Poté co dostala výpověd v práci a odhalila manželovu nevěru, rozhodne se Tammy (Melissa McCarthy) přehodnotit svůj život a odjíždí se svojí excentrickou babičkou - alkoholičkou (Susan Sarandon) na výlet jejich života. (Magic Box)

ArsenalEagle

Je možné, aby mi Melissa McCarthy mohla být film od filmu nepříjemnější? Zdá se, že ano. Nevím jestli si podobné role vybírá sama, nebo jiné nabídky nemá, ale s každou další rolí je méně a méně sympatická, méně a méně snesitelná. Nevtipná komedie je jednou z nejhorších zrad diváka. Doufal jsem, že se alespoň nenuceně zasměju, ale jediným úsměvným momentem bylo 5 metrů, při kterých se snažila utíkat (před včelou samozřejmě). Potom určitě zamrzí, že se do takové blbosti nechá zatáhnout i Susan Sarandon... Něco, co mě irituje už plakátem. ()

..Lucas..

Kupodivu se nenašla žádná scéna, která by mě vyloženě iritovala, ba naopak. Bavil jsem se. Věděl jsem do čeho jdu a tak jsem nebyl zklamanej. Film příjemně ubíhal, ale to je všechno, nic víc, nic navíc, žádná scéna, která by mi utkvěla v paměti, nic, co by mě opravdu rozesmálo. 50 % ()

Fanucci

Guys have always been drawn to me. Kind of like „flies on shit“. You might in the future wanna say "bees to honey." - Tammy je debilní film, který ale potěší! ()

Aljak

Ach, tak toto je presne ten typ komédií, ktoré pôsobia až príliš nútene a na silu. Kľudne to mohli poňať viac dramaticky, pretože robiť komédiu na podklade takých vážnych tém ako je rozvod, senilita či alkoholizmus mi príde zbytočne prehnané. Niekedy je menej viac a práve kvôli tomu často nemiestnemu humoru zaniklo aj viacero dobrých pasáží. Mňa osobne však najviac pobavila tá lúpež vo fastfoode a následný návrat - to bolo asi fakt jediné na čom som sa počas celého filmu aj zasmial. Nič proti Melisse McCarthy, ale občas mi ide fakt na nervy, aj keď tu bola ako tak znesiteľná. Ale Susan Sarandon v roli babičky, to už bolo fakt za hranicou. Susan už má asi najlepšie herecké roky za sebou, ale že by bola odkázaná na takéto úlohy? To snáď nie... ()

M.i.k.e

Melissu McCarthy mám rád v seriálu Mike and Molly,ale filmové role si evidentně moc vybírat neumí a nebo bere úplně vše co se jí dostane pod ruku.I Tammy je ze začátku neuvěřitelně otravná a nesympatická a není moc důvodů se smát.Postupem času sice film přejede do relativně normálních a snesitelných vod,ale humoru je i tak po málu a zasmál jsem se všehovšudy tak 3x,což na komedii není zrovna moc.I přesto,že jsem nic moc nečekal je to nakonec celkem zklamání...40% ()

Streeper

Nic dokonalého ani nic špatného. Melissa McCarthy se opět předvedla v komedii, která jí byla ušitá na míru. Předvedla to, že si ze sebe dokáže udělat srandu i před miliony diváků, u toho jí asistuje Susan Sarandon, která je na filmu asi to nejlepší. Ale já se bavila a zasmála jsem se. ()

Juto

McCarthy a jej manžel Falcone (ktorý tiež režíroval) vytvorili charakterovú komédiu, v ktorej chýba komédia aj charakter. 3/10 ()

Ryuuhei

V road trip komediích to jsou samé pánské jízdy, takže tato dámská byla takovým zajímavým osvěžením. Bohužel, celkově nic extra. Pár nevšedních situací, nějaké to uvědomění a nic víc. Pointa prakticky jasná už dopředu. Hrdinka těžce nesympatická. A humor? Hodně slabý. Takže osvěžení se zvrtlo v silný podprůměr. 40% ()

bubun odpad!

Tuhle katastrofu nedokázala zachránit ani Sarandon, ani Collette, Bates, a dokonce ani Oh. Sračka, hrající si na crazy roadtripovou komedii, přitom jediný, co divákovi nabízí, je pocit studu a trapnosti. Opravdu jeden z nejtrapnějších filmů, co jsem kdy viděla, a že už jsem těch sraček viděla hodně. ()

Mishqo

Strašne otravná komédia s hlavnou hrdinkou na čele. Veľmi málo pozitívnych momentov na to aby si to zaslúžilo viac ako jednu hviezdu. Melissu mám docela rád ale mala by poriadne zvažovať výber svojich projektov. ()

Sheffield odpad!

