! Obrovská pocta fanouška fanouškům, Richard dokázal, že umí sám utáhnout speciální díl a k tomu ho udělat zajímavým i vtipným. Záběry z filmu doplněny trochu té historie a technických údajů, to vše doprovázené postřehy tvůrců, vlastní pokusy o naplnění Bondovských výtvorů, jako vrchol čistá láska a obdiv vůči Astonu. Jako fanouška Bonda i Top Gearu mě to doslova vzalo za srdce. ()

IvcaSammet

Dokument o Bondovských autech od tvůrců Top Gearu je podle mě spíš povinnost pro tak slavný motoristický magazín. Nevím, proč si tu tolik lidí stěžuje, Top Gear JE magazín o autech a každý "normální" magazín o autech je z 99% o faktech. Že to není jedna hláška za druhou? Že tam nejsou Jeremy ani James? ... Pardon, ale podle mě by to byl spíš výsměch, kdyby si ani v této situaci tvůrci Top Gearu nezanechali nějakou tu vážnost. Člověk se i tak zasměje a hlavně se dozví spousty zajímavých věcí ... Jste skalním fanouškem Bonda a všechny ty zajímavosti už znáte? Ne všichni ale jsou takoví fanoušci jako vy ... Já osobně jsem nijak moc Bondovek neviděla, ale tento speciál jsem žrala od začátku až do konce. Většina informací pro mě byla nových a hodně zajímavých. Neříkám, že je toto hodnocení nějak zvlášť nízké, ale myslím si, že si tento speciál určitě zaslouží hodnocení vyšší. ()

GMVajgl

Trochu zajímavý throwback do historie a trochu promo pro Skyfall. Hammond vyzkouší 2 vtipné "repliky" Bondových aut a celé se to pokouší zabalit pro top gear typickými emocionálními marketingovými kecy. ()

longercz

Tak tohle bylo KU*EVSKY DOBRÝ !!! (beru, že to asi není ten nejsofistikovanější komentář, ale to není ani TG a stejně je to pořád dobrý... :) ()

Matt007

Miluju celou sérii o agentu 007, tudíž seriál o Bondových vozech hodnotím za plný počet. Auta prostě úžasný. ()

Patrik200s

Veľa informácií o konkrétnych modeloch áut o ktoré som sa nezaujímal až do zhliadnutia. Dávam palec nahor opäť skvelá časť. ()

Adrai

Top Gear a bondovky - dva mé oblíbené kousky v jednom pořadu. Díky Richarde za skvělej a leccos poodhalující kousek. Některá fakta zmíněná v dokumentu jsou celkem úsměvná ... :D ()

Maniik88

Pre mňa trochu nudnejšie podanie. Bolo zaujímavé sledovať ešte pôvodného režiséra a samozrejme slávny Aston ako Bond car. Dozvedeli sme sa čo to o zákulisí natáčania jedných z najlepších filmových nahánačiek. ()

Kubi21

Pro mne, jakožto fanouška bondovek, to nemohlo skončit jinak, než plnou palbou. A to i přesto, že těch vozidel a vozítek mohlo býti více a i herců z bondovek mohli sehnat vícero. I tak to potěšilo a přidalo pár zajímavostí. PS: Aston Martin DB5 je prostě nej. ()