Další brilantní film Woodyho Allena. Harry Block, spisovatel středního věku, píše romány a krátké příběhy na základě vlastních zkušeností. Trpí zábranami, je neurotizován svou posedlostí sexem, šestkrát se zhroutil a život mu komplikují i jeho tři ženy, Polyká prášky, moc pije, spí s prostitutkami , lže, je zbabělý, zbytečný, starý Blíží se oslava jeho životního úspěchu a Harry se bojí, že s ním jeho radost nebude nikdo sdílet. Bývalá přítelkyně Fay si právě bere jeho nejlepšího přítele Larryho, syna Hillyho zase nepustí bývalá manželka a doktorka psychiatrie Joan. Harry nakonec svého syna unese a doprovod jim dělají přítel Richard, nevlastní sestra, její manžel Celý film je plný malých postav a postaviček, které v podobenstvích představují Harryho v různých etapách jeho života. A přesně v tom stylu, na jaký jsme u Woodyho Allena zvyklí! (oficiální text distributora)

fuskoric

Môj historicky prvý Woody. Dojem na mňa neurobil, pocity zmätočné. Ak ste ani vy ešte nevideli žiadny jeho film, zvoľte radšej nejaký iný, tento by Vás totiž mohol od jeho ostatnej, dúfam, že lepšej, produkcie odradiť. ()

Rathe

Woody Allen má opravdu vynikající dialogy. Prostě typický on. Ale úplně jsem tomu filmu nepřišel na chuť. Nevím, sám Woody Allen se mi tak nějak úplně ve své roli nelíbil. Chápu, že to hrál možná z toho důvodu, že málokdo by to dokázal zahrát tak, jak on sám chce. Nicméně on mi tam úplně nesedl. ()

APLSMLS

Už je to dýl, ale myslím, že to byla jedna z těch vydařených sebeparodií neurotického Woodyho se super hlody. ()

Sejkorka

Slabší z produkce WA. Chaotické překlikávání mezi realitou a imaginárním světem Harryho povídek je hodně rušivé. Nevím též, zda jsou záměrem střihy v průběhu dialogu, které působí spíše jako zásek. Harry prostě není sympaťák. Určitě je to vše cílené, ale mně tohle moc nesedlo. Jako velkou perličku beru 2 vteřinovou roli Jennifer Garner. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley