Hromský kámoši se vracejí a s nimi další nekompromisní nálož nekorektní zábavy. Hned v úvodu musím podotknout, že jsem chtěl původně vyrazit na titulkovou verzi, ale Wacoslav1 míní a hospoda před kinem mění. Takže jsem to trochu časově nevychytal a nezbylo mi nic jinýho než vyrazit na dabing, ale ten je naštěstí ok. Dělali to stejný lidi jako jedničku, dokonce bych řekl, že ještě trochu přitvrdili, takže se to hemží samými čuráky, zmrdy, mrdkami a černými péry. Hlášky taky povedený, takže dabing je cajk. Co se samotnýho filmu týče, tak mě na něm fascinuje, že Mac Farlane v podstatě natočil úplně to samý jako v prvním díle, takže ptáte se může do detailu obšlehnutej koncept fungovat i napodruhý? Odpověď zní ano může a funguje, takže abych to zkrátil tak ten komu vyhovovala jednička bude spokojenej i z dvojkou i když pravda podobně jako u prvního dílu tomu přeci jenom ke konci trošku dochází dech a zkrácení tak o 20 minut by neškodilo. Nicméně tentokrát tu pátou hvězdu dám, protože i když tu pár hluchých míst je, tak ultimátnost některých fórů první díl kterej přeci jenom nejel ještě úplně na plnej plyn překonává. Takže nakonec neuvěřitelně svižný a prosmátý 2 hodiny. Co víc si přát.95%(7.7.2015)

• Gwaihir

Bohužel, jestliže první snímek o sprostém plyšákovi měl alespoň chvílemi své neotřelé kouzlo, tak v tomto případě je jeho přítomnost velmi sporadická. Je tu sice také pár světlejších momentů, u nichž jsem se neubránil smíchu, ale příště se asi budu muset držet svých vlastních rad a zkusit jiný než střízlivý stav mysli. (Viděno během šílené noci Filmového víkendu ČSFD 2015)(11.8.2015)

• Superpero

Film, který neměl vzniknout. Párkrát jsem se uchechtl a rozvedení nápadu zda je Méďa člověk, nebo věc bylo docela zajímavé, ale prostě to vůbec nefunguje. Wahlberg celej film čumí jak tele a jeho, pomalu ale jistě, stárnoucí ksicht už se na tuhle roli nehodí. Nejhorší je, že to prostě vůbec není vtipný. Fakt jeden z nejrozpačitějších sequelů vůbec. MacFarlane by se na to asi měl vysrat, protože se zdá, že s prvním Méďou vyčerpal svůj potenciál k natočení dobrýho filmu.(19.9.2015)

Ted 2ka oproti prvej časti jemne pritvrdil, šliapol na plyn, ale neprekročil hranicu únosnosti, preto oproti jednotke dávam hviezdu navyše. Neesona, Jurský (marihuanový) park a odber semena od známeho športovca (nespomeniem si na meno) považujem za top scény filmu -> naopak ale súdna časť snímku mi prišla pomerne nudná.(31.8.2015)

Druhý díl jak se patří. Ani horší, ani lepší, prostě druhý, s nekolísající kvalitou. Za velké plus lze považovat, že autoři neopakují to, co fungovalo v prvním díle. Dokonce méďa je zde krapet jiný, mírně vyzrálejší a částečně umírněnější. Tím ale lepé glosuje a mně to tak přišlo vtipnější. Ale pošuk je to stejně, to zas jo. Některé fórky dovedou opravdu vydatně rozesmát, jiné jen lehce rozveselí, ale to nevadí, protože tu je ještě příběh, který je docela zajímavý, a tempo, které nenudí. Google fórky patří dokonce k těm chytřejším. Zkrátka vůbec ne hloupá komedie o takové pitomosti, jako je oživlý plyšový medvídek, bojující za svůj status osobnosti.(21.9.2015)

• - Postava Patricka Meighana, kterou hraje Morgan Freeman je pojmenována po scenáristovi sériálu Griffinovi  (od r. 1999) Patricku Meighanovi. (JORDY)

• - Tanec v knihovně na parapetu při studiu materiálů k soudnímu případu je jasný odkaz na film Snídaňový klub (1985). (Plamen_Ignis)

• - Když se Donny (Giovanni Ribisi) snaží chytit Teda na Comic Conu, Ted ukradne jednomu z návštěvníků mobil a volá Johnnymu (Mark Wahlberg) o pomoc. I když Ted volá z cizího mobilu, Johnnymu přesto zazvoní Tedova vyzváněcí melodie "Knight Rider". (LeaFF)