Poté co dostala výpověd v práci a odhalila manželovu nevěru, rozhodne se Tammy (Melissa McCarthy) přehodnotit svůj život a odjíždí se svojí excentrickou babičkou - alkoholičkou (Susan Sarandon) na výlet jejich života. (Magic Box)

Ivoman

Po Draňačkách velká slabota, Melissa vykrádá sama sebe, opakuje stejná gesta, pohyby, grimasy ... prostě všechno. Film mohl být krásnou komedií kdy švihlá tlustá vnučka, vyjede s babičkou na spanilou jízdu, ovšem se to zase zvrtne v rodinná drama a řeší se otázky, do takového filmu nepatřící. ()

mirkath1

Půjdu proti proudu. Mně se to líbilo a moc. Ztroskotanci vůbec bývají volnomyšlenkáři a já s nimi soucítím. Susan Sarandon je vážně neskutečná a na Melissu už jsem si zvykla a mám ji docela ráda. Film mě pobavil a to je to hlavní. Scéna na lehátku k nezaplacení. ()

Kackucka

komedie tohoto typu opravdu nemám ráda. Je škoda, že američní filmaři mají pocit, že když je žena "tlustá" znamená to že je to looser. Podle mě se humor nerovná ubohému zesměšňování. ()

esmoke odpad!

Poté co se celý život chovala jako vypatlana blbka dostala po právu výpověď se rozhodla chovat dál jako kráva a přizvala si k tomu babku alkoholičku. A co se nestalo... nic a ani se u toho nikdo nepobaví. 2D dabing Rozpočet: $20 miliónů. Tržby: $100,37 miliónů. ()

LencaN

Jediné co bylo na Tammy humorné, byl trailer. A to jen když člověk pak nevidí zbytek filmu, protože se hlavní hrdinka tak zhnusí, že i ty scénky z traileru ve filmu pak vypadají trapně. Vlastně celé to byla jedna hnusná trapná břečka. Bez ladu a skladu. Melissu McCarthy jsem měla ráda v Gilmorkách, ale tady mi byla odporná. Celý film se vlastně chovala jako idiot. Malé, leč předvídatelné SPOILERY: Nakonec se do ní zamiloval jeden hezoun, což vůbec nechápu, protože z její pusy lezly jen samé nemístné hlody, které nedávaly smyslu ani za mák. Hlavně, že si pořád musela dokazovat, jak je drsná, ale aby něco udělala se svým životem, což jí někdo poradil před koncem filmu, tak kdepak. Ale happy end stejně nastal. Ne že bych jí záviděla, že jí nakonec všechno bez vlastního přičinění vyšlo, ale je to tak trochu zavádějící. Navíc trio dcera - Melissa, matka, babička - Susan Sarandon k sobě vůbec neladilo. Jednak je každá úplně jiná na to, aby dělaly rodinu a jednak vypadaly jedna uměleji než druhá. Většinu filmu jsem doufala, že brzo přijde konec. Neskutečně otravné. ()

Mark1983

Vzhledem k tomu,jak je snímek hodnocený,se mi to docela líbilo.Podle mého názoru se jedná o průměrnou pohodovou komedii na víkendové odpoledne. ()

Peabody odpad!

MMC nastavuje novou úroveň dna amerických komedií. Jak hluboko se dá ještě klesnout nám jistě časem někdo ukáže, stejně jako se dají osekat náklady ve firmě. Vždycky to jde. Suzan Sarandon byla důvodem, proč jsem se chtěl podívat, ale nedokázala mi názor z odpadu zvednout. Ale pro tisíce tlustých amerických holek je tohle jistě guilty pleasure a ospravedlnění, prostě máte mne milovat takovou, jaká jsem (volně dle Bridget Jones) a co bych se o cokoli snažila. Jesus Loves me, tak vy máte taky. ()

Pierre95

Víte, samozřejmě, že tento film a herci nedostanou Oscara, ale jde o to, aby jsme se u filmů odpočinuli a pobavili. V Tammy bylo ze pár scéén u kterých jsem se zasmál a bylo velmi pěkné vidět oscarovou legendu Susan Sarandon v takovém filmu. Každy nemusí brát jen kvalitní filmy. Melissa tyhle role holt umí, ale jestli byla trapná nebo ne, to nechám na posouzení někomu jinému. Vedlejší role byli osvěžující v podobě další oscarové legendy Kathy Bates, Sandry Oh, Toni Collette (která by mohla mít ve filmu aspoň o dvě až tři scény víc) a Dana Aykroyda. Každopádně jestli si chcete odpočinout, lehnout si a koukat na film, Tammy tuto misi určitě splní . Jen se bojím lednových hereckých nominací a následně "výherců" Zlatých malin (pro ty, kteří neví - opak Oscarů). ()

Rimina

Smála jsem se od začátku do konce tak,že mě bolely žebra.McCarthy a Sarandon jsou tady fakt skvělé a to,že jsem si říkala,že Sarandon by nehrála v žádné vulgární blbosti se potvrdilo.Hodně mi to stylem připomínalo Drsňačky.Skvělá komedie.Prostě S K V Ě L Á.Za mě plných pět,protože z toho filmu mám super náladu a zbožňuju Mellisu McCarthy. ()

Rathe

Jak se geniální a vtipná Sookie z Gilmorových Děvčat mohla dostat k něčemu tak otřesnému?! Tenhle film mě v 3/4 pouze odrazuje... ale překonal jsem to. Postavy absolutně bez charakteru a dokonce mě bylo i několikrát trapně za tu herečku... takže hodnocení fakt nemohlo dopadnout dobře. Jako chápu, proč si mohli dovolit něco takového. Přeci jenom dosadili do hl. role Melissu McCarthy, ale asi si ten film na sebe nevydělal.. Ale hudební znělka, která diváka celým filmem doprovází, se mi docela líbila. ()

Milonak odpad!

Kam ten svět spěje.... Ošklivá nesympatická ženská natočí něco, co nemá s "normálním" filmem nic společného. Jenže: vydělá to spoustu peněz. A to byl účel. Viděl jsem přibližně 30 minut a to mně stačilo. 0% ()

PanIncognito

Odvážný film, který často pobaví a místy překvapí. Alkohol, nadváha, sex a stáří... žádné téma není svaté. Melissa McCarthy si roli smolařky užívá. Tato oplzlá a praštěná podívaná si své příznivce jistě nachází. :) (viděno s dabingem) ()