Marys

Film ničím prevratný ani zaujímavý. Dá sa povedať až nezapamätateľný. No prchavý moment, ktorý zanechal a citové vydieranie z nepochopiteľných príčin, pretože žiadna z postáv sa nedala skutočne obľúbiť svojim charakterom, posúvajú tento snímok v mojom hodnotení pomerne vysoko. Prostredie, dej, zasadenie - pre mňa vôbec nie pútavé, no individuálne výkony zvlášť Naomi Watts v roli tehotnej ruskej prostitútky a Chris O'Dowd ako učiteľ náboženstva - to je niečo, na čo len tak človek nenarazí. ()

Raimok

Bill Murray jako vždycky skvělej... Role mu perfektně sedla, ostatně jako zatím asi každá. Trošku divny bylo, že se s klukem seznámili nějak podivně rychle. Jinak pohodová podívaná s až překvapivě dojemným koncem. 83 % ()

kaljakopa

* Bill Murray je vynikající, osobitý a děsně příjemný herec. Sympaťák každým coulem, navzdory charakteru, který zde ztvárňuje a který by ne každému mohl lahodit. Vtipný a nechutný, ale s dobrým srdcem. ** Atmosféra filmu byla natolik příjemná a uklidňující, až jsem si po shlédnutí připadal opravdu odpočatě. Spousta vtipných momentů, povedená hudba a mile napsané postavy naproti předvídatelnosti a žánrovému klišé, přesto na nudu nezbyl čas. A ačkoliv vše až příliš okatě směřovalo k finále filmu, měl jsem co dělat, abych neuronil slzu. S řadou nedostatků, ale strašně hezké. *** Ten bílej kočičák. ()

Greg25

Téměř typická role Billa Murrayho ve filmu, který vás občas rozesměje, rozhodně pobaví a všechno to zvládne civilně příjemným způsobem. I ve chvíli kdy film zvážní je to pořád neskutečně civilně lidské a tudíž svým způsobem krásné. Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale už kvůli absolutně skvělé Naomi Watts musím tu hvězdičku přidat. 75% ()

Hepy13

Pokud jste dospělí... nechcete takového souseda jako je Bill! Pokud jste dítě... potřebujete poradit a pomoct od někoho kdo je ostřískaný životem... chcete takového souseda jako je Bill! Pokud jste divák (dospělý nebo dítě, na tom nezáleží) a máte rádi Billa, podívat se na tenhle film je povinnost! ()

Fifer

Trochu mě mrzí, že recenzenti film přirovnávají k Zlomeným květinám či Životu pod vodou. Jenomže společné je pouze to, že Bill M. hraje lůzra. Jinak režisér Theodore Melfi není Jarmush ani Wes Anderson a ani se o to nejspíše nesnaží, točí obyčejnou drsnější hollywoodskou komedii. Fanoušci Murrayho, Jarmushe a Andersona tak budou zcela jistě zklamáni. Vtipné to ale je. ()

barteca

Příběh trochu obehraná nota, ale N, Watts v roli těhotné štětky s dobrým srdcem viděti, štěstí míti a pobaviti se. ()

heihatchi

Vcelku pěkný film s bezkonkurenčním Billem. Za zmínku snad ještě stojí Melissa, kterou jsem tu viděl poprvé ve vážnější roli. Jinak škoda toho až moc růžovoučkého konce. ()

spoonman

Bill Murray hraje celý život jednu postavu, tak konečně došel do věku, kdy se mu ta znuděnost/nasranost dá věřit ()

Tet.Ew

Naomi Wattsová jako ruská šlapka.(mimochodem s výjimečně dobrým českým dabingem) mě prostě hrozně bavila. I protiva Vincent mě sedl (vinikající Bill Murray). Nevím asi mě tenhle druh humoru prostě hrozně baví. Nic přehnanýho, prostě maličkosti který mě hrozně moc rozesmály. Dobrý příběh o klukovi a jeho matce kteří se zrovna nastěhovali vedle Vincenta (štestí) . Nebyl by to Americký film kdyby nekončil vystoupením ve škole. Ale tentokrát jim to odpustím protože jsem se moc bavil. Plné hodnocení ()

Wargoo

Mne veľmi sympatický Bill Murray (bol kedysi môj kandidát na prípadného Riddlera v Nolanovke ;) ) a jeho postava Vincent (ďaleký príbuzný Walta Kowalského) opäť skvelo žiari. Tentokrát po boku veľmi sympatického mladého predstaviteľa, ktorého výraz je natoľko sympatický, že som ešte viac znenávidel postavu Huga Cabreta (a.k.a. Asa Butterfield). Ruská Naomi a jej krásne štíhle nohy super, a dokonca, a to by som rád zdôraznil, MI NEVADILA ani Melissa, ktorú bežne v jej filmoch len ťažko pretrpím. Celkovo super, kopec humoru a pre senzitívnejšie povahy aj nejaká tá kvapka slzy na záver ! Ale to už nechám na vás... 4****, 72,846 % ()

Hapretor

Nebýt dojemného projevu chlapce na konci, dám méně. Bill Murray je dobrý herec. Ale tady mu to nesedlo. Nemá kukuč na cynické debili. Na ty má patent Jack Nicholson (Lepší už to nebude). ()

zelda82

Obcas od filmu necekate vůbec nic a pustite si ho jen tak z nudy v nedeli po obede...A o to vic vas dostane. Brecel jsem jako zelva :) ()

Spaster

Od tohohle jsem čekala hlavně kopec srandy, ale vyšlo z toho úplně něco jiného. Vtip tam byl taky, to ano, ale film mě donutil přemýšlet a taky roztát nad některými scénami. Po filmu mi zůstal příjemný pocit u srdce a taky přání mít taky tak úžasné dítě, jako měla v tomhle snímku Melissa :D 95% ()

JirkaLexa

Mírně nadprůměrná pohodovka v čele s typicky alkoholickým a ztroskotaným Billem Murraym, která místy pobaví, místy dojme. V konečně součtu ale určitě potěší i přes to, že film neubíhá žádným zběsilým tempem a nic extrémního se neděje. Prostě pohodové komediální drama, které stojí za vidění... 70% ()