SPOILERY!: Kadence hlášek upadla ve druhé polovině opětovně do pozadí a vsadilo se na emoce. Ačkoliv to mělo svůj důvod a aj druhá půlka je plná dobrých nápadů (fight na Comic-conu), jenže to bylo ubalené v klišé. Je to na můj vkus přetáhnuté a bylo mi dopředu jasné, že Freeman nakonec změní názor a nakope všem na konci prdel, takže mi to bylo už lhostejný. Navíc mi nepřišlo moc přirozené jeho chování, medvěd střílí vtipy a Freeman se mračí. Jinak můžu pouze chválit. Krom fightu, tu je spoustu kvalitních narážek (Glum, L Jackson), můj oblíbenej humor pro smysl, tipu ("Proč mám jít nahoru?!" "No abys šel nahoru a řekl mi důvod, proč já mám jít dolů!") Výborné camea, Neeson naprosto super a doktor pobavil. Luxusní nápady (Slízávání spermat, jízda v noci a následnej crash). Potěšil Wahlberg, kterého rád vidím po tak dlouhé době, Seyfriedovou miluju a Medvěd je kapitola sama pro sebe. Jenom ten údržbář, jakožto záporák mi přišel nadbytečnej a úplně trapnej. Ve výsledku se jedná o skvělou zábavu, jen je moc přetáhnutá - zkrátit to o dvacet minut, smáznout klišé a máme tu naprosto prvotřídní film. Ku štěstí, jednička je o dost slabší :-) chemie mezi hlavní trojkou špičková.(22.7.2015)

"Co je kód 317? - Někdo zase zkoušel ukrást Tomovi Bradymu mrdku." Má-li něčí semeno stanovený policejní kód, tak je to super. Skvělý je rovněž vyhledávač Google s neustále vyskakujícími černými péry, modelka Glum, dva diverzanti na Comic-Conu a samozřejmě Flash Gordon - taky si asi svou poslední spermii schovám pro případ, kdyby mi na moři došly proteiny. Méďův a spol. humor mne prostě bavil, ale boj plyšáka za lidská práva mi to celé trošku kazil a brzdil zábavu.(14.3.2016)

První díl nasadil přeci jen laťku velmi vysoko a nemůžu souhlasit, že pokračování drží s jedničkou krok nebo že dokonce laťku posunulo výš. Po přečtení samé chvály, jsem i na dvojku vyrazila s nedočkavostí do kina a zhlédla jsem film, který pro mě byl malým zklamáním. Vtipy sice opět povedené, dvě hodiny pro mě ale byly hodně dlouhé a chvílemi jsem se i nepatrně začínala nudit. Hodně mi chyběla Mila Kunis, ač mám Amandu ráda, myslím, že na roli ve filmu se Mila hodila prostě mnohem víc. I přes menší negativa se podle mého názoru opět jedná o jednu z nejpovedenějších komedií letošního roku. :-)(22.7.2015)

// Distribútor: Universal. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,442 // Otvárací Víkend v USA: $33,507,870 // Jedna z ďalších luxusných komédií, ktorá je nabombovaná ohromným zmyslom pre humor a vtipnými scénami. Každý nadšenec komediálneho žánru si rozhodne príde na svoje. Ted 2 je jedna z najlepších komédií, ktoré som za posledné dva roky videl. Všetkým vrelo odporúčam...... 100%(2.7.2015)

Jednička mě nenadchla a ani pokračování nebylo o moc lepší. Opět tu byl chlípný humor, který se mi sem nehodil a byl až vcelku trapnej a některé situace byly tak špatné, že nechápu, jak vůbec něco takového může někdo do dnešního filmu vymyslet. Ale oproti jedničce jsem se alespoň dvakrát dobře zasmál.(8.9.2016)