Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává... Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s  Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká). (Falcon)

mikinko51 odpad!

Keby som mal napísať čo si o filme v skutočností myslím, bola by to len spŕška nadávok a vulgarizmov. Tak len dodám, že kto toto vydrží sledovať viac ako 20 minút, tak je to človek, ktorý by vydržal aj mučenie od arabských teroristov .... ()

vybka

* za hudbu, ostatné nestojí za nič, nemilo ma prekvapil Hrušínsky ml. - až doteraz som si myslela, že hrať vie. Herecké výkony trápne, uhuhňané, príbeh nic moc, všetko čudne zostrihané - taký amatérsky film. Vyhodené peniaze. ()

Wericek

Nevím, jestli jsem to nepochopil, nebo to fakt žádný příběh nemá?Čekal jsem trochu návaznost na Discopříběh ale nedočkal jsem se. Přišlo mi to šílené slátaný, bez koncepce. Jedna hvězda za Horviho a za to, že se jsem Plzeňák. DěsBěs ()

Makadan

Písně mají potenciál, v podstatě hudebně je to Discopříběh....ale s prominutím sakra co ten scénář??? To měl někdo napsané za pět minut! Někdo to zde svým komentářem vystihl - tupý výraz během celého filmu a otázka: o co tam vlastně jde? Zároveň jsem to nemohla vypnout, to se prostě nedalo :D :D :D Ta jedna hvězda je za ten soundtrack. ()

FakyCB odpad!

Toto dílo je jeden velký a nepřehledný chos. Sorry jako, ale taková hrůza nešla ani dokoukat do konce. ()

roro2

Dávám jeden bod za nápad....který se podařilo zcela zahodit,vše takové jalové,nevýrazné.Dějová linka občas nedotažená,často jsem nechápala,kdo s kým a proč...hudba neprůrazná,čekala jsem podobný hudební doprovod jako v Discopříběhu,do konce jsem se nedočkala.Herecké výkony takové nijaké,trochu vyčnívala Iva Janžurová a Rudolf Hrušínský mladší.Celkově tragédie a to jsem velká očekávání neměla. ()

BigJohn02

Nesnáším sračky soudruha komedianta Štancla, takže vím, že TOHLE nikdy neuvidím - to bych se radši koukal dvě hodiny do kanálu. ()

pepik4300 odpad!

No, nejdřív jsem dal odpad, aniž bychom tento film viděl, nebo cokoliv o něm věděl. Prostě z principu. Ale pak jsem si přečetl komentář od Ozzy2 a ten má pravdu v tom, že není fér, soudit knihu podle obalu a film jen kvůli tomu, že je ho dělal Michal Práskač David. Tak jsem se podíval, viděl jsem celých 1:27:17, až do závěrečných titulků. No a u ODPADU rád zůstanu. V mé kritice stále zůstává Michal David, ale přidalo se mnoho dalšího, jako je scénář, střih, kamera, zvuk, výkon herců, ten je až neuvěřitelně k pláči. Je mi to líto, ale tento film, který byl mimo jiné i spolufinancován Agroferten :D jen prostě brak. Opravdu se v dnešní době nenosí udělat dobrý film, kde se kamera neklepe jako v Ulici a střih hudby a filmu není jako z Ordinace? Ať se nikdo nezlobí, přeci jen je to subjektivní názor, ale jít na tohle do kina, tak bych chtěl vrátit vstupné a vymazat paměť. Ale je to škoda, opravdu. Jako dítě jsem hltal každý záběr, detail, písničku z Discopříběhu, příběh měl grády a napětí, člověk s těmi protagonisty soucítil! Ale tady... možná je to i tím, že všechny křesla obsadil jen a pouze Miroslav Halík. A jsem rád, opravdu velice, velice rád, že Pergnerová neprodala práva svého otce na další pokračování Discopříběhu v podobě tohoto - no exkrementu. ()

rida35

No je to hlína....Díval jsem se na jedné z našich TV a pochopil jsem, proč mi ten film vůbec, ale vůbec nic neříká a nikdy jsem o něm neslyšel... A špatným promo to rozhodně nebude... Neuvěřitelná ptákovina jejíž smysl (vyjma tedy písní MD a soundtracku) jsem opravdu nepochopil... :( ()

verunecek

tak rekneme si na rovinu, dialogy a scénář nic moc vše stoji na písničkach Michala Davida a pritom pribeh docela slaby...ale celkem pobavilo takze jsem dala 4*...hlavne treba zpěv některých aktérů 😀😂😂 ale za sponzoring od agrofertu srazim hvězdu teda fuj! ()

PaoloNegro odpad!

Kategorie Babovřesky nebo Kameňák. V době psaní tohoto komentáře 41.nejhorší film. Není se čemu divit. Zoufalý námět/scénář/režie one man hnůj v jednom. Nejhorší film z české produkce. Komedie? Spíš trapná tragédie. Nezasmějete se za celý film ani jednou. Romantický? Pak desátník Halík asi netuší co je to romantický scénář a muzikál to je urážka všem muzikálům. Pokud vydržíte do konce jste opravdu držáci, ale hraničí to s návštěvou u psychiatra. Snad střih a kamera lze hodnotit relativně pozitivně. Zabitý čas u reklamy na Michala Davida, není se čemu divit inteligentní člověk by tento brak nenatočil. Škoda času, peněz a práce některých kvalitních lidí. ()