Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (Cinemart)

Chenile

Ona to zas tak vyborna komedie neni, stejne jako prvni dil, ale u obou dilu ocenuji jednu vec, kterou na filmech miluji.. a to realne dialogy... Nesnasim, kdyz se ve filmech mluvi jak v rychlych sipech ()

DavidAAAA

Proti jedničce brutální sešup dolů. Jakmile začne plyšák řešit vážnější věci, jde to celý do kopru. Až na pár vyjímek naprosto bezúčelná sprostota a vulgarita, absolutně ubohá hudba, spousta předlouhých nudných pasáží. Jedna hvězda za pár dobrých gagů a druhá za Liama Neesona v pidiroli hodně divnýho týpka. ()

MisaP3

Po půl hodině jsem si říkala, že to opravdu vypnu, nicméně jsem vydržela a nakonec jsem si řekla, že to za to asi stálo. Chtěla jsem dát jen dvě, ale dávám tři, vtipů tam bylo dost i takových, u kterých jsem se upřímně zasmála, a ne jen nevěřícně kroutila hlavou, neb na tenhle přehnaný tip humoru příliš nejsem, ale nakonec jo, asi si to někdy pustím i znova ()

aspik83 odpad!

Vulgarismy, fekálie a hulení. Nic proti, pokud to má trochu logiku a je to vtipné. Tohle je fakt trapárna u které se může bavit jen žák základní školy se sníženým IQ. ()

Clareeta

kdo by to byl řekl, že dvojka bude ještě lepší, než jednička. Nemá smysl tady říkat vyřčené, ale kdo chce vidět Liama Neessona v nevšední roli, ať určitě zkoukne. ()

stellie

Obávala som sa, že dvojka nebude tak dobrá ako prvý diel. Omyl! Výmena herečky po boku hlavného hrdinu bola dobrá voľba, humor napriek tomu neklesol, pri viacerých scénach som sa dobre pobavila. Toto je moja šálka humoru, nech si tvrdí kto chce, čo chce. ()

Profík

Jednička byla celkem fajn a ten nápad na pokračování nezněl vůbec špatně. Rozhodně měl autor spoustu prostoru k zajímavým a/nebo vtipným situacím, bohužel z nich mnoho nevytěžil. Nejlepší fór pak je mimo téma (pozor lehký spoiler, Glum). Škoda. 60%. ()

Bruce0659

Semeno, jurský park, súd, Liam Neeson,... Príbeh o dvoch "magoroch", ktorí sa správajú ako malí chlapci je nabitý bláznivým humorom, nechýba menšia zápletka a divák určite nebude mať dôvod nudiť sa, naopak sa nasmeje až až. Dej je nesmierne bohatý na hlášky a nepostrehol som takmer žiadne trápne momenty. Vďaka skvelému scénáru, réžii a Wahlbergovi, ktorému táto úloha dokonale sedí, je pre mňa Ted 2 najlepšia komédia roka 2015. 95% ()

Nepl

Krutopřísný humor, který neomrzí. Nehledejte hlubokou myšlenku, tohle je komedie, a to velmi dobrá. Několikrát jsem koukal téměř s otevřenou pusou a křečí v oblasti bránice. Film si na nic nehraje, všichni (tvůrci) vědí, že to je trhlý a necpou do filmů zbytečně nic víc, což bohužel není u jiných komedií často zvykem. Za odvahu slabší čtyři hvězdy. ()

huhuhu783

Sice sme se tady už nesetkali s Milou Kunis,ale to neubírá na humoru filmu. Děj se trochu posunul a tak se tady řeší jiný problémy.Ale komu se líbila jednička bude spokojenej protože se k ní téměř vůbec neodkazuje a to je v novodobých pokračování všeho možnýho problém.Tady se od toho oprostili a jdou dál za jiným tématem ale se stejným vtipem. Souhlasím,pár hluchejch míst tam je,ale jinak spokojenost. Sem zvědavej,co to děcko bude vyvádět ve Trojce ()

kajicek27

Méďa 2 Jedna z nejlepších komedií vůbec. Všem doporučuji se na ni podívat. Není tak sprostá, jak už se poslední dobou u amerických filmů čeká. Je velmi nabitá vtipem. ()

yoho86

Trochu jsem se bál, jak navážou tvůrci na povedený první díl. Nebylo však proč. Film je opět parádní a smějete se o začátku do konce. Zde není co dodat, je to prostě paráda a film si budu pouštět, vždy když budu mít horší náladu ve stylu hastag GRRRR Monday ()

MAsakRA

Moc vtipné mi to nepřišlo. Podruhé už to prostě nefunguje. Super byla snad jenom hromadná bitka na Comic Conu. ()

Cezar209

a ja jaaaaj dalo, urcite viac ako ...len dalo sa :o) aj ked jednotka je a vzdy ostane jednotkou :o) povedzme to tak, ze opat tvorcovia nesklamali, dostali sme porciu presne toho co sme mohli ocakavat a na co sme boli z predchadzujucej casti zvyknuti. Drsny, hulvatsky humor ...no tentokrat s light motivom na urovni who i really am ?...kazdopadne film, ktory si urcite radi pozru ludia bez konzervativneho nastavenia mysle. Slovne hracky a humor je to cim sa naozaj nesetri, len je nutne zahodit moralizovanie (aspon doma po-tajomky a pozriet si to... psssst :o ))) ()

spike.sg

Je to vážně kravina možná trošku horší než první díl plná čů***, pí**, kur*** apod. Těch vulgarismů je tam tak strašně moc, až mi z toho bylo špatně. Než si tohle pustíte, zhulte se jako oni, pak to bude pecka film. ()

Vector18

Druhý film o plyšovém medvědovi Tedovi. Skvělá komedie plná nadávek a různých vtipů. Příběh je víc než skvělý a herci, režisér a scénáristi odvedli výbornou práci.95% ()

PsenickaR

Bavil jsem se a nestydím se za to. pro mě mírně lepší než první díl. I když místy je to trochu delší a tak 15 minut by stálo za to někde prostříhat, pořád je to skvělá zábava. Ano místy jsou zde scény trochu zbytečné, které ale vyvažují scény opravdu vtipné. Pro mne byla vrchol scéna kdy Liam kupoval cereálie, ta byla dokonalá. Slovní humor je často vyladěný k tomu, aby nás skutečně pobavil a když vidíte Teda jak si to někde kráčí, tak je to prostě roztomilouš a je jedno, že je sprostý, že kouří trávu, pije, prostě by jste ho chtěli a to téměř tak jako Donny. 75% a velké plus, že se povedlo do filmu dostat skutečně dost hereckých hvězd a to jen na vedlejší role. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015