Tak tohle mi přišlo ještě lepší než 1. Je to vážně nářez. Tak dobré jsem to ani nečekal. Vážně jsem se skvěle bavil. Ted chce po svatbě s Tammi-Lynn adoptovat dítě. Zjistí ale, že na to nemá nárok a že není osoba. Proto spolu se svým kámošem Johnem Bennetem vyhledají právničku Samanthu L. Jackson. Tu hraje pohledná Amanda Seyfried, které role vážně sedne. Mezí ní a Johnem rychle vzplane jiskra. No a pak už jen začíná dlouhé cesta za Tedovými občanskými právy. Film je opět plný skvělých skečů a vtipných scén. Povedená je například návštěva newoyrského Comic Conu. Morgan Freeman tam má dobrou menší roli. A Liam Neeson a Jimmy Kimmel tam mají zábavné štěky. Třeba bude i další díl. :) "Ženské nemají péra. Jsou to chlapi s kozama!" :D(6.1.2016)

• BoPo

Všetky dobré fórky vystriekali do príchodu Amandy. Potom sa začali odohrávať nudné právnické kecy dopĺňané nič moc fórkami (vyčnievalo stretnutie s Glumom a ešte jeden vtip, ale ten už som vďaka ultra nudnému záveru akosi zabudol). Tak ako baba s pérom nie je baba, ale len chlap s kozama, tak rovnako Méďa 2 nie je vtipná komédia, ale len komédia.(27.12.2015)

Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%(2.7.2015)

Slabé tři. Nevím, jestli je to tím, že stárnu nebo je dvojka opravdu horší než jednička, ale nějak už jsem se smál míň. Když si vezmu, jak jsem se u jedičky řechtal, tohle bylo opravdu slabé kafe. Absurdní humor mám stále rád, ale tady už tvůrci občas nepoznali míru... Nícméně párkrát jsem se zasmál, to zase jo.(25.1.2016)

První Ted, ač velmi originální a sledované dílo, nepředstavoval úplnou trefu do černého, neboť namísto údernosti Family Guye přinesl otravně korektní film, který se nedokázal vyhnout hollywoodským klišé. Ted 2 ze stejného konceptu příliš nevybočuje, ale hned po chvilce je znatelné, že umí to samé udělat znovu a lépe. A právě i to málo dokáže v sequelu příjemně překvapit. Kéž by Seth MacFarlane vybočil z hranic korektnosti ještě více a vytvořil by skutečně něco tak absurdního jako je hraný Family Guy. O tom, že by to šlo nepochybuji, protože náznaky tady jsou. Osobně mi činí radost i jen to, že ve filmu poznáme známé hlasy nejen z Family Guye, ale i American Dad. Celkově je Ted 2 velká pohoda a za Liama Neesona zaokrouhlím hodnocení nahoru. 7/10(28.9.2015)

• - Postava Patricka Meighana, kterou hraje Morgan Freeman je pojmenována po scenáristovi sériálu Griffinovi  (od r. 1999) Patricku Meighanovi. (JORDY)

• - Mila Kunis si kvůli těhotenství nezopakovala hlavní ženskou roli ve filmu, namísto toho ji snímku nahradila Amanda Seyfried. (Shadowspark)

• - Ve scéně, kdy právnička Samantha (Amanda Seyfried) volá právníkovi Patricku  Meighanovi (Morgan Freeman), aby se domluvili na schůzce, má její laptop tmavě modrou barvu. Nicméně v další scéně už je laptop čistě bílý. (luka4615)