Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *****

  Druhá časť Tedyho nemá na prvý pohľad takú silnú tému ako jednotka - vulgárny macík a jeho majiteľ, čo odmieta dospieť, bol krásny protiklad v jednotke a ponúkal skvelé možnosti rozvinutia. Druhý diel sa posúva do sveta paragrafov a na vybrané momenty zvážnie, čo mnohí nebudú čakať. Prišli sem na bujarú zábavu a zrazu sa vážni právnici tvária ako u Johna Grishama a prednášajú citlivé prejavy. Osobne mi prechod nevadil, lebo už v druhej tretine empaticky s Tedom súcitíte, že čo ak by sa niečo podobné stalo vám. Seth MacFarlane má našťastie dosť nápadov na bizarné, vulgárne a nečakané epizódky, ktoré hlavnú líniu vyvážia. Frky o darovaní spermií a zháňaní vhodných darcov zaberú naplno: od sympatických požiadaviek, cez nočné misie až po návštevu kliniky. Vynikajúco fungujú aj scény manželstva Teda a Tami-Lynn. Herecký ansámbl ťahá Mark Wahlberg, ktorý tupým pohľadom opätovne získa srdce divákov. Je tu x y známych tvári v cameo a vedľajších rolách. Najviac však zaujme sexy riťka - Amanda Seyfried.(10.6.2019)

 • predators
  *****

  Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%(2.7.2015)

 • lamps
  ****

  S příchodem druhého dílu se zcela rozpadá nejen pomyslné vyjadřovací embargo a sprostý humor plný buranských sexuálních narážek už pozbyl jakékoli potřebné sebekontroly, ale také chvílemi přestává fungovat samotný příběh, který sice především v první polovině nápaditě a vtipně postihuje množství politických i morálních trendů dneška, ale v závěru mu evidentně dochází baterky a McFarlane se jako tradičně začíná spoléhat pouze na kupu odkazů směrem k populárním a v rámci zaoceánské kultury důležitým filmům, z nichž některé jsou pravda geniální (Jurský park), ale jen na nich se plnohodnotný filmový příběh vystavět nedá. Přesto jsem se ale náramně pobavil, ostřejší dialogy a situace za hranou únosnosti mi většinou nevadily a trojice hlavních hrdinů mi opět na dvě hodiny přirostla pevně k srdci, protože, co si budeme nalhávat, vynechat hulení a drogy, rozuměl bych si s takovým plyšákem úplně stejně jako velký Marky Mark - a fakt se za to nestydím... 80%(14.7.2015)

 • Tom_Lachtan
  *

  [- Filmový víkend čsfd 2015 -] Ještě o řád slabší, než první díl, snad jediný povedený vtip byl s Glumem, humor postavený jen a pouze na tom, že dané věci pronáší sprostý plyšový medvídek je spíš trapný, padouch a celá zápletka s výrobcem hraček je zcela odporně nudný product placement a stejně jako v prvním filmu, nejhorší jsou scény, kdy se tvůrci snaží hrát na vážnou notu, ty jsou tak špatně a tendenčně natočené, že jsem měl nutkání vyjít do promítací místnosti a rozkousat harddisk, na kterym byl méďa nahranej. Co je bohužel nejhorší, je hlavní námět filmu, ten v prvním případě alespoň trochu dával naději, jenže tady... Ne, nevtipné tak, že jsem se takticky takticky rozhodl vkládat několikaminutové spánky, abych to přežil(10.8.2015)

 • DEXTER099
  ****

  Tak tu máme po třech letech pokračování vtipného Méďy,který mě opravdu pobavil.No...dvojka je pro mě v několika ohledech slabší než první díl a nemyslím si,že je to zrovna tím,že bych už věděl o čeho jdu.Spíš některé vtipy mi přišly až moc vynucené a někdy tomu chyběla větší spontánnost.Na druhou stranu i zde se našly velmi vtipné momenty.Jako například scény z comicsového setkání a nebo i cameo Liama Neesona.A mnoha dalších.Přesto mé hodnocení je o chlup nižší a to 75 % a čtyři hvězdy.(1.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace