Dánsko / Švédsko / Německo,
2014, 7 h 10 min
(Minutáž: 43 min)
Hudba:
Jeppe KaasHrají:
Iben Hjejle, Lærke Winther, Dar Salim, Lars Ranthe, Emilie Kruse, Peter Schrøder, Lars Brygmann, Ditte Ylva Olsen, Andrea Vagn Jensen, Ida Dwinger (více)Epizody(10)
-
Drømme og Diamanter - del 1 (S02E01)
-
Drømme og Diamanter - del 2 (S02E02)
-
Lidenskab og Lænker - del 1 (S02E03)
-
Lidenskab og Lænker - del 2 (S02E04)
-
Nærvær og Fravær - del 1 (S02E05)
-
Nærvær og Fravær - del 2 (S02E06)
-
Mål og Midler - del 1 (S02E07)
-
Mål og Midler - del 2 (S02E08)
-
Ret og Pligt - del 1 (S02E09)
-
Ret og Pligt - del 2 (S02E10)
Hrají
Steen Springborg
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Kadija Diamond Jalloh
Sierra Leone
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Wanjiku Victoria Seest
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Dorren Bbaale
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Anders Vølpert Momme
Nejlepší seriály:
Bílé písky (2021) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Dan Zahle
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Maria Erwolter
Dánsko
Nejlepší seriály:
DNA (2019) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
1899 (2022) (seriál)
Morten Vang Simonsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Restaurant (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Didier Oberlé
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Albert Nielsen
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Jesper Milsted
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Michael Asmussen
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Království (1994) (seriál)
Susan A. Olsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Morten Hemmingsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Cesty Páně (2017) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Victor Marcussen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Dicte (2013) (seriál)
Elliott Crosset Hove
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Karin Rørbech
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Thomas Bang
Nejlepší seriály:
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Lai Yde
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)