Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Po třech letech se na obrazovky vrací oblíbený seriál z produkce HBO Europe od režiséra Jana Hřebejka. A je v ještě lepší formě. Staří známí se opět zaplétají Až po uši v romantice, humoru, lásce až za hrob, hysterii i bezradnosti – scény z každodenního vztahového života jsou nyní ještě uvěřitelnější, vtipnější, ale zároveň své postavy staví do nevyzpytatelnějších a často dosti krutých situací. Ať už jde o jejich ložnice, pracovny nebo oblíbené bary, v každém kousku jejich života je něco, co bezpečně rozpoznáme i my sami. Ještě zamotanější citové propletence, při nichž se s postavami dobře zasmějete i popláčete, v sobě nesou všechny (ne)představitelné průšvihy moderních vztahů. Jednoduše, všichni se hledají – a občas se najdou v cizí posteli. Nechte se pozvat a skočte tam s nimi! (HBO Europe)

(více)

Recenze (30)

claudel 

všechny recenze uživatele

Po naprosto skvělé první sérii přišel propad a útlum. Je to určitě výborná oddechovka, zasmál jsem se několikrát, ale děj mi připadá příšerně přemrštěný, překombinovaný někdy zahnaný do extrému, jindy až ad absurdum. Pozitivně hodnotím příchod nových postav - naprosto skvělí Majer se Šulajovou, naopak bych se klidně obešel bez herecké stálic Němce a Medvecké, zvláště linie s postavou Františka Němce byla naprosto zbytečná. Stačilo, třetí sérii raději nee. ()

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvěle navnaděn úvodní sérií, vzrhl jsem se záhy na pokračování. Ale ouha, první epizoda velké zklamání a i v dalších jsem cítil až jako vynucené pokračování, přehnané a přemrštěně nereálné komediálních scény jako by občas chtěly konkurovat v nesmyslnosti Babovřeskům. Z více dramaticky vztahové roviny první série se to stává více komedie. Z původně zábavné postavy Martina (Čermák) se stává zoufalá a skoro zbytečná figurka, Emma (Polívková) je odstavena na vedlejší kolej a přibyly nové postavy, které ještě s osudy ostatních hezky zamíchají. A na tu novou kočku, co je v úvodní znělce, si docela počkáte než se objeví na scéně. Druhá série je nevyrovnaná, ale nakonec fajn. 70% ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série byla proti té první výrazně slabší, citelně ubylo dobrého humoru, ale, bohužel, zůstaly křečovité výkony některých herců, scénář byl místy až zoufalý a myslím si, že by bylo mnohem lepší seriál ukončit po první řadě a odejít se ctí. Měl jsem dojem, že druhá série jen recykluje témata z minulé sezóny a ani pokus o oživení situace přidáním nových postav příliš nevyšel. Přestože jsem neměl velká očekávání, výsledek mě zklamal. Opravdu mě potěšil jen výborný výkon Hynka Čermáka, ten mě fakt dostal. ()

Beastmaster4 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stojím si za stejným hodnocením, jako u první série. Tohle je přesně to, co tady chybí...žádný krimi chujoviny, slátaniny typu Ordinace atd. Je to milé, vtipné, herecky prvotřídní s promyšlenými dialogy, které konečně nezní, jakoby je psalo děcko z mateřské školky pro svého retardovaného opožděného kamaráda. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Scenáristicky slabé vynucené pokračování dějových linií, které pokračování nepotřebovali. Zachraňují to herci, kazí to nové zbytečné postavy a odbočující linie. Vlastně i některé ze starých postavy jsou už úplně zbytečné, viz Polívková a Holub. Vtipné to je, ale ztratilo to ten romantický nádech. Zachraňují to ještě nějaké divácké sympatie, ale je to zoufalý průměr. (nejlepší epizoda - 1x08) ()

Galerie (107)

Reklama

Reklama