Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

IQ Tiqe

Koukatelný, obsazení fajn, herci mi nevadili a děj byl docela o ničem. Chybělo jakékoliv vyvrcholení, nějaká větší zápletka, cokoli originálního, co bych už x-krát neviděl jinde. ()

Anderton

Tak tu máme ďalší tohtoročný blockbuster, kde skoro nič nefunguje. Ale na rozdiel od takého Hellboya to nefunguje o niečo menej, čo bohužiaľ ale nestačí ani na priemer. Ono keď máte k dispozícii dvoch sympatických hercov, na ktorých to celé má stáť a scenár ani réžia z nich nedokáže vyždímať ani chémiu, ani vtipné hlášky, tak to nezachráni ani Neeson a Thompson vo vedľajších úlohách. Chvíľu máte pocit, že sledujete Bonda, potom Indiana Jonesa a ten Neapol je tak od veci, že sa nedá prirovnať vôbec k ničomu. Ale budete si určite hovoriť, že toto je najhoriša úloha Rebeccy Ferguson v najhoršej parochni kinematografických dejín vôbec. Takže predsa sa len tento zbytočný prefabrikát niečím zapíše do "análov" dejín filmu. Ako metaforicky, tak doslovne. Jedine ešte, že pôjde o kolosálny prepadák... ()

Socrates

Jako velkej fanoušek MIB můžu říct, že to nečekaně docela šlo, jen všechny postavy MIB ve filmu působily dost amatérsky a nevěrohodně, prostě neměly ten správnej šmrnc, nebyly hodný MIB, a vévodil tomu tahák pro děvčátka Chris Hemsworth. Starý dobrý charaktery Willa Smithe, TLJ a třeba Rip Torna zkrátka chyběly. Z toho vtipnýho mála potěšil kladivovej odkaz na Thora při bitce s Taranťanem Lucou, jinak toho za zmínku moc nestojí, ale jedenkrát se to zkouknout dá. [45%] ()

AllShallFall

Film je sice sci-fi, ale mohlo by to mít apson logické scény. Když sedím na nějaké kosmické motorce před desítkami lidí a vyblejsknu jim oči, protože mě viděli sedět na kosmickém křápu, určitě to nepomůže, když před těmi samými desítkami lidí, na tom samém vesmírném křápu odjedu. No a když se ocitli v poušti, jasně že. Rozděláme si tam ohýnek. Běžně se to dělá. Dříví se tam taky lehce shání. Proč ne. Je to slabé. ()

RUSSELL

Spotřební blockbuster, na který rychle zapomenete. Celé to táhne především Chris Hemsworth, který už roky hraje prakticky jednu a tu samou roli, ale stále mě v ní ještě baví. Každopádně si dokážu představit, jak u toho trpí ti, kteří ho nesnesou. Dá se souhlasit s tím, že je to v podstatě zbytečný film s jednoduchým scénářem, ale na druhou stranu to nezapadá do kategorie otravných slátanin a díky obstojnému vizuálu, fungující chemii mezi ústřední dvojicí a rozmanitému světu plného různorodých emzáků se to dá vcelku příjemně strávit. Na slabší 3* to ještě stačí. Kvalitativně to je zhruba na úrovni Men in Black II. BTW: Škoda, že studio nemělo trochu větší koule a místo ničím nevybočujícího spin-offu raději nezrealizovalo ten sice riskantní, ale potencionálně vysoce zajímavý nápad a nenatočilo MiB crossover s Jump Street – to by mělo rozhodně větší šanci zarýt se do myslí návštěvníků kin na delší dobu než tahle sázka na středoproudou jistotu. ()

