Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

J.e.r.e.c

Trainspotting respektuju jako žánrotvorný film, ale k srdci mi nikdy nepřirostl. Jak by taky mohl, když jeho hrdinové jsou vesměs nesympatičtí hajzlové, kteří se snaží navzájem ojebat ? Hrdinové Human Traffic jsou sympatičtí nehajzlové, kteří přes velmi vřelý vztah k drogám uznávají základní lidské hodnoty, jako je láska, přátelství a paření až do rána. Dlužno dodat, že ty drogy jsou lehké a taneční a užijete si díky nim spoustu zábavy. Stejně, jako s tímhle filmem. Srdcovka ! 100 % ()

Stanix

Před patnácti lety mě to chytlo, neboť jsem byl ve stejném věku jako protagonisti snímku H.T. Dnes už jen z nostalgie, ale pořád to ještě ujde. PS: Simm je správnej uleťák a Lorraine je prostě kouzelná. ()

Prankster

Docela jsem byl zklamán, protože sem čekal klysický párty film a kupu srandy a tak... Ale Human Traffic se po chvíli stal nudným a už se z toho nezvedl. S odstupem několika let a pár setkání s drogami na film koukám úplně jinak a líbí se mi aspoň o 30% víc proto ze ** na ****. ()

FrankieCZ

Tenhle film mne přesvědčil o tom, že elektronická hudba nemusí vždy znamenat špatná hudba (ano, tak jsem byl zajat předsudky - kamenujte mne dle libosti). Vždy záleží jen na tom, kdo jí produkuje. ()

oasismanik odpad!

No tak toto rozhodne nie! Nemám rád diskotékovú hudbu, dofetované ksichty, v reálnom živote a ani vo filme. Human Traffic je absolútne úchylná, trápna, nudná, nevtipná, anglická záležitosť, z ktorej mi bolo po 40 minútach tak zle, že som to musel vypnúť. Jasný odpad, to najdebilnejšie, čo som za poslednú dobu videl. PS: Čo má preboha táto nudná kravina, okrem drog, spoločné so síce mierne prvoplánovou, ale skvele zahratou a kultovou klasikou Trainspotting? Ak už podobne ladený film, tak radšej Rules of Attraction, ale to je samozrejme, už zase niečo úplne iné... ()

vitac.

18. 2. 2011 - Filmy o drogách se dělí v zásadě do dvou skupin - na ty, co berou celou věc vážně a dramaticky a na ty, co ji berou s vtipem a nadhledem. Human Traffic patří do druhé skupiny. Popisuje jeden z víkendů londýnské party kamarádů a to převelice vtipnou a svěží (skoro až klipovou) formou. Neholduju taneční hudbě, ani profetovaným víkendům, ale dívat se na to se mi líbilo moc:) Čtyři a půl. ()

Forsetino

Jak parta mladých, skoro nevzdělaných lidí (usuzuji podle zaměstnání: nezaměstnaný, prodavač kalhot, prodavač hudby, prodavačka v McDonaldu...) přes týden čeká na to, až se v pátek zfetuje a do neděle bude dojíždět ve schíze. Na pátky se těším taky, ale z jiných důvodů. Nefetuju, a tudíž neumím posoudit autentičnost prožitků hlavních protagonistů. Snad většina klubů, kde se schází mladí, nefunguje jak bylo popsáno ve filmu, jestli ano, pak je to politováníhodné. Film nenese žádnou myšlenku a jestli jste odpůrci drog před jeho zkouknutím, tak jimi zůstanete, a pokud uživatele drog, tak s nejvyšší pravděpodobností jimi zůstanete taky. Bojím se však u skupiny, která se nedá zařadit ani do jedné z kategorií. U ní by film, vzhledem k absenci negativních účinků drog, mohl spíše nutit k inklinaci do kategorie uživatelů. Závěrečný skoro happyend, jak drogy pomohli feťákovi objevit lásku, mě doslova vyděsil. Film jako takový mě osobně nijak neurazil, ale jeho poselství ano. Téměř veškeré společenské nešvary vznikají díky drogám a alkoholu a to ve filmu nezaznělo. Dokonce by u některých jedinců mohl evokovat opak. Takže společensky velmi nepřínosný film! Škoda, že autor snímku nenatočil druhý, třetí... díl, ve kterých bychom mohli hlavní hrdiny sledovat na jednotce intenzivní péče v závěrečném stádiu AIDS nebo s nimi prožívat návštěvy u lékaře se žloutenkou typu B, u psychiatra s rozvinutou poruchou osobnosti, na ulici ve společenství bezdomovců anebo třeba v kriminále, bordelu apod. To by jistě byla taky zajímavá sonda do života lidí, kteří si takto dlouhodobě užívají "vysmažené" víkendy!! 1 hvězda za herecké výkony. Pozn.: Dětem a slabomyslným nevhodné! ()

