Poté co dostala výpověd v práci a odhalila manželovu nevěru, rozhodne se Tammy (Melissa McCarthy) přehodnotit svůj život a odjíždí se svojí excentrickou babičkou - alkoholičkou (Susan Sarandon) na výlet jejich života. (Magic Box)

Erik7595

Trapas. Málokedy mi z filmu je tak trápne, že ho nedopozerám na prvý krát. Nevtipné, trápne a Mellisa je v tomto filme tak strašná, nesympatická a otravná postava, že sa s ňou v žiadnom prípade nedá sympatizovať. Škoda, so správnym scenárom a režisérom nedávno dokázala, že jej humor ide (Spy). Rozhodne najhoršia "komédia" minulého roka.. 20% ()

BOURQUE

Ďalšia nevypracovaný scenár s minimum vtipných momentov. A ešte k tomu M. McCarthy podala jednu zo svojich najhorších výkonov. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Olík

"Tammy, Tammy jede - Je moje, je tvoje! Nemá chybu"! Pokud se budeme bavit o žánru nekorektní komedie, tak co se týče dámského pohlaví, je Melissa McCarthy nekorunovanou královnou. A co víc, svůj majestát si umí plnými doušky užít....nebo se tak alespoň tváří. Tammy jede na šílené horské dráze, která nezná mantinely dobrého vkusu....pro puritány může být tato pouťová atrakce až přes čáru, ale já se bavil. Když budu chtít nasytit svoji intelektuálnější část mého já, tak si zajdu do univerzitní knihovny a když tu stále pubertální, tak proč nedopřát sraženému jelenu dýchání z úst do úst? ()

MickeyStuma

Ztratila práci a manžel nevěrný. To je na jeden den pro obyčejnou ženskou až moc. A tak nezbývá než silně bouchnout do stolu, nechat veškeré starosti za sebou a vyjet jen tak do světa. A pozor, babičku s náturou, jakou svět neviděl, sebou. Inu, ryze ženská divočina, která může připomenout třeba obdobný námět ženského výletu, byť z jiného důvodu a v jiné atmosféře, ve snímku z roku 1991 ´Thelma a Louise´, kde si jednu z hlavních rolí taktéž střihla Susan Sarandon, nyní v roli oné kontroverzní babičky. Snímek typicky svou náturou divoký a prostě ženský, avšak právě s námětem takovým, u kterého je těžké odhadnout, jestli něco takového ještě dnes po divácké stránce osloví. Přeci jen je to motiv z období hlavně devadesátých let. Příběh vytváří dojem jako spleť různých scének na pomezí absurdity a přesvědčení, že pořádně naštvat ženskou nemusí někdy dopadnout dobře. Snímek se snaží být vtipný ve své energetické ztřeštěnosti, ale hodně často výsledný dojem selhává. Zbytečně moc se místy tlačilo na pilu, takže to vypadá, jakoby jinak skvělé herečky hodně často přehrávali. Příběh vnučky a babičky, které si prostě, jak se jednoduše říká, vyhodili z kopýtka, má svůj komediální potenciál a snímek rozhodně zábavný je, jenom by to občas chtělo v onom návalu všeho možného i nemožného velmi silnou brzdu. Hlavně co se týče až přílišného fekálního humoru, který je skutečně na škodu. ()

Ondr@932

V celku dobrá a zábavná komedie na jedno shlédnutí určitě nezamrzí spíš pobaví a nechápu toto místní hodnocení. 55% ()

dalziel

No rozhodne nikto od Tammy nečaká Oscarové ambície....Avšak je to keď nie viac tak aspoň priemerná komédia, ktorá nijak neurazí a prínaša minimálne usmevnú keď nie priam zábavnú story. ()

feryk

Trapný humor, zřejmě určený pro americké obtloustlé publikum aneb jsi tlustá, ale je to v pořádku, i ty můžeš najít štěstí a ani nemusíš nic dělat krom mluvy dlaždiče a přepadení fastfoodu. :D A k tomu si ještě zarapuj. :/ ()

Maximilianus

Aha, čiže ono to mal byť nejaký Road Trip. Musím povedať, že dosť slabý a pripadalo mi to, ako keby sa dostali tak maximálne do druhého štátu a aj to sme moc tú cestu nevideli. Susan Sarandon aj so stareckým účesom bielej farby vyzerá mlado a lepšie ako Melissa McCarthy, ale jej postava sa mi až tak moc nepáčila. Pripadalo mi to ako jedna z novodobých úloh Roberta De Nira v bláznivých komédiách, ale jemu taká poloha sedí viac. Humor tu bol, teda aspoň sa snažil byť, nebol našťastie trápny ale ani nijako vynikájúci. Film priemerný na úrovni Melissy McCarthy. 5,2/10. ()

rublik05

Tammy má obrovskou a také jedinou výhodu, a sice že je občas fakt vtipná a u několika scén jsem se upřímně pobavil. Kromě nich však nenabízí nic netradičního či nějak originálního, tvůrci sází na ověřené postupy, takže se nevyhneme hluchým místům, trapným emocionálním výlevům a nespočtu různých klišé. Melissa McCarthy mi překvapivě přišla strašně nesympatická, její herecký projev mě po celou dobu vysloveně iritoval. Nebýt těch několika povedených scén, jednalo by se z mého pohledu o vyložený propadák. 3/10. ()

RAFT odpad!

Tohle je asi ,ta nejhorší komedie roku ,co sem viděl.Herečka v hlavní roli úplně trapná.Radši at skončí s herectvím ,tohle bylo tak trapné ,že už sem to chtěl vypnout po cca 10 minutách ,ale dokoukal .At raději zůstane doma u plotny to ji prospívá. ()

TommyDiamond

Ben Falcon umí točil celkem solidní sitcomy (Happy Ending, Jmenuji se Earl). Ovšem projekty typu Tammy si sere z příma do bot a možná za tento plev, který má být komedií slízne i nějakou tu nominaci na zlatou malinu... Nejen, že je film zpletencem nevtipných a hloupých situací, ale ještě se člověk musí devadesát minut dívat na nefilmogenickou M.McCartney a její neherecké umění... Abych to shrnul a uzavřel; film se mi nelíbil, nebavil mě a dám jednu hvězdu. ()

JimDeNiro

Nevím, nejsem tlustý looserský vůl, ale vcelku jsem si Melissu McCarthy oblíbil a na Tammy jsem dlouho čekal a popravdě jsem se těšil. Čkal jsem, že to bude fajn vtipný odvaz ve stylu Drsňaček, a je to teda slabší. Ale hlavně skrz Susan Sarandon jsem na to čekal, ano, a to nejsem gerontofil. Susan je skvělá herečka a tady nezklamala, až na to co jí v maskérně udělaly na hlavě za účes. Ale chápu, hrála starou nadrženou bábu. Melissa trochu zklamala a Susan naopak mooc potěšila, dle mne dobrá oddechovka, smál jsem se, ale čekal jsem opravdu více... 60% ()

mimozakon

Už po spustení filmu a zahliadnutí hlavnej aktérky som vedel, že toto bol krok chybný. Ale vydržal som, hádam sa tam objaví aspoň päť skečov. Boli tam štyri a to si uz ani na jeden z tých troch nepamätám. Vlastne hej, aspoň náznak vtipnosti tam malo zrazenie jeleňa a jeho oživnie. No a ten druhý mi vypadol z pamäti. ()

Uesbe

mne sa to vtipné nezdalo....ani extra dojemné, ani ako dobrý výsmech z redneckov (malo to vôbec tak byť?), ani to nebolo dosť sprosté, ani dojemná road movie.....akurát sa dalo pozerať na hercov, ktorí to nejak tak akože......hm, čo vlastne? a určité veci boli dosť smutné a realistické, nie k popukaniu..... ()

liberita

Nemala som veľké očakávania, chcela som pri Tammy len trochu vypnúť a občas sa zasmiať. Film je však tak stupídny a nudný, že sa jeho priebeh nedal vydržať a niekedy za polovicou som ho prestala pozerať. Že sa na toto dala Melissa ma príliš neprekvapuje, Susan Sarandon si však mohla zachovať štipku dôstojnosti a vyhnúť sa podobnému braku širokým oblúkom. ()

Scraffy

Nemám rád priblblé komédie. A toto je jedna z nich. Ale musím uznať, že aspoň ten koniec bol ako-tak dobrý. Inak všetko ostatné je odpad!. ()