Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

Easykk

Nejlepší a asi nejkultovnější párty film. Skvěle vysmažené/vyhulené/vyalkované rozhovory...hlavně o hvězdných válkách a samozřejmě ,,špeková politika,, Věřte nebo ne..přesně to jsem taky zažil :) Připomíná mi má mladá léta..sakra to snad už nejsem tak starej :o)) nene..ještě ne :) ,,The weekend has landed,, ;) ()

Hamaradža

S trainspottingom samozrejme neporovnateľné, ale ináč osviežujúco úprimný, živelný a zvláštny film, ku ktorému mám ale problém sa nejak postaviť, pocity mám zmiešané keďže v jeden moment ohuruje výbuchmi originality a v ďalší ma ide xmrti znudiť tanečnými scénami. Tak dajme tomu že 3* ktoré niekedy možno prehodnotím. Justin Kerrigan určite vedel, čo chce natočiť, škoda že ja som to nevedel - možno i preto že keď si povyrazím s kamarátmi ja, tak neskúšam nič tvrdšie ako alkohol. ()

radektejkal

Neříkám, že jsem se nepoučil; to bych nemluvil pravdu,i když jsem toho nejspíš pochopil skutečně jen poskrovnu. Ale i to se stává... Když za mou zahradu zastaví sousedův synáček své auto a jde na pár minut navštívit své rodiče, nechává zapnutý přehrávač s touhle muzikou. Tahle jeho "duc duc music" mě naštve mnohem víc než celý tento film. Z toho nejspíš mohu usuzovat, že hudba je z tohoto techno-kolotoče to nejodpudivější. ()

wipeout

Je mi jasné, že tento žáner silne polarizuje ludí na tých, ktorí to podobne ako v reálnom živote nedokážu naplno prežívať, respektíve ani nechcú s pohŕdavým pohľadom a tých druhých. Ja osobne som sa ocitol na pomedzí oboch tíchto kategórií a zaspomínal som si na staré časy, ale nemohol som úplne ignorovať vnútorný hlas racionality. Tak či onak je Human traffic jedným z najlepších "cluberských" filmov 90.tich rokov. Na rozdiel od iných filmov o drogách neobsahuje nejaké to poučné morálne posolstvo, skôr sa prikláňa na druhú stranu a túto tému príjemne odľachčuje. Takže žiadne strachy, pure zábava a nijaké zbytočné rečičky okolo toho, teda nezmyselné blábolenie v raushi vinímajúc. ()

Petroff

,,The weekend has landed!" Tenhle party film obsahuje kopu scén, ze kterých semtam cituju, z nějakých mám osobní kulty... Např. vizionářská promluva proroka Billa Hickse... Hodně, hodně moc dobrej soundtrack a předpokládám tu oblíbenost jen u celkem specifické sorty lidí, odvisle od věku, preferovaného hudebního stylu a pohledu na zneužívání ilegálních chemických látek. Počítám se mezi ně. ()

maverick10

Asi mi neco uslo, o cem ze to bylo? Asi je to tim, ze je to film z jineho sveta, ze sveta do ktereho jsem nikdy nepronikl. Chapu ze pro urcitou skupinu kultovni film, pro me nepoznane dilo. ()

BitlDjus

V dnešní době už veliká klasika. Smotněte prento, otevřete pivko a nechte se unášet na vlnách této dvoudenní párty. Jsme generace, která žije pro sjeté víkendy a nedělní dojezdy. ()

TheDon

Back to the 90´, užil jsem si to, soundtrack bezvadnej a film kterej je vodlet jako svině ! Tak se jmenuješ? :D Kultovka....! ()

MartinNDL

Může to být celkem zajímavý život: Mejdany, hudba, alkohol, drogy,...Počkat, vždyť tak žiju taky. Až na ty drogy, ty mě teď nějak neberou. Je to spíš komedie než drama. Autentická, plná hlášek a dobré hudby. Nejlepší moment asi rozebírání Hvězdných válek. ()

