Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

Pedestrian

Vynikající. Nikdy to není natolik komediální, aby to ubíralo na vážnosti situace (i navzdory plakátu), a vůbec, je to výborná reflexe. Pat Healy je trefa do černého a Sara Paxton k sežrání. Poslední shot tomu nasazuje královskou korunu. ()

heyda

Pro mě osobně obrovské překvapení, které bych rozhodně nezařadil mezi komedie. Podle mě je to úplně vážný film, který trefně naráží na současnou problematiku nezaměstnanosti a nutnosti peněz. Všem fandům minimalistických thrillerů doporučuju. 90% ()

rollman1

Wau!!! Brutální, nekonvenční a vcelku zábavný snímek z řady kousků : "Co vše uděláš za prachy"? Dva přátelé, bohatý pár a řada úkolů, kde nechybí vtipné, brutální či nechutné sázky. Z přátel se stávají nepřátelé a tak nejdou daleko pro podvádění, aby vyhráli nějakou vyšší částku. Skvěle jsem bavil, úkolům nechyběla originalita ani brutalita. U jednoho mi bylo docela nepříjemně. Krásna Sára Paxton, na kterou bych koukal ve dne v noci a v neposlední řadě špetka humoru, který film rozhodně posouvá ještě o něco výš. Film utekl jako voda a určitě se někdy rád vrátím k druhé projekci. ()

Pítrs85

Kam až je člověk schopnej zajít kvůli balíku peněz? Z filmu cítím jedno velké pomrknutí na to, jak je ten náš svět krásně zvrácenej a že na lidským neštěstí se dá vždycky vydělat, i kdyby jen pro zábavu mírně znuděné paničky. Z jednání těch dvou cápků mi bylo víc blbě, než z useknutýho malíčku (btw nejlepší část filmu, ňamka :-). I tak mi ale byla dvojka Healy-Paxton mnohem víc sympatičtější v The Innkeepers. ()

ARI50

Na jedno podíváni, hrozně chvílemi nudné a nezaživné. Prachy a úkoly no budiž zábava ale provedení oničem. Herecky taky sice známe ale nepovedlo se zahrát nejlíp. No když to schrnu jednohubka a už vidět nepotřebuji. ()

Morholt

Už tady zaznělo, že je to podobné oboum Třináctkám, jak thajskému originálu, tak pochopitelně americkému remaku, ale tady, narozdí od obou zmíněných titulů, není žádná společnost, která by podobnou zvrácenou hru financovala, ale manželský pár, který se chce bavit. A ani úkoly nejsou tak drsné, ale v tomto případě to nebylo na škodu věci. Je to pojaté více civilněji a udržuje si to lehký nádech černého humoru, který tomu slušel. A fajn byli i relativně neznámí herci. Konec se dal tak nějak předpokládat a člověk mohl jen hádat, kdo z koho, ale to mi celkový dobrý dojem nezkazilo. 70% ()

PauloZ

Bizarní a nekompromisní. Rozjezd s komediálními prvky ok, ale přehoupne se to v nelítostně soufalý hon za prachama. V konečném důsledku to tedy není dějově ani tak zábavné, jako spíš zoufale smutné. 3,5* ()

hous.enka

Další z variací na téma, co je člověk ochoten udělat pro pár (nebo pro trochu víc) babek. Samozřejmě je jasné, že lidi jsou pro prachy schopný všeho: ztratit sebe sama, ideály i zábrany. Film postupně graduje a vy jen čekáte, co bude dalším úkolem za dvacet tisíc doláčů. Poslední (nebo ne, předposlední je ještě hnusnější) scéna s malíčkem stojí zato. ()

stuntmanMIKE

Ono to námetom nie je nič originálne, ale napriek tomu ma to bavilo. Takýchto "súťažných" filmov už bolo viacero, ale tento je predsa výnimočný...aspoň pre mňa. Malo to atmosféru, miestami to bolo aj zvláštnym spôsobom vtipné a rozhodne ma to nenudilo. ()

honajz2

Já tyhle film typu "co všechno je člověk schopný za prachy udělat" rád a Cheap Thrills se mě osobně líbilo. Atmosféra se vyvíjí pomalu, ale funkčně, stejně tak i napětí, nenudil jsem se a ta hodina a půl rychle utekla. Bohužel ta hlavní dvojice mi moc sympatická nebyla (ačkoli od jisté chvíle mi byl sympatičtější Vince), úkoly mohly být odvážnější (ale zase se mi líbilo, že se k tomu přistupovalo spíš psychicky než fyzicky, ale i když nám jsou hlavní hrdinové představení docela dobře, dalo se na té psychice ještě zamakat) a zklamal mě i konec, který je strašně předvídatelný, pokud už jste aspoň 1 podobný film viděli. Být Cheap Thrills první, tak si moc nestěžuju, ale já ho neviděl jako první... Kvůli tomu zůstanu u silných 3*. Btw, hodně se mi zde líbila hudba, pasovala do toho skvěle. ()