Geralt z Rivie

Nevíte někdo jak se do filmu, který se jmenuje Men in Black, dostala žena? A přesně tady je kámen úrazu. Hemsworth je více méně nijaký a pořád je ve stínu Thora, za to Tessa Thompson je úplně nijaká. Kdyby měl CH někoho k sobě, tak to mohlo být zajímavé. Například duo Smith a Hemsworth, tak to by byla cool podívaná. Ve filmu byl nejzábavnější Pěšák a to je velké zklamání pro tak známou sérii. ()

silentname

Po desiatich dňoch dovolenky som sa konečne opäť dostal do kina. Na veľké filmové očakávanie tohto leta. O sebe môžem povedať, že mám rád Men In Black filmy. Prvé dva sú pre mňa kultové, tretí film som osobne nejako moc nemusel. Ale rešpektujem všetkých, pre ktorých je to najväčší klenot v tejto sérii. Nehádam sa. Nie je to pre mňa. No ak ten film nebol pre mňa, tak úprimne poviem, že neviem pre koho je vlastne tento film. "Men In Black: International" v podstate sa pokúša o nový štart. S novými postavami a novými hercami. A hoci mám pocit, že to miestami funguje, tak inokedy ma to vie veľmi vysoko otravovať. Tento film je podľa mňa okey vo svojich najlepších častiach a veľmi nudný a otravný vo svojich najhorších častiach. Pravdou je, že mi je sympatická Tessa Thompson. Podľa mňa funguje veľmi dobre. Je chytrá, je nebojácna a je ochotná bojovať. Chris Hemsworth je okey, no mám pocit, že už dokázal komediálne ponúknuť aj viac. Akoby sa mu ani nechcelo miestami dať do toho svoj povestný šarm. Alebo mám ten pocit iba ja. Príbehovo je toto maximálne predvídateľné od prvej po poslednú scénku. Vieme odhadnúť kto je padouchom, vieme ako to všetko dopadne, filmu chýba tá civilizovanosť a elegancia, ktorou disponovali predošlé filmy a jeho humor ma často nebral. Osobne mám trošku pocit, že iba jeden jediný človek (alebo mimozemšťan) bol pre mňa a vždy ostane Agent M a to bol Michael Jackson. Napriek tomu, že sa toho nikdy nedožil. Byť agentom MIB. Škoda. Sklamanie pre mňa veľké. Hodnotenie: C- ()

Yoshitsune

Když Thor a Valkýra dali naposled týmovku, tak přivodili Asgardu apokalypsu a to doslova, tak jak dopadla tahle jejich druhá týmovka ? No naštěstí, né tak zničujícím způsobem, ale i tak stačili udělat solidní bordel, naštěstí jenom na zemi. A tenhle film, je rozhodně lepší, než dvojka, jasně trojku jen tak nic nepřekoná, ale tak trojka.........je vždycky lepší. Ano tenhle film je klasický výplach, natočený čistě a jenom pro tohle léto a pak se na tenhle film zapomene a příští rok ho možná dají na nově. Ale přitom ten příběh, neni zase tak špatný, postavy fungují (v mezích) a hlavně mezi Thorem a Valkýrou je parádní chemie, problém nastává v tom, že o hlavním záporákovi nevíte nic, jen to že je zlý a chce ovládnout vesmír. Nemluvě o tom, že je tady nevyužitý potenciál, s dalšími agenty, s mimozemšťany a s mimozemšťany co sou agenti. A jedna postava má zde promarněnou šanci, o cokoliv dalšího a to je velká škoda, jelikož je velkej a modrej, je to takový Hulk když sní cisternu borůvek. Takže až na záporáka a potenciál být něčím víc, než jednorázovkou, tak je to parádní jízda a já mohu jenom doporučit. ()

SeBig

Gary Grayi? Kam se poděl tvůj smysl pro humor? To snad nemůžou myslet vážně ne? Jestli tenhle film doporučuji? Ohohoho jistě, že ne! ()

Arsenal83

Ťažko si spomeniem na trápnejšie sci-fi. To triky v Babylon 5 boli úchvatnejšie. Čistá strata času, ktorá obsahuje len minimum vtipu. Ono zas Hemsworth sa na Willa Smitha ani zďaleka nechytá, ten tam je len na okrasu. Jediné, čo bolo občas solídne bola hudba, avšak aj tú robilo nejaké duo Slaniny s Elfom. ()

