Dvě hodiny nadupané akcí, ve kterých se gang mladých zlodějíčků zaplete do sítí kruté a brutální zločinecké armády. Uprostřed území nikoho přežije jen ten nejsilnější. Helene Laborie (Nadia Fares) je francouzská důstojnice zvláštního policejního komanda. K soudnímu přelíčení má předvést Abedinam Nexhepa, největšího bosse podsvětí, ale během transportu na speciální eskortu zaútočí uprostřed opuštěné průmyslové oblasti jeho lidé, kteří se nezastaví před ničím. Ono místo právě vykrádá ne moc zkušený mladý gang… (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Big Bear

Francouzská stylovka u níž mne zaujal především útok na eskortu s obrněným vozem s bosem uvnitř. Zajímavá byla i zápletka se zlodějíčky, kteří najednou místo kradení elektroniky řeší problém jak přežít, protože zbytek eskorty s bosem zajede právě do skladiště, kde kradou..... Film rozhodně zabaví, ale po měsíci si na něj už nejspíš ani nevzpomenete. * * * ()

Paldini

Já vím, že tenhle film je strašná blbost, ale ta atmosféra na mě ke konci opravdu působila tak, že jsem si začal okusovat nehty, a proto dávám vysoké hodnocení. ()

Deimos

DivX/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +jiná ale poctivá filmařina, technické zpracování, akce, hudba, atmosféra, postavy, děj -snad jen některé nejasnosti ohledně smrtí postav nazávěr/// Velice povedený film, na který jsem hodně dlouho čekal a z něhož se nakonec vyklubala francouzská vereze filmu Přepadeni 13. okrsku. Film mě především ničím nezklamal a hlavně je to ta lepší verze výše zmíněného filmu. Postavy jsou dobře čitelné a vesměs všechny odlišné. Tím i zajímavé. Film má jinak výbornou atmosféru, které pochopitelně napomáhá hudba. Akce je dostatek a je hodně vypiplaná. Skoro bych až neřek, že frantíci tak umí. Snad jen ten Samy Naceri má divnej part, ale hlavní je, že v tom filmu hraje. Z mé strany tedy spokojenost./// Celkem 83%/// ()

Goldbeater

Slušně natočený akční thriller připomínající francouzskou variaci na Přepadení 13. okrsku Johna Carpentera, nicméně s velmi malým množstvím nápadů a inovací. Je to zkrátka taková napínavá jednohubka. Přesto scéna, kde si gang zlodějíčků začne během jízdy autem prozpěvovat znělku Elmera Bernsteina k Sedmi statečným, má zcela kultovní šmrnc. ()

Snorlax

Půl hodiny se neděje vůbec nic, krom nesmírně zběsilého střihu. Pak se všichni aktéři setkají na jednom místě a začnou po sobě střílet, někdo je zraněn, někdo zemře a pak přijdou závěrečné titulky. A to je asi nejpříjemnější na celém filmu. ()

MaedhRos

Chvílemi jsem tak docela netušila, co se děje a kdo zrovna umřel, tu a tam (hlavně zhruba v polovině filmu) se i trocha nudy vetřela (ale opravdu jen troška)... Totální chaos, intelektuální náboj nula - ale koukalo se na to moc dobře. Identifikace s postavami (byť pohříchu bezrozměrnými) proběhla bez problémů, mafináský boss byl patřičně odporný a atmosféra zejména ke konci opravdu hustá. Samozřejmě je nutno vypnout u Vosího hnízda mozek a omezit veškerou jeho aktivitu na zpracovávání těch nejzákladnějších vjemů - ovšem pak tenhle film funguje naprosto dokonale. Kdykoli se se svým hodnocením ocitnu přesně na polovině jedné z hvězdiček, koukám na hodnocení ostatních. A když tak koukám na hodnocení tady, mileráda Vosímu hnízdu tu půlku hvězdičky přidám. Třeba za... Třeba za Magimelův epesní frňák. 4/5. ()

Slarque

Po příliš dlouhé a notně nepřehledné expozici (cca prvních 40 minut) se dvě skupinky sejdou ve skladištní hale a rozjede se celkem slušná střílečka. Další hodina filmu už je výrazně zajímavější a režisér se obstojně snaží, aby si fanoušci filmové akce přišli na své. Škoda toho začátku a pitomého scénáře. ()

klerik

Carpenter by sa divil, čo všetko sa dá urobiť z jeho PREPADNUTÍM 13.OKRSKU :) Dokonalá ukážka akcie, ktorá je dnes k zhliadnutiu. Škoda, že pri tom kvante munície sa mihajú skvelé scény a nápady s tými béčkovými. Isté však je, že keby mal tento režisér kočirovať sfilmovanie Counter Strikeu, bezhranične by som mu dôveroval... ()

Arsenal83

Lacná francúzska hra na akciu. Veľmi neprehľadný snímok, v kuse sa tam len strieľa a sem tam sa v tej tme niečo pohne, niekedy sa pripletie i Arab alebo černoch, čo by to novodobí speváci Marseillaisy. A keď dôjde munícia, nasledujú bezduché dialógy o internetovom nakupovaní. Nadôvažok tu nehrajú nevýrazní herci, ale výrazní neherci. ()

SeBig

Jako akční jednohubka - okey. Jako film na kterej si za dve hodiny vzpomenu a zanechá ve mě nějaké pocity - nope. ()

LaciLC

Od začiatku je jasné, že sa jedná o kvalitné francúzske béčko so slušnou akciou a pár napínavými situáciami. Nedá sa ani len porovnať s Carpenterovým skvelým dielom Prepadnutie 13. okrsku, no ako akčný film určite spĺňa podmienky žánru. ()

Xeelee

Moc se mi líbila pískací-broukací-beatboxová scéna na začátku. Jen v autě není sedm statečných, ale pět. Jinak postavy nic moc až na hlídače houslistu a film místy nudil. S hrdiny se tupí střílející a houfně umírající záporáci rozhodně neserou. Hele, klídek, nejsme žádní hrdinové. ()

SOLOM.

Celkem slušná leč průměrná francouzská akční řežba. Samy Naceri v té době byl jasným lákadlem pro diváky, leč tu ho zastínili jiní a jeho nablýskané a vytuněné Taxi je pro něj životním úspěchem. Některé pasáže jsem si docela užíval, místy to mělo i slušnou atmosféru, ale takový stařík Nielsen by si s těmi albánskými sráči poradil s větší grácií. Velká škoda, že neproběhlo nějaké excelentní finále s tím bossem, který rozhodně zaujal mou pozornost stejně jako herečka Nadia Fares. Určitě ale zajímavé – lehce drsné zpestření mrazivého pátečního večera… ()

PROROK14

Na Francúzov celkom dobré. Miestami som si fakt myslel že tomu dám fakt veľké hodnotenie. Ale miestami som sa na to nemohol pozerať. Akcia by tam aj bola ale niečo mi tam chýbalo. Stačí vidieť raz. Takže taký stred - 60% ()