Epizody(16)

Milan Šteindler v hlavní roli nového televizního sitkomu jako kročehlavská perla Jaruš Beranová. Máma Beranová vládne svojí rodině rukou přísnou, ale spravedlivou. Do života se jim sice neplete, ale když se její syn Marek rozejde s přítelkyní Maruškou, něco přece udělat musí! (oficiální text distributora)

Jablkohruska odpad!

Původní seriál bohužel neznám, takže nemůžu porovnat tuto verzi s originálem. Po zhlédnutí prvního dílu však pociťuji jistou rozpačitost. Humor je zde skutečně na hraně, v některých případech i lehýnce za ní. O vtipné momenty sice nouze není, o ty trapné však také ne - a zatím bohužel převažují. Vlastně je to trochu jako na houpačce (nebo spíš na pořádné centrifuze) - vtipnost na trapnost a obráceně se mění často takřka ve vteřině. Jelikož hodnocení po první epizodě může být neobjektivní, dám PanMámě (nebo PanuMámovi?) určitě ještě alespoň jednu šanci. Poté případně uberu nebo přidám hvězdičky, zatím to vidím na stále ještě přijatelných 30%. EDIT: Bohužel poté, co jsem díky odkazu v diskuzi letmo proletěl první epizodu originálu, musím své hodnocení radikálně změnit. Nevidím nic přínosného v tom, když někdo skutečně takřka slovo od slova něco okopíruje bez jakékoliv vlastní tvůrčí invence. Zbytečný seriál. 0% ()

Matysek1984 odpad!

Snesu hodně, nerad dávám "odpady", tohle jsem protrpěl až do konce v naději, že mě to na závěr nějak překvapí, ale nic takového nenastalo. Škoda, můj první hodnocený odpad získává zrovna česká tvorba :-( ()

myllis odpad!

Nova zase neví co by udělala...fakt trapárna. To raději přepnu na Vyvolený, kde se zasměju víc než u Šteindlera, kterýho mám rád z Gymplu....zklamali jste.... ()

wamaku odpad!

Totální odpadní sitcom, větší efekt by mělo předabovat původní Mrs Browns Boys, protože scénář je z 99% naprosto stejnej, jen je to všechno zabalený do lacinosti a levnýho umělýho smíchu. To je fakt takovej problém sehnat nějakej novej scénář? ()

Peregrina odpad!

to je strašný....já s hodnocením počkala, vydržela jsem ale jen dvě epizody...to je tak, ale tak TRAPNÉ A ZOUFALÉ!!!! Navíc např. Vanda Hybnerová, moje velmi oblíbená herečka, copak kývla na to, že bude hrát v takové sra..ce? Nebo dostala pár dílů na papíře s tím, jaká to bude ohromná legrace? A Steindler - no, konečně Víťa Jakoubek poznal, že je vlastně transka...takhle bych to viděla. Ostuda, naprostá ostuda tv vysílání - vtipy, co nemají ani hlavu a patu, neustálé narážky na sex - v podání Steindlera namaskovaného za ženskou je to pěkně odporné..děj o ničem, dialogy o ničem, jen rádoby "situační humor" par excellence. Já myslela, že odpad nováckého vysílání je Helena, ale teď se Heleně hluboce omlouvám, panmáma je něco PŘÍŠERNÉHO. fuj. ()

EricNor

Podle komentářů jsem čekal horší průšvih. Dá se na to koukat a vyložená trapárna to není. A v Kročehlavech bydlí ségra. ()

Necrophobic

Jednu hvězdu dávám jen ,abych bych byl objektivní. Viděl jsem tak 15 minut a vím s jistotou ,že už nechci nikdy vidět ani vteřinu,takže 1 hvězda za nepravděpodobnou možnost lepších dílů. :-( ()

kuron odpad!

Je ostuda, že takovou příšernost vysílá naše nejsledovanější televize. Něco to vypovídá o Česku. ()

nakedsoul odpad!

Milan musí mít nějakou šílenou hypotéku nebo já si nedokážu vysvětlit jeho posledních pár let v těch seriálech na Nově...nic jinýho než prachy za tím být nemuže..nebo že by začínající senilita? ()

Profík

Řekl jsem si, že tomu dám šanci. Já mám sitkom dost rád. Z těch českých mála pokusů je to takový průměr. Na Comeback to nemá ani zdaleka, to je bez debat náš nejlepší počin v tomto žánru, ale takovou Helenu určitě předčí. Chce to zvyknout si na ten druh humoru a celkem to jde. Až na ty animované předěly, to je zlo. Originál jsem neviděl, tuto českou verzi hodnotím na 55%. ()

CyWilly odpad!

Jsou dány dvě kružnice, z nichž jedné kouká z kapsy...hovno. Jo vono to není hovno, von je to Šteindler sestoupivší do nejhlubších pater televizní zábavy...a mně je to fakt strašně líto... ()

DeRoyce odpad!

Jestli je někdo schopnej nařídit hození něčeho tak "paskvilně sračkoidního" do hlavního vysílacího času a tejden předem na tuhle kopu h*ven vysílat upoutávky, pak nepatří do manažerského křesla dané televize, nýbrž do psychiatrické léčebny, nemluvě o dalších nesoudných lidech, kolem natáčení se motajících....pardon, já musel, ale chápu.."každé zboží má svého kupce..". ()

Barney odpad!

Jak mohl Šteindler tak klesnout??? To není dno, to je hluboko pode dnem, proti tomuhle jsou i Velmi křehké vztahy pokladem kinematografie! Pro tohle opravdu nejde najít omluva, chce se mi blejt... ()

xyran odpad!

Nemám slov pro vyjádření "kvality" tohoto dílka.. Můžeme s klidem přiřadit k dalším žumpním dílkům typu Ordinace..., Cesty.., a mnoho podobných dalších. Kvalita našich tvůrců opravdu hvězdná!!! ()

MrAldridge odpad!

Včera jsem to viděl asi po třetí a doufám, že už naposled. Příště si už radši pustím dechovky na Šlágr TV, než ztrácet čas u takových zhovadilostí jako je Pan máma. MegaSračka, která absolutně překonává největší žumpy plné těch nejsmradlavějších sraček! ()