Kam zmizelo půl miliardy z bezpečnostní agentury na pražském Žižkově?
Zmizení půl miliardy korun z pražské bezpečnostní agentury patří k největším krádežím v historii české kriminalistiky. Šokující byl zejména jednoduchý trik, jak pachatel obešel zabezpečení. Mohl však svůj plán zrealizovat sám? Dožil se vůbec požitku z ukradených peněz nebo jen někomu posloužil? Epizoda Případů 1. oddělení popisuje detaily vyšetřování, které se veřejnost z médií nedozvěděla. (oficiální text distributora)

mh.mail

60% — Konflikt Korejs – Kozák konečně vygradoval předpokládaným způsobem, i když jsem něco podobného očekával až v posledním díle. Vypadá to, že v posledním díle zbývá vyřešit Vránu, Sršně a vzhledem k názvu epizody možná i Plíška. A třeba Korejs taky ještě neřekl poslední slovo. Zpracování epizody přesně zapadlo do standardu seriálu, tedy se jedná o nadstandard v televizní tvorbě. Uvidíme, jak se to celé uzavře. Líbil se mi povzdech Otakara Brouska na konci: „Každý našel, co mu chybělo, kromě mě.“ ()

anitae

"V takovýhle atmosféře já dělat nemůžu...." "Tak si jdi, a až půjdeš, tak hodně mávej, ať víme, že to myslíš doopravdy..." Asi poslední hláška Korejse. ()

subic

Tak konečně je to tu, našli zavražděnou a kde jinde než v bedně v Orliku. Korejs končí, je dokonce povýšen na policejní prezidium a šéfem 1. oddělení se stává major Kozák, tak hurá 3x sláva. Jenom ta půl miliarda se nenašla a s ní i druhý spolupachatel, resp. tomu se podařilo zdrhnou do jižní Ameriky. ()

v.indruchova

Zdravá strava vyšetřovatelů XD houska a salám. Jen ti co zakládaj papíry jedí mrkev a ti co buzerujou a serou ostatní jabko. :) Je to snad náznak jisté nevraživosti vůči vegetariánům?? XD. Poliši ví, díky spořádaným občanům kteří si stejně teď i dříve za soudruha užívají soukromí sousedů. Tak za loupež máme pachatele. Čekala jsem až vyloví tu bednu. Takže chybějící část nám zapadla. Takže máme happy end i s majorem na kterýho se už nemusím dívat jak si opět okrajuje svoje jabko /a diví se proč je tak tlustej/ a budu radši koukat na střapatou kebuli a říkám si že ho mohli zase ostříhat. ()

Sa.sa

Neskutečný masakr ukrást půl miliardy a v klidu dokončit směnu a pak teprve jít domů 😀😀😀😀 Tohle nevymyslíš ani v Hollywoodu🤔🤔🤔 Tak Korejs se všemi vyjebal a Kozák se dostal na Šéfa 1 oddělení... No aspoň něco ()