Milé prekvapenie, pretože som vážne nečakal, že by to mohlo byť minimálne tak dobré ako prvá časť. Tá tiež ale nebola komédia desaťročia a tak to ani veľký problém nebol. Ale v rámci Hollywoodu, kde je už všetko extrémne korektné, ide dnes už o anomáliu. Neustále poukazovanie na húlenie už bolo cez čiaru vtipnosti, jedine, že by to tvorcovia mysleli tak, že stokrát opakovaný vtip síce nie je vtipný, ale dvestokrát už opäť áno. Potešila sebareflexia Amanda verzus Glum a teda herečkin nadhľad a odvaha si zo seba vystreliť. 70%(10.3.2019)

// Distribútor: Universal. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,442 // Otvárací Víkend v USA: $33,507,870 // Jedna z ďalších luxusných komédií, ktorá je nabombovaná ohromným zmyslom pre humor a vtipnými scénami. Každý nadšenec komediálneho žánru si rozhodne príde na svoje. Ted 2 je jedna z najlepších komédií, ktoré som za posledné dva roky videl. Všetkým vrelo odporúčam...... 100%(2.7.2015)

Jak už se píše v zajímavostech k tomuhle filmu " Jedná se o první filmové pokračování, na kterém se Mark Wahlberg podílel " . A myslím si, že v tomhle případě neudělal chybu. Podle mě sice druhej díl nedosahuje takových kvalit jako měl díl první, ale i tak jde pořád o solidní zábavu. Některé gagy a scény jsou kulervoucí a řekl bych, že daleko povedenější jako v jedničce. Ale na jednu povedenější scénu je navaleno spousta né až tak povedených a vtipných scén. Určitě film nenudí, pobaví ale jednička je jednička a u mě vyhrává. Přesto se na tohle pokračování určitě rád podívám, protože některé scény opravdu stojí zato.(6.11.2016)

"All right, I'm going to ask you these test questions. Are you ready? - Yup, bring it on. - Do you consider yourself to be human? - Objection! - Sustained! - You know, the witness can't object. - Overruled. - Sidebar. - Guilty! - Speculation. - Hearsay! - Bailiff. - Briefcase. - Disregard. - In my chambers. - Stop beavering the witness. - I rest. - We could totally be lawyers.“ Ano legalizovat Teda prosím! Do třetice všeho dobrého. Seth umí a umí. Pokračování Teda funguje snad ve všech ohledech. Je pravda, že typické pravidlo sequelu, kdy to musí být cestovatelštější, tak to se tu plní. Nicméně, Ted je ženatý a potřebuje dárce spermatu, aby mohl mít rodinu. John jako jeho nejlepší kamarád je ochotný mu pomoci. Milu vystřídala Amanda a už tu máme trávu, humor, hlášky, problémy a samozřejmě filmové odkazy. Řeknu, že Kunis mi tu chybí, ale v tempu jaký nový Ted háže hlášky tak mi to moc nevadilo. Znovu se jedná o komedii, při které se směju nahlas. Chvílemi mi přišlo, že se musel MacFarlane trošku mírnit a proto tu není tolik nechutného záchodového humoru, tedy až na výjimky. Opět se však můžeme potkat se sexistickými narážkami, parodiemi a situačním humorem. Tvůrce mi dělá radost, a i když je to místy trošku roztahané a Ted netlačí s humorem na pilu jako v případě předchozího snímku, tak přesto můžu říct, že se dvojka velmi povedla a já si jí dokázal užít plnými doušky. Opět další komedie, u které se směju, až brečím. A určitě bych se nebál a dal si za dva roky trojku. PS: Parodie na Jurský park je prostě dokonalá! [UNRATED Version] (98 %)(2.7.2015)

Opravdu nesnáším slovní spojení „nekorektní humor“! Jde o lingvistický paskvil, sloužící výhradně upjatým, přechytřelým teploušům k rádoby yntelechtuálnímu vyjádření pocitu, že je něco dře v jejich dokonale vyběleném rektu podobně jako „drátěná šprcka“, „vegetariánský salám“ nebo „ostnatá okurka“. Objektivně může být humor třeba drsný, fekální nebo dementní, avšak nikdy ne nekorektní, neboť to zavání pouze povýšeneckým pohrdáním nemalými skupinami všech těch usměvavých pojídačů žiletek, koprofilů či mentálních zabržděnců. Tumor pana Mkfr-lejna je určitě maligní, mnohdy metastázuje až do bránice, avšak jeho pičující plyšák dost nevyzpytatelně žongluje se všemi výše uvedenými ingrediencemi a po čtyřech až pěti frcích hraničících s naprostou genitalitou vám je Set vzápětí schopen s downovským chichotáním rozmazat po xichtě hovno či čerstvý ejakulát, nebo po vás hodit smradlavou, lepkavou kouli holyvůdského patosu. Škoda. Ale i tak od jedničky velký pokrok a daleko vyváženější mix, v němž konečně začíná vítězit temná strana, která jej všemi cestami přibližuje k hrobu. A hnusné Amandě se musím omluvit, neboť jsem jí evidentně křivdil, když jsem se domníval, že je tak vytlemená, protože ji vždycky před klapkou někdo v přívěsu foukne do prdele obří kládu.(23.7.2015)