Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Měli bychom vždy usilovat o jednotu. Je to naše jediná cesta k přežití. Jednota je poetický, ale přesto velmi racionální snímek Shauna Monsona. Po svém průkopnickém filmu Pozemšťané odhalujícím drsnou realitu začal psát druhou část své trilogie o lidech, zvířatech a životním prostředí. Trvalo mu sedm let, než dokončil scénář a další dva roky než natočil film s hudbou skladatele Mobyho a komentářem přesně stovky hollywoodských hvězd, z nichž každá namluvila právě jednu minutu filmu. (Academia Film Olomouc)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Vojny, nenávisť, separácia, dominancia vo svojej podstate sme sa nijako nepohli od dávnej minulosti. V piatich bodov (Cosmic, Mind, Body, Heart, Soul) dokument rozoberá túto problematiku, a snaží sa prebudiť lásku a súciť medzi nami. A to, ako s tým súvisí živočíšna strava. ()

Reklama

coscarelli 

všechny recenze uživatele

Shaun ma uplne rozpolozil, dusevne i fyzicky a hned zjednotil. Nadhera!!!! - Rybky v poslednych minutach ma prinutili na preklik, toto sa nedalo, pozn red. a nech mi nik nevravi ze je to normalne, take veci ma vedia nasrat, a riadne !!!! ()

Reklama

Reklama