Martin741

Justin Kerrigan a jeho verzia zhulenej londynskej mladeze. Film sa odohral v ramci jedneho vikendu a nic zasadne neponuka : herecke vykony ziadne, dialogy dementne ..... skoda casu, takychto filmov vznikne za rok X. 50 % ()

honajz2

Drogy neberu, ani jsem je nikdy nebral a ani mě to neláká, dokonce ani nehulím, takže cílovka rozhodně nejsem. Byť tu taneční muziku mám moc rád, tak tenhle životní styl mi taky nic neříká. Jestli s tím fanoušci tohohle filmu mají problém, že nemám právo to hodnotit, ať dál můj komentář nečtou (pokud ho teda nějací budou vůbec číst). Celý ten film je o lidech, pro které je smyslem života se o víkendu totálně odrovnat, uniknout tak z nepříjemné reality, ve které stejně dělají totální hovno a jedině o tom víkendu se můžou ožrat, zašukat a zfetovat. Jelikož k tomuhle mám dost daleko, byl to pro mě celkem zajímavý vhled do tohohle stylu života, který ale nemoralizuje a přistupuje k tomu všemu strašně uvolněně. Neberte to ale ve zlém - je to aspoň změna po všech těch podobných filmech, které se snaží být strašně vážné. Každopádně protože nejsem cílovka, tak mi ten film nic nedal a abych ho považoval za komedii, tak bych se před ním musel zhulit, abych se smál tomu, co tam říkali, protože mi to absolutně nepřipadalo jakkoli vtipné. Ale abych jenom nehanil, jednou jsem se zasmál nahlas a asi čtyřikrát se pousmál, hlavně teda v první půl hodině, která se mi překvapivě celkem líbila. Postavy jsou představeny dokonale, k pár vtipným situacím dojde, pohoda. Soundtrack je taky v pohodě, akorát tam té hudby mohlo být víc (třeba bych pak i dokonce řekl, že se mi to líbilo, jako se mi to stalo u Groove), kameru to má naprosto úžasnou a sestříhané je to taky skvěle, postavy se dají a Koopa jsem si dokonce oblíbil, ale po té půl hodině už mě to začalo nudit a kromě jedné scény už mě tam ani nic nepobavilo. Ale tak film sám o sobě to byl zajímavý, to jo, akorát bych si ho už znova nepustil. 3* ()

C0r0ner

Pěkná zhovadilost v tom dobrém smyslu slova, kdy se prostě jen několik blbečků ožírá a cpou se extází a dalším bordelem. Takže děje sice člověk moc nenajde, ale je to prdel, je to originální a bezvadně to utíká, takže v pohodě zážitek. 75% ()

campix

Další Trainspotting ?? Ne kdeže to ani náhodou. Díky četným doporučením jsem se na film podíval s celkem vysokými očekáváními party/drogového filmu. Párty sice jsou, jak bylo asi v 90. letech zvykem, parádní záležitost, ale to je asi tak všechno, co si s trochou štěstí můžete z filmu odnést. Jinak se nestane naprosto nic. Charaktery postav jsou naprosto nesympatické až otravné, hudba mi také příliš mnoho neříkala a většinu věcí jsem neshledal ani nijak vtipnými. Možná s trojkou v žíle nebo něčím jiným v tamtéž místě, bych reagoval jinak. Takhle nemůžu víš než za tři a to ještě hodně mhouřím oči. ()

fars

Absolutni ulet, zbesily strih a kamera, docela sympaticke herecke obsazeni, jen humoru mohlo byt jeste trochu vice. I kdyz nekrtere hlasky a sceny (makacka ve fast foodu aka roboti, jeden z typku si po vecirku povida s realitou, debata o tom ze ve hvezdnych valkach vlastne vsichni jeli na drogach atd atd) vazne staly za to :-) ()

tomeek

Výborný film, skvělý soundtrack, přesvědčiví herci a nezapomenutelná scéna v music shopu! Škoda, že druhá půlka se tak vleče a vyprchává z ní humor, který byl na začátku. Ovšem to se dá parafrázovat jako samotné odeznívání účinků "taneční drogy" (ale spíš je to chyba scénáře:)). Kultovka - musí se vidět v originálním znění. "Nice one, bruvaaaa!!!" ()