• Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Dáme si další kolečko po hluchoněmejch." A přitom si zavzpomínáme na nějaká ta trefná arabská přísloví, najíme se kebabu a zasmějeme se kriminalistovi, který si odložil zbraň při domovní prohlídce. A taky odhalíme vraha i televizního informátora, takže za mě to celkem šlo, i když to určitě mohlo jít líp.(18.9.2016)

 • Autogram
  ****

  Ďalší z výborných prípadov sympatickej partie kriminalistov. Vrah na začiatku podozrivý nie je, a tak sa partia okolo arabskej komunity s kebabmi rozohráva naplno. Aj to druhé rozuzlenie interného problému oddelenia má svoje čaro. –––– Neházej všechno do jednoho pytle, neuzvedneš ho. –––– Pánové, včera byla tma, dnes světlo. Teď vidím, je to můj přítel. –––– Havran, co moc kráká, tě přivede k mršině.(28.6.2017)

 • SOLOM.
  ****

  Já to říkám furt, že ty „multi-kulty“ vztahy sebou přináší jen problémy. Vyvraždění rodiny a zabití malého dítěte – to otřese nejedním zkušeným policistou. A tak je naše kriminálka postavena před těžký případ, kdy je z cesty svede několik slepých stop i vlastní zaslepenost a předsudky. I tentokrát nechybí několik dramatických chvilek, slušná atmosféra navozená otřesnými událostmi v domě a hlavně se konečně přijde na to, kdo vynáší do televize a tady jsem se sakra spletl a tipoval absolutně blbě…(20.11.2019)

 • troufalka
  *****

  Vyhodnocení stop a důkazů, Stanislav Zindulka v malé roli(4.1.2016)

 • otík
  *****

  Neskutečně nadupaný díl od začátku do konce. Především pátrání má skvělou gradaci, ačkoli divák asi už dávno tuší, jak to vlastně bylo. Ale to vůbec nevadí. Další dějová linka uzavírá práskání stop televizi a je jen škoda, že divákovi je velice brzo ukázáno, kdo to je - stačilo sledovat Kozákovo pátrání a na konci nám toho vychytralého práskače ukázat. Ale v tomto díle jde především o hledání vraha ženy, jejího arabského manžela a jejich tříletého syna. A to je parádní!(5.2.2016)