Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

Fracek Rotoped

Dobře, moc dobře. Tento film asi není určen každému divákovi. Věřím, že se najdou takoví jedinci, kteří film ani nedojedou do konce. Absence příběhu mi nijak zcela nevadila, protože o tom to vůbec není. Je to naprostá jízda nekalostma, do kterých člověk hravě spadne a někdy si to ani neuvědomí, poselství filmu mně zasáhlo naprosto přesně. Své kouzlo má i všudypřítomná zmatenost snímku, vnitřní rozhovory a tak podobně. Co mě zprvu štvalo se nakonec stalo mnou obdivovanou záležitostí. Nicméně herecké pohledy do kamer jsou přes to všechno přeci jen neodpustitelné. Naprosto krutej soundtrack a vyhulené SW, pět hvězd zasloužených :) ()

Matamoroz

Nevím uplně, jak mám tenhle film ohodnotit. Na jednu stranu nemůžu říct, že bych se vůbec nebavil. Několik opravdu podařených scén a pár dobrých hlášek by se našlo. Dokážu pochopit, že někdo je z filmu nadšený a dá mu plný počet, ale stejně tak pochopím, no řekněme dvě hvězdy. V něčem mi tohle připomínalo Mechanický pomeranč. Jako výpověď o určité době a způsobu života dobrý...Osobně se s příběhem nemůžu úplně ztotožnit, taneční párty a extošky mě minuly. Nebýt těch dementních keců v první půl hodině, řekl bych slabší 4, takhle 3 a nazdar. Viz Cival a Kordus. ()

jkpj22

Příběh jedné generace, té taneční. Mám to taky za sebou. Plné kluby, skvělý djové, extáze v sobě, v pět ráno domů spát...... jo jo, to byly časy. ()

kobe.AIR

Z přesnosti dialogů až běhá mráz po zádech. Je šílený, když se na svý vlastní pařební rozhovory díváte ve filmu. Donutí vás zamyslet se nad tím, jestli to co děláte má cenu.. Kultovní film, pro pařany povinnost. ()

ElFifo

Absolutně se shoduji s komentářem od Rentona. Výpověď nejen o životě clubberů, hudbě a drogách, ale i o změnách v realitě života každého z nás. 5* za maximálně realistické podání, které musí být založeno na vlastní zkušenosti jak režiséra tak herců. ()

da_silva

tenhle film sice neni hlubokomyslny, a objektivne bych mel dat 4 hvezdicky, jenze to je tezky kdyz ten film miluju !!! Paradne udelana sonda do zivota kluberu, jeden z minima filmu o mladejch rozjetacich kterej je realistickej v ohledu chovani postav, dialogu, ucinku drog. ()

elliniass

Možná by bylo míň, ale atmosféra, která kolem mě panovala, odpovídala přesně náladě celého filmu... Budiž veleben střelený britský filme... ()

Maiken Algren

Je ťažké byť cool. Ale "planéta kde sú drogy zadarmo, kluby nemajú gravitáciu a každý sex končí orgazmom" nie je cool, to je retardované. Aj keď neupieram že svetlé momenty boli, napríklad Primal Scream. ()

punco

Nechápem kde som tápal doteraz,keďže som to videl až po 13tich rokoch od vzniku ??!!!! Uplne skvelé, režisérsky geniálne ale hlavne odzbrojujúco trefné a realistické party dielko, neviem si predstaviť že by to niekto takto spracoval čo by v tom nežil !!!! Pre mňa osobne najlepši party hard film. ()

jjjerry

Ze začátku jsem tomu nemohl příjít na chuť, ale pak jsem začal chápat a bavit se. Britská komedie formou pátečního /víkendového úletu. Zobrazen život mladistvých střední třídy, u kterých je jediná zábava těšit se na páteční párty, kde se dobře sjedou =) Vše doplněno super soundrackem. ()

12055

SAVE AS FUCK! Nepřekonaná generační výpověď o životě, sexu, drogách a hlavně také hudbě, dotažená do nejmenšího detailu, při které se určitě nebudete nudit ;) Některé geniální dialogy se staly, troufám si říct, kultovními. Rozhodně doporučuji vidět tenhle fim v původním znění. Pro mě navíc jeden z nejlepších soundtracků, který si zaslouží místo v TOP 10. ()

penegal

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl týkající se dorgové problematiky. Moc dobré zpracování, postavy působí naprosto autenticky a ač jsem "pilulku" nikdy nezkoušel, řekl bych že stavy které jsou ve filmu popisovány jsou dobře trefené a líbí se mi, že ukazují sice jak je skvělé když droga začne působit, ale také pak tzv. "dojezdy". Dialogy mezi postavami jsou také velmi dobré a herecké výkony i přes nízký věk herců opravdu zdařilé. Film vřele doporučuji a i přesto, že je z roku 99, myslím, že je stále dost aktuální. ()