Marze

Oproti předchozímu dílu změna stylu i humoru. Chybí nadsázka suše věcných glos a noblesa. Zde je styl parodie Bondovek s povrchními vtípky. Hejsek s emancipovanou ženou. Moc jim to sice vzájemně nejiskří, ale splňuje módu rovnosti pohlaví a ras. Dlouho se rozebírá co dříve zažili než se došourají k dětinské zápletce. Dětské publikum zde má trpasličí figurku. Dětinsky jsou také oznámení hodní a zlí stylem oznámení "tento je dobrák".Plusem jsou technické vynálezy jako vznášedlo a aristokratický sarkasmus Emmy. Digitální triky jsou nudné a vlastně všemu chybí osobitost, takže film je zaměnitelný s jakýmkoliv jiným komiksem. ()

Chrustyn

Nejen zbytečný, ale hlavně trapný a nevtipný film, který neměl nikdy vzniknout a dělá ostudu jak celé sérii i všem zúčastněným, kteří se do toho nechali ukecat. Po celou dobu jsem nepochopil význam tohoto díla. ()

Stanislaus

Thor a Valkýra tentokrát čelí neméně nebezpečné hrozbě než v Ragnaroku a navíc se musí vypořádat s tím, že neví, komu můžou vlastně věřit. Nejnovější Muži/Ženy v černém vypadají vizuálně sice pěkně, avšak během těch dvou hodin nedojde k žádnému pořádnému zvratu a člověku se nedostane řádné akce, ani humoru. Film utíká, stejně jako jeho hlavní hrdinové, ale člověku je vesměs jedno, jak to s nimi vlastně dopadne - celé to postrádá nějaký větší potenciál a náboj. Ani maličká role úžasné Emmy Thompson tomu nepomohla. Škoda! ()

BMW12

Já si myslím, že to bylo dobré a film si nezasloužil býti nazýván propadákem. Za mě dobré sci-fi akční dobrodružství s vtipným Chrisem Hemsworthem. Chris byl ve své roli dobrý a líbila se mi i Tessa Thompson. Přesně se tahle dvojka k sobě hodila. A příběh také zajímavý, zvrat ke konci překvapivý, takže já se bavil. ()

rikitiki

Když se z komedie vypreparuje veškerý humor, co zůstane? Nezáživná historka, kde humor má asi představovat občasné sprosté slovo, o ničem, kde se v nevýrazném ději motají sem tam nějaké počítačové mimozemské potvory. Ten film byl natočený, protože ho chtěli natočit a doufali v zisky - jiný důvod to nemá. SHRNUTÍ: Cože? ()

claudel

Absolutní oddechovka, celkem důstojný návrat ke klasice, samozřejmě v dnešní době není korektní, aby byli Muži v černém bez žen, ale vůbec mi to nevadí, Tessa Thompson po celou dobu vystupuje nesmírně sympaticky. A můj oblíbenec Liam Neeson mě nemůže nikdy zklamat. Nedělní odpoledne, když je pošmourno či prší, může být výborně vyplněno touto filmovou záležitostí. ()

ARI50

Bohužel nejslabší díl celé sérii, od první minuty byla velká snaha o zábavu a akci ale nedokázalo dosáhnout cíle úspěchu. ()

luka4615 odpad!

Naprosté zklamání. Při sledování snímku Men in Black: International Vám přijde, že tohle má s původními filmy společný snad jen název. Režisér F. Gary Grey totiž tento počin pojal jako nějakou křiklavě barevnou, logiku postrádající jízdu mezi kontinenty, kde se v mezičase řeší migrace a feminismus, pročež zcela postrádá duši a je zoufale nudná a prázdná. Upřímně, vyjma několika pěkně nasnímaných sekvencí, které jdou ještě navíc spočítat na prstech jedné ruky, mne nezaujalo zhola nic. Men in Black: International je tedy v mých očích opulentní, avšak zcela zbytečnou podívanou, na níž je až bolestivě vidět, jak se Tessa Thompson nepřirozené pitvoří a že Chris Hemsworth je bez kladiva zcela nezajímavou postavičkou. Tohle vážně bolelo. PS. Co tam KRUCINÁL dělá Liam Neeson?! „Always remember: the universe has a way of leading you to where you're supposed to be, at the moment you're supposed to be there.“ ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)