Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

Druhý díl jak se patří. Ani horší, ani lepší, prostě druhý, s nekolísající kvalitou. Za velké plus lze považovat, že autoři neopakují to, co fungovalo v prvním díle. Dokonce méďa je zde krapet jiný, mírně vyzrálejší a částečně umírněnější. Tím ale lepé glosuje a mně to tak přišlo vtipnější. Ale pošuk je to stejně, to zas jo. Některé fórky dovedou opravdu vydatně rozesmát, jiné jen lehce rozveselí, ale to nevadí, protože tu je ještě příběh, který je docela zajímavý, a tempo, které nenudí. Google fórky patří dokonce k těm chytřejším. Zkrátka vůbec ne hloupá komedie o takové pitomosti, jako je oživlý plyšový medvídek, bojující za svůj status osobnosti.(21.9.2015)

Macík Ted je vskutku opĺzle hovado. Jeho odviazaný drsný a vulgárny humor je v mnohých prípadoch na hrane, ale nikdy neprekročí mieru únosnosti. Priznám sa, že som sa obával, že sa v dvojke pritvrdí a humor sa preženie. Nestalo sa tak, humor ide svojou líniou aj v dvojke, dokonca sa snímok može hrdiť aj príbehom. A ten je k zamysleniu. Príjemná zábava.(30.7.2015)

Rozpočet $68miliónovTržby USA $81,284,830Tržby Celosvetovo $213,734,783Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ opäť delikátna záležitosť, ktorá má rovnaké grády zábavnosti ako prvý diel, všetko tu funguje ako hodinky, hluchých miest minimum, prachsprosté gagy dokážu za každým dostať diváka do kolien, v kine som sa zabával luxusne, Amanda Seyfried krásne doplnila ústrednú dvojicu, maškrta /videl v kine: 95%/(8.7.2015)

"All right, I'm going to ask you these test questions. Are you ready? - Yup, bring it on. - Do you consider yourself to be human? - Objection! - Sustained! - You know, the witness can't object. - Overruled. - Sidebar. - Guilty! - Speculation. - Hearsay! - Bailiff. - Briefcase. - Disregard. - In my chambers. - Stop beavering the witness. - I rest. - We could totally be lawyers.“ Ano legalizovat Teda prosím! Do třetice všeho dobrého. Seth umí a umí. Pokračování Teda funguje snad ve všech ohledech. Je pravda, že typické pravidlo sequelu, kdy to musí být cestovatelštější, tak to se tu plní. Nicméně, Ted je ženatý a potřebuje dárce spermatu, aby mohl mít rodinu. John jako jeho nejlepší kamarád je ochotný mu pomoci. Milu vystřídala Amanda a už tu máme trávu, humor, hlášky, problémy a samozřejmě filmové odkazy. Řeknu, že Kunis mi tu chybí, ale v tempu jaký nový Ted háže hlášky tak mi to moc nevadilo. Znovu se jedná o komedii, při které se směju nahlas. Chvílemi mi přišlo, že se musel MacFarlane trošku mírnit a proto tu není tolik nechutného záchodového humoru, tedy až na výjimky. Opět se však můžeme potkat se sexistickými narážkami, parodiemi a situačním humorem. Tvůrce mi dělá radost, a i když je to místy trošku roztahané a Ted netlačí s humorem na pilu jako v případě předchozího snímku, tak přesto můžu říct, že se dvojka velmi povedla a já si jí dokázal užít plnými doušky. Opět další komedie, u které se směju, až brečím. A určitě bych se nebál a dal si za dva roky trojku. PS: Parodie na Jurský park je prostě dokonalá! [UNRATED Version] (98 %)(2.7.2015)

• - Mark Wahlberg (John) se v prvním Méďovi (2012) musel naučit 57 rychle za sebou jdoucích jmen. Pro druhý díl si pro něj režisér přichystal 57 příjmení, avšak kvůli zachování přiměřené stopáže nakonec scénu vystřihl. (Spiker01)

• - Mila Kunis si kvůli těhotenství nezopakovala hlavní ženskou roli ve filmu, namísto toho ji snímku nahradila Amanda Seyfried. (Shadowspark)

• - Postava Patricka Meighana, kterou hraje Morgan Freeman je pojmenována po scenáristovi sériálu Griffinovi  (od r. 1999) Patricku Meighanovi. (JORDY)