Olafsson

Nikdy jsem neměl žádný (tedy ani pozitivní) vztah k drogám, to šlo mimo mně.. Kdybych to viděl před nějakými 15 lety ve svém telecím období, asi bych dal lepší hodnocení.. Jenže před 15 lety film ještě nebyl na světě..Takhle mně celkové ladění a poselství filmu minulo, do sociální a subkulturní skupiny protagonistů naprosto nepatřím a "huliči" a obecně lidi na drogách (včetně alkoholu) mi přijdou tak nějak ubozí.... Přesto jsem se párkrát zasmál a v některých scénách jsem se k mému velikému překvapení ÚPLNĚ našel.. jako kdybych tam byl já, ne jako herec, ale ve svém skutečném životě... V kterých to bylo tady nenapíšu... ;) Proto dávám dvě místo původně zamýšlené jedné hvězdy.. Po dlouhé době jsem měl docela trable rozumět některým dialogům, ale to je vzhledem ke slangu kterým většina lidí mluvila, asi pochopitelné... ()

Hans.Gruber

Drogy jsou perfektní. Now we've reached the hour of spliff politics. It's the time of the night when everyone knows who's got a spliff and in which direction it's going. See Casey in the hood? He doesn't know Herbie, the kid skinnig up next to him. But to get a toke, he's got a start up some bullshit conversation, and keep it going until he gets passed the spliff. Now look at Herbie's face. He knows what's up. He's just hoping Casey will run of steam so he could pass the spliff to his mate Felix. But Casey is determined to keep on going. He's got to be clever to get in there. Casey is doing well. He's using all his best anecdotes, and Herbie now seems quite engaged in the conversation....... Boomshanka! An interception! But thats always a chance you take. ()

Boudyy

Biják, jenž je pro dobu vzniku a tématiku často srovnáván s Trainspottingem, ačkoliv narozdíl od skotské kultovní welshoviny jen klouže po povrchu problematiky a rozhodně nebyl stvořen jako sociálně-kritické dílo. Přibližuje "jen" všední pátek mladých lidí z Londýna, čekajících na padla a víkendové zážitky. Upřímně, první půle rozehrála slušný mix muziky, hlášek a nápadů (new national anthem), po přesunutí se na party však film ztrácí spád i nápady. Dokoukal jsem jen kvůli vleklé konverzaci o Sokratově genialitě a mému oblíbenci Dannymu Dyerovi. Na druhou stranu, určitý přesah film má a lze jeho děj přenést do kteréhokoliv města na světě. ()

Vojt Ittoh

Perfektní film, super hudba a lehce dokumentární zpracování. O dost živější než "kolega" Trainspotting. Max. hodnocení. ()

Daves97 odpad!

,,Je to blbej intergalaktickej dealer s hérem. Vyjetec! A Yoda taky, vole, ten si odvyká už takovejch 500 let. Už je úplně mimo. A bejval to takovej fešák.'' .... Připadám si se svým hodnocením jako černá ovce, ale je to můj názor. Protože tento film o šesti lidech, jejichž téměř smysl života je v tom, aby se každý pátek a zbytek víkendu co nejvíce zhulili, zfetovali a ožrali mě opravdu ničím nezaujal, připadal mi bez humoru, bez nápadu, bez originality. Možná to je tím, že pár takových lidí znám v reálném životě a tento film mi jenom tento typ lidí (který opravdu nemám přiliš v lásce) připomněl. Jediné, co stojí za zmínku je rozhovor o Star Wars a britské podání hymny. Ale dále? Kluk, který se bojí, že je impotentní...další týpek, který je paranoidně žárlivý ohledně svojí holky, která mele jednu vypatlanou hlášku za druhou...a navrch dealer, který doopravdy ,,promlouvá'' s realitou a kterého jeho matka přistihne při masturbaci. Uá, větší blbost jsem (z mého mínění) neviděl od doby, co jsem zapnul Evropského gigola 2....Ale věřím, že huličům se tento film libí, jinak by mi ho jeden z nich asi nedoporučil..... ()

sidcom

Nářez, skvělá komedie a generační výpověď o slastech a strastech života mladých pařmenů, nesmrtelné scénky a hlášky, skvělý soundtrack. Tenhle film by se rozhodně neměl brát moc vážne, jde (podobně jako ve filmu) hlavně o zábavu na prvním místě ()