Reklama

Reklama

Blade Runner 2049

  • USA Blade Runner 2049 (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný. (Falcon)

(více)

Diskuze

Lektor

Lektor (hodnocení, recenze)

Ted v žádném případě nechci nikoho popichovat ale vysvětlí mi někdo v čem tkví ta genialita BR z 82. roku ? 

na příspěvěk reagoval Mantegna, Feidias

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Pilda17 , PKD

Pilda17: Bude jenom dobře, když bude sequel odlišný od originálu, ale i přesto tam budou mnohé podobnosti, které si vychutnají fanoušci a znalci ;)

PKD: Tohle DVD mám taky, ale jinak velice doporučuji jakoukoli z těch 5ti diskových edicí, kde je ještě spousta dalších dokumentů a povídání, které se už do Dangerous Days dokumentu nevešly ;)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Pilda17

Já to vidím stejně a to jsem(mírně řečeno),fandou+majitelem toho 2dvd final cutu:-) Jo,já vím,tady už všichni dávno mají 30dvd blueraye,či co :-))) atd.ale mě to stačí a navrch stejně bych br přehrávač neměl do čeho zapojit. Já mám ještě klasik tv:-)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Jakkob

No asi bude lepsi si udelat opravdu obrazek sam. Myslim, ze novy BR bude trosku neco jineho, to by mohlo lidem asi sednouz vic.

na příspěvěk reagoval PKD, Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Pilda17

To mi připomíná tu poznámku k oblíbenosti BR v tom dokumentu o natáčení Dangerous Days, kde se na toto téma nechala slyšet Jovanka Vuckovic (tehdejší šéfredaktorka časopisu Rue Morgue) a právě říkala něco o tom, že více méně neexistují "běžní" fanoušci Blade Runnera, ale buď naprosto zapálení fanoušci, který ten film bez výhrad milují, nebo naopak Ti, kteří ho bez výhrad nesnáší, nebo jim zkrátka nesedl. Je to samozřejmě samo o sobě velice nadsazené tvrzení, ale s z jistého úhlu pohledu to velice dobře vystihuje právě to různorodé hodnocení :)

na příspěvěk reagoval Pilda17

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Pilda17

P.s.já bych tedy rozhodně nikdy nešel do pokr.nějakého slavného originálu,bez toho,aniž bych aspoň 1x,neshlédnul onen originál. To je za mě.

na příspěvěk reagoval Pilda17

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Pilda17

No,rozhodně! Před BR 2,shlédnout BR 1. O tom ani nepochybuj. Jestli jak psal Jakkob ti to sedne,to je jiná věc,ale aspoň jednou bys to měl(už kvůli té 2),vidět. Asi tak.:-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD , Pilda17


PKD: Tak to potom máme více méně stejný přístup, snad jen že já jsem o BR coby filmu na první příčce přesvědčen na 200% :) Ale že mi to na ostatních pozicích jednou za čas zavíří, to je taky pravda :)

Pilda17: Určitě to bude dobré pro následné zhlédnutí Blade Runner 2049, ale zda Ti to sedne či nikoli, to lze jen těžko nějak předpovědět. Ale i kdyby Ti to napoprvé nesedlo, tak se nic neděje - já když to viděl prvně, tak mi to taky vůbec nesedlo, a trvalo dalších dlouhých cca 10 let, než to ve mě uzrálo do té podoby, že je z toho dnes můj TOP film ever ;) Samozřejmě že jsou tací, kterým to nesedne ani tak, a jsou zase tací, které to uchvátí hned... Tady u toho filmu se to fakt různí :)

na příspěvěk reagoval Pilda17

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

Ajo,tak abysme se pochopili,já to beru tak,že ty filmy,seriály atd.jsou jako počet,ne v pořadí oblíbenosti. Jako,mám zde 10 top filmů a na 1.místě mám Vertigo. Ale klidně bych tam dal třeba Aliena 3. Další týden Stalkera atd. Ale je fakt,a já nad tím dlouho přemýšlel,než jsem udeřil do klávesnice:) že to Vertigo je na 95% můj absolutně topík:) Ale,jak jsem psal,všechny ty filmy žeru v podstatě stejně.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Řád a pořádek mi taky nevadí, ale i přesto platí co jsem napsal níže. U filmů (i jinde) nemám potřebu nějakým způsobem své velice oblíbené kousky řadit od nejlepšího po nejhorší. Vyzdvihnu snad jedině toho BR jako svůj TOP film ever, ale dál bych nad tím musel moc přemýšlet, a stejně bych se asi nedobral nějakého kloudného výsledku :)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

