Jednička mě nenadchla a ani pokračování nebylo o moc lepší. Opět tu byl chlípný humor, který se mi sem nehodil a byl až vcelku trapnej a některé situace byly tak špatné, že nechápu, jak vůbec něco takového může někdo do dnešního filmu vymyslet. Ale oproti jedničce jsem se alespoň dvakrát dobře zasmál.(8.9.2016)

Ted 2ka oproti prvej časti jemne pritvrdil, šliapol na plyn, ale neprekročil hranicu únosnosti, preto oproti jednotke dávam hviezdu navyše. Neesona, Jurský (marihuanový) park a odber semena od známeho športovca (nespomeniem si na meno) považujem za top scény filmu -> naopak ale súdna časť snímku mi prišla pomerne nudná.(31.8.2015)

Honit quaterbacka New England Patriots a nebýt přitom na hřišti? Oplzlého Paddingtona stahuje v téže řece srst nasáklá ukřičenou vulgaritou, soudními proslovy a fruktózovým patosem (Morgan Freeman jakožto lidumilný právník operující se slovem láska byl zralý na úder světelným mečem). Ty opravdu krutopřísné momenty, a že jich je jak prstů na ruce problémového člena Yakuzy, naopak bodují svojí hravostí a rezervovaností (pole Johna Williamse, postavičky na Comic-Conu). MacFarlane by měl přestat trpět utkvělou představou, že jsou jeho scénáře natolik nahuštěné vtipem, že si zaslouží dvouhodinové stopáže.. hashtag# Vyndejte mu baterky(22.9.2015)

Rozpočet $68miliónovTržby USA $81,284,830Tržby Celosvetovo $213,734,783Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ opäť delikátna záležitosť, ktorá má rovnaké grády zábavnosti ako prvý diel, všetko tu funguje ako hodinky, hluchých miest minimum, prachsprosté gagy dokážu za každým dostať diváka do kolien, v kine som sa zabával luxusne, Amanda Seyfried krásne doplnila ústrednú dvojicu, maškrta /videl v kine: 95%/(8.7.2015)

Nastavovaná kaše z prvního dílu není o nic horší, ale ani lepší. Jako série, pro starší obyvatelstvo nekorektních, scének to funguje skvěle, bohužel se tam prostě musela hodit nějaká ta příběhová vata, která klasicky nemá co nabídnout. Kdyby si u třetího pokračování nechal MacFarlane trošku poradit od zkušeného dramaturga, mohl by Méďa fungovat i v trošku jiné rovině, než jen jako postavička ze skečů.(14.9.2015)