Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  *****

  Tak tohle mi přišlo ještě lepší než 1. Je to vážně nářez. Tak dobré jsem to ani nečekal. Vážně jsem se skvěle bavil. Ted chce po svatbě s Tammi-Lynn adoptovat dítě. Zjistí ale, že na to nemá nárok a že není osoba. Proto spolu se svým kámošem Johnem Bennetem vyhledají právničku Samanthu L. Jackson. Tu hraje pohledná Amanda Seyfried, které role vážně sedne. Mezí ní a Johnem rychle vzplane jiskra. No a pak už jen začíná dlouhé cesta za Tedovými občanskými právy. Film je opět plný skvělých skečů a vtipných scén. Povedená je například návštěva newoyrského Comic Conu. Morgan Freeman tam má dobrou menší roli. A Liam Neeson a Jimmy Kimmel tam mají zábavné štěky. Třeba bude i další díl. :) "Ženské nemají péra. Jsou to chlapi s kozama!" :D(6.1.2016)

 • BoPo
  *

  Všetky dobré fórky vystriekali do príchodu Amandy. Potom sa začali odohrávať nudné právnické kecy dopĺňané nič moc fórkami (vyčnievalo stretnutie s Glumom a ešte jeden vtip, ale ten už som vďaka ultra nudnému záveru akosi zabudol). Tak ako baba s pérom nie je baba, ale len chlap s kozama, tak rovnako Méďa 2 nie je vtipná komédia, ale len komédia.(27.12.2015)

 • predators
  *****

  Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%(2.7.2015)

 • Handle
  ***

  Slabé tři. Nevím, jestli je to tím, že stárnu nebo je dvojka opravdu horší než jednička, ale nějak už jsem se smál míň. Když si vezmu, jak jsem se u jedičky řechtal, tohle bylo opravdu slabé kafe. Absurdní humor mám stále rád, ale tady už tvůrci občas nepoznali míru... Nícméně párkrát jsem se zasmál, to zase jo.(25.1.2016)

 • H34D
  ****

  První Ted, ač velmi originální a sledované dílo, nepředstavoval úplnou trefu do černého, neboť namísto údernosti Family Guye přinesl otravně korektní film, který se nedokázal vyhnout hollywoodským klišé. Ted 2 ze stejného konceptu příliš nevybočuje, ale hned po chvilce je znatelné, že umí to samé udělat znovu a lépe. A právě i to málo dokáže v sequelu příjemně překvapit. Kéž by Seth MacFarlane vybočil z hranic korektnosti ještě více a vytvořil by skutečně něco tak absurdního jako je hraný Family Guy. O tom, že by to šlo nepochybuji, protože náznaky tady jsou. Osobně mi činí radost i jen to, že ve filmu poznáme známé hlasy nejen z Family Guye, ale i American Dad. Celkově je Ted 2 velká pohoda a za Liama Neesona zaokrouhlím hodnocení nahoru. 7/10(28.9.2015)

 • - Postava Patricka Meighana, kterou hraje Morgan Freeman je pojmenována po scenáristovi sériálu Griffinovi  (od r. 1999) Patricku Meighanovi. (JORDY)

 • - Mila Kunis si kvůli těhotenství nezopakovala hlavní ženskou roli ve filmu, namísto toho ji snímku nahradila Amanda Seyfried. (Shadowspark)

 • - Ve scéně, kdy právnička Samantha (Amanda Seyfried) volá právníkovi Patricku  Meighanovi (Morgan Freeman), aby se domluvili na schůzce, má její laptop tmavě modrou barvu. Nicméně v další scéně už je laptop čistě bílý. (luka4615)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace