Henry Altmann (Robin Williams) sa naštavný ako obvykle prebudí s bolesťou hlavy a ponáhľa sa do nemocnice. Dozvie sa, že jeho lekár šiel na dovolenku, a tak sa na neho pozrie zastupujúca lekárka Sharon Gill (Mila Kunis), ktorá sa sama cíti zle, odkedy jej milovaná mačka skočila z okna jej bytu a zahynula. Sharon pri stretnutí s podráždeným Henrym, ktorý jej nadáva, prasknú nervy a povie mu, že mu ostáva len 90 minút života. Henry sa vzápätí snaží napraviť všetky krivdy, ktoré urobil vo svojom živote. Podarí sa Sharon nájsť Henryho a povedať mu pravdu, než bude príliš neskoro? (PATWIST)

Havaj8

Robin Williams legendární herec, alespoň pro mojí generaci, jehož smrt mě zasáhla a tak stihl natočit ještě jeden z posledních filmů. Spolu s Milou Kunis, která zas neměla moc možnost něco ze sebe ukázat a Peterem Dinklagem, kterej tu dostal skoro až vedlejší roli, ale tuhle trojku jsem si nemohl nechat ujít. Jako komedie to ale bylo slaboučký, jako drama podprůměrný, ale stejně to ze mě emočně vyždímalo maximum. Což u mě není asi tak těžky, ale stejně se musí vědět jak na to. Jako rozloučení s Robinem je to opravdu až smutně přísný. ()

Loki81

Robin Williams podstate vsem lidem - formou tohoto filmu - rekl, ze se chysta k odchodu ze sveta. "Na náhrobku budu mít 1951-2014. Důležitá je ale ta pomlčka..." ()

eye candy

Herecké povolání vyžaduje se před diváky emocionálně obnažovat, proto se s některými herci často dokážeme velmi rychle sblížit (kolikrát lehčeji než s lidmi, které známe roky) takže není divu, že jsou někteří z nich součástí rodin a nejlepšími přáteli lidí, které nikdy nepotkali. Co mě osobně ale mrzí a popravdě trochu i nasírá, je představa 60ti letého ztrhaného, muže, který vydělal žok na charitu a který se ve věku, kdy by si měl užívat důchodu a dostávát ocenění za celoživotní práci, musí prodat svou sbírku kol a vydat se znovu na turné, aby mohl zaplatit aloše (někde jsem četl, že jeho bývalé ženy si jenom při rozvodu nechaly za manželství zaplatit kolem 30 milionu dolaru -muselo to být skutečně velké utrpení a práce to s Robinem vydržet). Z podobné situace by měl asi každý depresi. Řekl bych, že docela upřímně to ve svém posledním filmu Robin shrnul v proslovu zachyceném na amatérskou videokameru. Skvělá je také komediální sekvence s James Earl Jonesem, klobou dolů, udělat z tak jednoduchého, téměř primitivního fóru, takovou zábavu. V konetextu událostí, docela hořká komedie. ()

Mrkvič

Nebýt toho, jak moc má film společného s osudem Robina Williamse, asi bych ho ani nedokoukal. Ona je to ale jedna z posledních šancí tohoto herce v něčem novém vidět a tak jsem viděl celé to komorní drama o nasranosti, rodině a lásce. Má to naštěstí jen 80 minut a je to slušně zaplněno zajímavýma postavičkama, které ztvárňují herci, u kterých jsem třeba ani nevěděl, že ještě žijí (a možná pořád dabují Dart Vadera :) Takže to šlo, ale nic extra. ()

VanTom

V prvních dvou třetinách svěží, lehce černá dramedie s ne zrovna vtipným námětem. Sice neskončí úplně zbaběle, jak jsem se obával, ale pravé emoce závěrečné přijetí/smíření postrádá i proto, že zrovna v těchto chvílích se roztáčí kolotoč největších bláznivin (skok z mostu, krádež taxíku). ()

Marrdaa

What the hell? I ask ! What the hell ? Na rozdíl od posledních trendů, které kážou napálit co nejdelší stopáž, tady je to jen příjemná hoďka a čtvrt. A příjemná protože vtipy jsou většinou vtipný, herci nic nekazí (ani Mila) a děj odsýpá. Mít chuť nad ničím nepřemýšlet a prostě si jen v klidu ležet a prdět, tak je tohle ideální volba. ()

MichelSmith

Film ktorý chytí za srdce,osviežujúca komédia so smutným nádychom a výborným tempom,tomuto sa naozaj nedá vyčítať vôbec nič... ()

honzii

Po smrti Robina Williamse to celé působí jako dopis na rozloučenou a některé scény tím dostávají opravdu jinou emocionální dimenzi. Když se ale na film dívám střízlivě, mám opravdu hodně výhrad. Bylo to nudné, nenápadité a ani to nebylo nijak extra vtipné. Z celé premisy se dalo vytřískat víc melancholie i humoru. Často si to cucalo vtipy z prstu na místěch, kdy by mělo jít o vážnou věc, a přitom vás to ani nerozesmálo. Opravdu podivný film, který by chtěl hlavně pobavit a hned potom hrozně dojmout. Jenže ani jedno nedělá pořádně. Jo a kéž by režiséři nechali Robina Williamse trochu víc řádit. Ve filmech má prostě polovinu energie než na pódiu. ()

tom.nosek

Film je podle mě určitě zajímavý svým tématem a pojetím, stejně tak i postavami. Musím říct, že podobný film jsem nikdy neviděl. Na druhou stranu má film dost hluchých míst, trošku nešťastně také byla zjednodušena situace a celkově setkání se synem. Plus za výkon Robina Williamsa, Mily Kunis i Petera Dinklage. Pravděpodobně kvůli minimalistickému pojetí (a kvůli Peteru Dinklagovi) mi film připomínal Death at a Funeral. ()

