Jednička mě nenadchla a ani pokračování nebylo o moc lepší. Opět tu byl chlípný humor, který se mi sem nehodil a byl až vcelku trapnej a některé situace byly tak špatné, že nechápu, jak vůbec něco takového může někdo do dnešního filmu vymyslet. Ale oproti jedničce jsem se alespoň dvakrát dobře zasmál.(8.9.2016)

Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

Tak tu máme po třech letech pokračování vtipného Méďy,který mě opravdu pobavil.No...dvojka je pro mě v několika ohledech slabší než první díl a nemyslím si,že je to zrovna tím,že bych už věděl o čeho jdu.Spíš některé vtipy mi přišly až moc vynucené a někdy tomu chyběla větší spontánnost.Na druhou stranu i zde se našly velmi vtipné momenty.Jako například scény z comicsového setkání a nebo i cameo Liama Neesona.A mnoha dalších.Přesto mé hodnocení je o chlup nižší a to 75 % a čtyři hvězdy.(1.11.2015)

Nekonzistentní mix pár vynikajících hlodů a celé řady pohádek. Číslo pět nám opět žije, hloupý (a přestárlý) Honzík získal svoji právničku (moment, kdy je její výzor reálně poměřován s Glumem, donutil Kulíka vyprsknout zuby do mnohametrové vzdálenosti, zahýkat jak osel na gynekologické koze a provlhčit si andrvér) a Erin Brokovič to zase zvládla. Chce-li se vám jen tak znuděně ležet, šťourat se něčím kdekoliv a občas se za bujarého smíchu překvapeně probrat z letargie, směle vpřed.(21.8.2015)

V životě by mě nenapadlo, že uslyším něco sprostšího než naši hokejovou kabinu v juniorech. Naše věty se tehdy skládaly v průměru z pěti pohlavních orgánů, čtyř souloží, tří zástupců skotu a dvou duševně zaostalých lidí, přesto by nás Méďa vycvičil víc než Chomutov v baráži o první ligu. Utěšovat mě může jedině to, že na rozdíl od té zhulené koule chlupů jsme všichni mezi nohama měli něco lepšího než šev. Nevím, jak kluci, já to tam mám dodnes.(10.8.2015)

• - Když se Donny (Giovanni Ribisi) snaží chytit Teda na Comic Conu, Ted ukradne jednomu z návštěvníků mobil a volá Johnnymu (Mark Wahlberg) o pomoc. I když Ted volá z cizího mobilu, Johnnymu přesto zazvoní Tedova vyzváněcí melodie "Knight Rider". (LeaFF)

• - Scéna nalezení marihuanového pole je odkazem na pasáž z filmu Jurský park (1993), kdy návštěvníci prvně spatří živé dinosaury. Obě scény spojuje i stejná melodie. (Mirokukii)

• - V Méďovi zazní 67x slovo fuck včetně jeho variací jako motherfucker a podobných, 41x bylo použito slovo shit. (Stoka)