Jak asi může dopadnout film, jenž začíná slovíčkem shit! a kde hlavní protagonistka pronese naprosto geniální větu s informací, kterou fakt nepotřebujete vědět: „Víš, jednou mě vyprstil Boz Scaggs."? Kdybych to měl popsat jednou větou, tak je to vlastně hodinu a půl dlouhé pojednání o tom, že i ten vyžraný keporkak s mizernou životosprávou má nárok na lásku. Komedie bez špetky vtipu, to jsme to dopracovali... ()

zsn odpad!

Melissa o sobě s oblibou nechává slyšet, že je komička. Ale nejde jí to, dívčině, nejde. ()

sedm.1

Melissa McCarthy. Ženština, kterou diváci buď milují, či nenávidí. Já se tedy řadím rozhodně k té druhé skupině, i když pravda, nenávist je možná až příliš silný výraz, nicméně je pravdou, že jak její samotné herectví, tak veškeré její postavy mě neuvěřitelným způsobem iritují, a právě postava Tammy jistě patří mezi ty její nejtrapnější, nejhloupější a nejnevkusnější a může za to jak ona napsaná postava, tak samozřejmě i Melissa, která je tu znovu nesympatická, netalentovaná a ty její teatrální výstupy už vážně hraničí až s nepovedenou sebeparodií. Zápletka filmu pak také zrovna na kvalitě nepřidá, McCarthy se vydá se svou babičkou, mimo jiné též ztrapňující se Susan Sarandon, na výlet, s cílem uspořádat si život. S nějakým uspořádáním to samozřejmě pak nemá ale nic společného, jen prožívají tu trapné, jindy ještě trapnější momenty, aby nakonec happyendově našli štěstí v náručí dvou vidláků, no radši na to ani zpětně nechci myslet. Humoru Tammy jinak příliš nenabízí, emoce, na které se tvůrci snažili též hodně hrát, jsou mimo úplně, a jelikož vlastně už ani nemám co další zmínit, mohu tak závěrem jen konstatovat, že je to nudný a trapný, a rozhodně to nestojí ani trochu za pozornost. ()

korndaddy

Melissa, ať se podobných píčovin účastní, ale sakra proč Sarandon se účastní tohohle?? Naprostá ztráta času, kdy musíte čumět hodinu a půl na nesympatickou a oteklou hlavní herečku, která svůj komediální talent nechala u Mika v sitcomu.... ()

Bobek27

Nesympatickej, vypatlanej, hnusnej, drzej a tlustej buran Tammy mě iritoval asi ani ne do půlky filmu, pak jsem to přestal sledovat. Odpad nedám jenom kvůli white trash začátku, ale i tak je to spíš jenom z lítosti. ()

lucijelucije

Neříkám, že M. McCarthy točí jen hovadiny a dělá ze sebe magora, ale zrovna Tammy na mě tak působila. Tahle komedie nemá v sobě řád, je to plácání jednoho před druhého a nic moc humoru jsem nenašla. Spíš mi to přišlo hloupé a celkem nudné. Má v šuplíku určitě lepší kousky, než je právě tenhle. ()

Mikeel

Komedie, která vlastně ani moc komedií není, protože jediný vtipný aspekt je Melissa McCarthy a její fekální a sprostý hlášky. Ale je to trochu málo na to, aby z toho vyšel alespoň průměrnej film. Děj je rozbředlý a takový trochu nahodilý, což se u těch roadtripových filmů stává docela často. Nejvíc mě ovšem fascinuje, jaká jména se do tohoto projektu navezla - Kathy Bates, Susan Sarandon, ale ani Toni Collette bych v takovym škváru nečekal. ()

bobstock

Je mi to líto, ale (no vlastně ani ne) i kdyby mě měla na návštěvě USA balit samotná Melissa ve frontě u WC nejenom, že bych odmítl(a to taky nejsem mladý Brad Pitt), dokonce bych si nevzal vlastnoruční podpis nemožně obloustlé a protivně užvaněné hvězdy. Prostě se v každém dalším americkém filmu uzavřela do své tučné ulity, na které vše vypadá jak pytel na brambory a dejte mi pokoj. Jsme v Americe je tu demokracie jsou tu bílý, černý, žlutý, šikmý, hubený a já zastupuji ty tlustý a lidi mě maj rádi a nic na tom nehodlám měnit! PS: pokud by mi 5 let po svatbě vyrostlo na gauči u tv něco podobného maxim turbolenc?? Záviděl bych ji nového partnera, kterému zapípal ptáček. Komedie rozhodně ze života. 35% ()

Illy

Dívat se na tuhle obludnou zrůdu je ještě horší než na Tomáše Magnuska a to je co říct. Dlouho se mi při (nuceném, ano jsem ženatý) sledování tak nenavalovalo. ()