peetriss

Akční rádius tohoto filmu sahá od ztřeštěné komedie až po sentimentální rodinné drama. Věčně se rozčilující Robin Williams se snaží v posledních minutách života dohnat to, co se mu dva roky nedařilo. A činí to velmi krkolomně, freneticky a hlavně s plným rozčílením. Určitý náboj a švih v sobě film nesporně má, byly chvíle, kdy jsem se zasmál, i když jich mohlo být více a také chvíle, kdy mi bylo ouzko. Problémem je občasné tápání, kudy jít dál a nejedny prvoplánovitě sentimentální výlevy na už poněkud ohrané téma "až na prahu smrti si uvědomuji, jaké hodnoty jsem v životě zanedbával", u kterého je však jistota, že vždy musí alespoň částečně zafungovat. Robin Williams předvádí svůj standard, včetně jeho monotónních grimas a podle mě jej tak trochu předčila i potrhlá doktorka Mila Kunis. Peter Dinklage je zde více méně upozaděn. ()

Ollie235

Další důkaz o tom, že dobré obsazení neudělá dobrý film. Když vám totiž Robin Williams jenom běhá po městě a ,,fuckuje" všechno a všechny kolem tak je to ze začátku sice sranda, ale po chvíli to přestane bavit a filmu už nezbude vlastně vůbec nic. Mila Kunis i Peter Dinklage jsou totiž naprosto nijací (stejně jako zbytek herců) a ani příběh, ani dialogy, ani občasné pokusy o vtip to zachránit nezvládají. Dvě hvězdičky jsou za celkem povedený začátek, který jsem si i díky dost nízkým očekáváním (bohužel byly opodstatněné) poměrně užil. ()

Nethar

Vzhledem k následné skutečné Williamsově smrti by od toho člověk možná nevědomky očekával nějaké hluboké drama, ale je to průměrná komedie, nebo snad komediální drama. Bez známých herců by to zapadlo úplně. ()

BOURQUE

Posledný film od veľkého R. Williamsa. R.I.P. Robin. PS: Scéna pri nákupe kamery s J. E. Jones aj nechtiac vyčarí malí úsmev na náš tvár. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Psycho.R

Tak vysoké hodnocení dávám za to brilatní herectví, které Robin ukázal. Avšak spíše než o herectví šlo o skutečného Robina, jak se mi zdálo. Jelikož deprese moc dobře znám a vím, co s člověkem dělají, Robin přesně ukázal, že to, když je naštvaný a vrčí, tak to je právě ona nemoc, která se v člověku přesně takto chová a jeho druhá, milá stránka je to, čím se jí bráníme a jak se chceme projevovat před lidma. Mila mi tam neseděla, jakož i v jiných filmech, myslím, že patří spíš do filmů typu Kamarád taky rád, kde neurazí. Z celého filmu je cítit, že se s námi oscarový herec loučí a proto nemůžu jinak, než dát plnou palbu. Díky, že jste byl, pane Williamsi, Váš odkaz s námi bude věčně. Nikdy nezapomeneme... ()

mira.l

Nic moc teda. Tady pro mě asi byla jediným světlejším bodem Mila Kunis. Jinak to bylo divný, nepříliš zajímavý, rozeřvaný... ()

Shitonit

Film kterej mě chvílemi sral a chvílemi rval slzu do voka. Každopádně asi bych to dal jako povinný dílo, páč to je zábleskama dost hluboký a pravdivý, naštěstí ne zas tak moc, Robin to vcelku zachraňuje a ta doktorka je též k vožužlání, tzn není to úplně pitomý, a díky tý duchaplný myšlence, kterou věřím néé všici postřehnou, se to stává vcelku sledovatelný, pokud v tom nehledáte něco co tam není, jako já, a jen tak tak moc nechybělo, a hodil bych to do škatulky s nápisem.. sračka. ()

darthvader77

Samozřejmě není to těch pravých pět, ale tenhle film byl tak zábavný, vtipný a neskutečně výborně zahraný, že nemůžu jinak. Především nejlepší hlášky měl vypravěč(někteří lidé by si přáli zázrak v lékařství, ale Henry si toužebně přál, aby se mu postavil), pak vede šišlací scéna(F-f-f-f-uji nebo F-f-f-f-f-ujitsu) a závěr, který nakonec neskončí šťastným koncem je velmi dojemný. Herecky se mi líbil nejvíc Robin Williams, Mila Kunis byla otravná a působila dojmem uřvané krávy a její postava to trošičku kazila, ale všechno napravuje fenomenální Robin ve svém posledním filmu. Trochu zamrzí minimum prostoru pro Petera Dinklega, což ovšem nevadí, protože tenhle film byl sice kýčovitý, nicméně sympatickou formou. Je trochu ironické, že Robin natočil jako poslední film tohle vzhledem k tomu, jak zemřel a právě proto s nostalgií k tomuto výbornému komikovi a díky nesporným kvalitám, který film má uděluji nejvyšší hodnocení. Rest in peace Robie. ()

kubilov

Robin Williams zde hraje v jedné ze svých posledních rolí jako Henry Altmann naprosto skvělou postavu. Běloch ve středních letech, republikán, kterému na rozdíl od rodinných vztahů rozhodně nedělají problémy obchodní a firemní vztahy. Do toho je v permanentním "ragi" na celej svět, protože má prostě a jednoduše žít jen 90 minut od diagnózy. Příběh o snaze dohnat resty z minulosti a zemřít s vyřešenými vztahy v rodině je však tak neoriginální a plný klišé, že docela solidně rozběhnutý film sráží kamsi do šedého průměru. Po herecké stránce jde však o moc pěknou a zábavnou podívanou (James Earl Jones!). ()