• Superpero

Film, který neměl vzniknout. Párkrát jsem se uchechtl a rozvedení nápadu zda je Méďa člověk, nebo věc bylo docela zajímavé, ale prostě to vůbec nefunguje. Wahlberg celej film čumí jak tele a jeho, pomalu ale jistě, stárnoucí ksicht už se na tuhle roli nehodí. Nejhorší je, že to prostě vůbec není vtipný. Fakt jeden z nejrozpačitějších sequelů vůbec. MacFarlane by se na to asi měl vysrat, protože se zdá, že s prvním Méďou vyčerpal svůj potenciál k natočení dobrýho filmu.(19.9.2015)

Moment překvapení je pryč, kupa humorných tref zůstává. Druhý Méďa je víceméně stejný jako ten první, protože opakuje úspěchy i chyby prvního dílu. Ze začátku tedy přichází kanonáda výborného humoru, který je buď nápaditý nebo alespoň tak drzý, že bez okolků funguje. S přibývajícím časem se ale dere do popředí příběh, se kterým to už tak slavné není. Méďa tentokrát bojuje o své lidství a je to přesně tak povrchní a zkratkovité, jak se čekalo. Což je škoda, protože je vidět, že se mířilo o trochu výš. MacFarlane to ale neumí moc prodat, a tak Méďovo trýznění akorát nazdařbůh prokládá hrubozrnnými nebo vyloženě divnými scénami. Občas to zabírá nádherně, občas je z toho trapná křeč. V konečném součtu ale převažuje to první a rozhodně je tu kupa scén, které budete s chutí líčit kamarádům. Takže mise splněna. (7/10)(5.7.2015)

Tak tohle mi přišlo ještě lepší než 1. Je to vážně nářez. Tak dobré jsem to ani nečekal. Vážně jsem se skvěle bavil. Ted chce po svatbě s Tammi-Lynn adoptovat dítě. Zjistí ale, že na to nemá nárok a že není osoba. Proto spolu se svým kámošem Johnem Bennetem vyhledají právničku Samanthu L. Jackson. Tu hraje pohledná Amanda Seyfried, které role vážně sedne. Mezí ní a Johnem rychle vzplane jiskra. No a pak už jen začíná dlouhé cesta za Tedovými občanskými právy. Film je opět plný skvělých skečů a vtipných scén. Povedená je například návštěva newoyrského Comic Conu. Morgan Freeman tam má dobrou menší roli. A Liam Neeson a Jimmy Kimmel tam mají zábavné štěky. Třeba bude i další díl. :) "Holky péra nemaj, jsou to kluci s kozama!" :D(6.1.2016)

Tohle byla vážně prdel! Místy fakt nehorázná. Oproti jedničce míň romantiky a víc prasáckýho humoru a já říkám proč ne. Pěkná řádka těchto gagů mě dostala slušně do kolen. Děj je sice blbej, to by mohli do pokračování (snad bude) ještě vychytat, ale zábava výborná. Komu nevadí tento styl, tak s chutí do toho. Méďa je neskutečnej dávač. 75%(3.3.2016)

• rikitiki

Neměla bych si stěžovat, protože jsem chtěla duchaprázdnou vypalovačku na vypláchnutí mozku, čehož se mi přesně dostalo. Ale i ve stavu totální otupělosti nešlo přehlídnout, že příběh neexistuje, je to jen sled historek, kde největší díl legrace představuje, že plyšová hračka mluví sprostě a chová se jak tupý buran. A tak pořád dokola a dokola. Jeho absurdní manželství je důležité jen proto, aby ho vyslalo na cestu. Jinak s manželkou nemají žádný vztah (jaký taky mít vztah s plyšovou hračkou?). Vrcholem trapnosti jsou sentimentální kecy u soudu, kdy se tahle nesoudržná trapárna ještě navíc začne tvářit pateticky. ___ Snad jen pár scének z Comiconu bylo k pousmání, jinak je to pubertální srandička plná exkrementů.(14.4.2018)

• - V knihovně hraje „One Foot In Front Of The Other“ od Bone Symphony a po ní následuje „Mess Around“ od Raye Charlese. (Duoscop)

• - Ve filmu je zmíněn seriál Krok za krokem (od r. 1991) a Rocky III (1982). (Duoscop)

• - Natáčelo se od července do listopadu 2014 v Bostonu, New Yorku a Los Angeles. (jenik71)