No vidíš,a mě většinou zase naopak škatulkovaní nevadí. Jen mě to zde vadí u seriálů,páč bych jich rád měl o něco více v žebříčku,takže i mě se to tvé(nedivím se)neoblíbené sešněrování,v tomto případě,moc nehodí. Já mám rád řád a i proto,jsem vojnu(jo,já ještě byl),přežil v poho:)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Koukám :) Ale já u tady té naší TOPky tolik neuznávám nějaký pořadník a ani já sám nemám rád, když musím věci, které mám rád a líbí se mi, škatulkovat do pozic od nejlepších po nejhorší. Mám rád všechno stejně, a nemám potřebu je řadit ;) Ale je fakt, že BR bych se nebál na to první místo dát, protože tam opravdu vím, že je pro mě nejlepší. Ale dál už bych si jistý tolik nebyl...
Na pokračování se těším. Čas skepse a nejistoty je dávno za mnou a film mě s každým novým trailerem, videem či zprávou přesvědčuje o tom, že to má v rukou skvělý tým lidí, kteří ctí předlohu a že JE na co se těšit ;) A herní spi-off je naprostá pecka, někdy si ho zase musím zahrát.. !

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

:-D Tak,já ho též mám v topce,ale ne,na 1.místě,na 6. Jak se ostatně může přesvědčit každý,kdo je tak odvážný a navštíví můj profil:-) Jsem nehorázně zvědavý,jak si u mě povede pokr.,když mě tak dostal ten bomba herní spin-off. Očekávání jsou rozhodně velmi vysoká. 

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Tak min. u mě to tak je ;) Přes 10 let od první projekce to ve mě zrálo, aby z toho dnes byl můj TOP film ever...

na příspěvěk reagoval PKD, Pilda17

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Těžko soudit z trailerů, ale už mě napadlo, že to jde trochu Deus Ex směrem. Trochu méně obrovité budovy, více prostředí, špionážní. S velkou nadsázkou taková sci-fi bodnovka:)

na příspěvěk reagoval PKD

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Kaufman , O.P.I.Č.Á.K.

 

O.P.I.Č.Á.K.: To celkem dává smysl a pokud to tak je, určitě bych mu to neměl za zlé...

Kaufman: To je sice pravda, ale na druhou stranu je dobře, že po audio-vizuální stránce bude ten film rozdílný než originál.. ;)

O.P.I.Č.Á.K.

O.P.I.Č.Á.K. (hodnocení, recenze)

Kaufman

Vangelis sám prohlásil, že nechce skládat hudbu k sequelu. Jaký byl důvod si nejsem jistý, ale něco jako, že by nevymyslel nic originálního a byl by moc spoután tím co udělal v originálu.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Související novinky

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

18.10.2023

Režijní legenda Ridley Scott (Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen) má v těchto dnech plné ruce práce s propagací a taky finálními úpravami Napoleona předtím, než jeho velkolepý válečný film s… (více)

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

11.10.2022

Kenneth Branagh (Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu) má nejenže hotový scénář ke třetímu filmu z jeho detektivní série na motivy knih Agathy Christie, ale navíc už i plné obsazení. Hercule Poirot… (více)

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

12.02.2022

Amazon Studios pořídilo práva na seriálové zpracování kultovní sci-fi Blade Runner režiséra Ridleyho Scotta a rovnou tak oznámilo, že chystá hrané pokračování ke snímku Blade Runner 2049 od Denise… (více)

Reklama

Reklama