peiton

Nech sa páči,vážení!Toto je presná ukážka toho,ako daleko je človek schopný zájsť,alebo akých zverstiev je schopný dopustiť sa,kôli ,,pár" balíku peňazí..!A viete,že ma to v dnešnom svete ani neprekvapuje?!Už od samého začiatku som presne vedela do čoho idem.Čakala som originalitu,kreativitu,odlišnosť od ostatných podobne,ak nie tak isto ladených snímok a dostalo sa mi pravého opaku!Vravím si ,,Čo to je?!"Takéto ,,hry" ma už dlhšiu dobu nebavia,včetne 2-triednej hororovej bavičky Sary Paxton,ktorá okrem jedného svetlého momentu v podobe sex.divadielka so svojím kvázy hráčom nehrala absolutne nič.Nuda ako prasa,a ani ten záver nebol žiadne terno.Suma-sumárum neprekvapili ma a ani ja ich neprekvapím,ked udelím za toto pokrivkávajúce dielko slabé 3 hviezdy.Sklamali ma.Od amíkov a ich fantázie som si sľubovala daleko viac.A,že to oni vedia teda poriadne roztočiť.V tomto prípade sa o to ani nepokúsili. ()

Caminzind

Chyba lávky. Čekal jsem vtipnou krimikomedii. Dostal jsem spíše bezduché porno, kde si chlap pro 15 tisíc usekne prst. Úchvatné. ()

Martin741

Reziser E. L. Katz /kletba z temnot -scenar/ natocil slusne odsypajuci ale nie velmi prijemny film na temu straty zamestnania skombinovej s neplatenoim najomneho. Do toho este trampoty s rodinou. Slusni herci, vyborne dialogy a zaujimava tema ako daleko su ludia ochotni zajst pre peniaze . 70 % ()

bourec

Začátek vlastně čistokrevná komedie,ale postupně to přeroste až k násilí,protože pro prachy udělá většina z nás cokoliv.Chválim.60%. ()

dubinak

Cheap Thrills je taková hodně netypická a v podstatě falešná explohubka, kterou jsem spolkla na jeden zátah. Zápletka je hodně originální a nečekaná. Pak už to jen sviští a je nám nabídnuto vlastně všechno, humor, akce, napětí, vztahy zdejších soutěžících, které se víc a víc znejisťují a taky trocha toho explicitního násilí. Bylo to hodně v pohodě a stopáž utekla. Je fakt, že občas je to mírně předvídatelné a hlavně teda v závěru, existují ale mnohem horší případy. A kvůli tomu, že to byl první Katzův čistě režisérský zářez, ráda dám ty čtyři hvězdy. ()

kinghome

Jestli měl bejt Craig ten dobrej už od začátku, tak se to vážně nepovedlo, jestli to je udělaný naschvál, aby mi byl nesympatickej, tak to je dokonalý! Vince byl prostě největší borec, měl jsem ho rád od začátku do konce, né jako toho vola Craiga, otce od rodiny, kterej je hroznej prudič a kazič srandy. Začíná to krásně nenápadně, jenže po chvíli se začnou hostitelé nudit a začne to být zajímavý :P Sara Paxton tam má hrozně divnou roli, ale strašně mi tam seděla, je to taková typická zlatokopka, která je znuděná svým bohatstvím a prostě jí to sedlo. Ethan Embry je sympatický herec a ta postava Vince byla boží a Craig je zmrd! Tím bych to asi ukončil. ()

oveckaoa

Ze začátku jsem se bál, že to bude klasické invasion 2 chlápci se dostanou k jakýmsi boháčom a budou je mučit atd., aby po nich vymámily prachy pak se to, ale vyvinulo na horor ve stylu Vadí Nevadí. Od toho vyvinutí to bylo lepší a lepší bohužel to by to nesmělo kazit to, že ten druhý chlápek je tam vyloženě do počtu a vše získává ten jeden (tím pádem je tam jen kvůli tomu, aby toho druhého mlátil a urážel) . Měly to natočit více ve stylu kdo bude rychlejší vyhrává a že by mezi sebou soutěžily než tak, že vše je na jednu stranu a ten druhý je otloukánek. Dám 80 procent (40 procent minimálně za postavu Violet to je fakt kočka) P.s. ty prachy za to, že s ní měl sex byly vyloženě zadarmo, když vše udělala ona sama a on jen ležel. ()

elanius

(38/2018) / Už viac krát spracovaný koncept, by potreboval veru viac podarených scénok a možno aj sympatickejších hrdinov aby bolo komu fandiť. Celkovo predídateľné a až na dva tri momenty aj priemerný thriller. (5/10) ()

Yoda sama

Perfektný one-timer. Videl som už viacej takýchto truth-or-dare mučirní ale toto s nadhľadom všetky prevyšuje absurdnosťou ale aj emóciami. ()

ghatos

Slabší cukrkandlové komediálně laděné psychologické porno rezignující na obsah či symboliku. Není to nezábavné a závěrečný titulek je velký výsměch, ale ukájet se nad nebožáky čistě pro zábavu není nic převratného. Tohle nemůže stačit, obvzlášť když existují vážnější a zejména promyšlenější variace na téma - "za peníze si můžu koupit všechno". 48%. ()