Úspěšný armádní inženýr (Bradley Cooper) se vrací na rodný ostrov na Hawai, na místo svých největších kariérních úspěchů. Znovu se zde setkává se svoji dávnou láskou Tracy (Rachel McAdams), ale zároveň se postupně zamilovává do své nové kolegyně (Emma Stone). (CinemArt)

kolemjdouc

Opravdu pěkná hudba ,ale to je taky všechno.BC je pěkný  chlap,což o to,ale....Místo něj mohli angažovat šimpanze.Aspoň by byla sranda.To i "pilcherovky" jsou akčnější. ()

lucijelucije

Velké zklamání. Přesto, že má Aloha vynikající herecké obsazení, je tento film tak neuvěřitelně nudný, že se přesto opravdu nedokážu přenést. Aloha nemá nic, o co by se mohl opřít. Nesmyslné dialogy, sestavené na nějaké amatérské výzvě asi. Konstrukce celého filmu je jako nedostavěné puzzle.Prostě všechno špatně. ()

peetriss

Přes lákavé herecké obsazení, které samo o sobě podává kvalitní výkony, Aloze chybí jakýkoli náboj, ať už tematický, dějový, emoční, dramatický či komediální. Film si plyne svým, do sebe uzavřeným, tempem, který mě jako diváka nedokázal zaujmout, spíš naopak s nepříjemnou táhlostí nudil. Dialogy jsou velmi špatně napsané. Emočně silná scéna otce a dcery v závěru už na mém rozpačitém pocitu nedokázala nic změnit. Cameron Crowe se utopil ve svém vlastním světě. ()

Prochy38

Top obsazení. Hodně dobře zahrané. E. Stone je zde božská. Ale příběhově malinko no... nudné? Nevím, toliko mě to nechytlo. Líbilo, ale asi stačí jednou. ()

Sancoo

Film úplně o ničem a přitom tak hvězdné obsazení, dle mého názoru se tady dalo udělat více. Bohužel ani výborná Emma to nezachrání, takže film sledujete, ale ničím vás nezaujme a ani vás nic nedonutí si ho pustit znovu. ()

Jaro_slav

Neuvěřitelně hodně mě mrzí, jak moc nefunguje Bradley Cooper v tomhle filmu. Lépe řečeno - nefunguje chemie mezi ním, Emmou Stone a Rachel McAdams (která vážně stárne do krásy, přesně jak jí BC říká ve filmu). Kupodivu ale funguje chemie mezi ním a děckama. Nebejt pár vážně nápaditejch a milejch scén, byl by to asi první pro mě slabej film od Camerona. Ale naštěstí tam furt je ta práce s hudbou a atmosférou místa, takže mám potřebu shlédnot to znovu. Třeba pochopim. 70% // Edit 18. 10. 2015: Na podruhý to jako celek šlapalo výrazně líp, ale furt tam drhne Bradley Cooper. Ale nenapadá mě nikdo jinej, kdo by s Emmou Stone a Rachel McAdams uspokojivě jiskřil. 80% ()

Phorbo

Koukal jsem jenom kvůli hudby od Jonsiho a Alexe... pamatuju si na jejich Riceboy Sleeps, a bohužel to, co udělali tady, je úplně jiná liga.. tak o deset lig nižší... Inu, bylo to tam slyšet, Jonsiho hlas a jakýsi nadhled, který vkládá do hudby ... ale bylo to málo.. o dost míň, než cokoliv co udělal. K samotnému filmu... i přes hvězdné obsazení to byla docela podprůměrná podívaná, nic zvláštního, nic extrémního... nepomohlo tomu ani hezké prostředí dovolenkové Hawaie... Meh... ()

Nethar

Tak to bylo takové jednodušší, pokud se chcete s vypnutým mozkem dívat na úsměvavé herce, což je smysl romantických komedií. ()

Eterninox

Aloha dobře ilustruje to, že bez dobré narativní složky to prostě nejde. Má kvalitní a pohledné herce ztvárňující sympaticky výstřední postavy, zachycuje hawajskou přírodu, etnickou diverzitu a mystiku, také trochu romantiky a melodramatu, a k tomu špetku mezinárodní zbraňové politiky. A vůbec to nesedí dohromady, takže jakákoliv atmosféra nebo vtažení do příběhu funguje přinejlepším v rámci jedné scény, ale rozhodně ne ve filmu jako spojitém celku. 45% ()

Greg25

Jeden z nejzvláštnějších filmů letošního roku, který v podobě scénáře musel vypadat přeci jen trochu lépe než natočený výsledek. I když asi ne o moc. Česká kino distribuce tentokrát měla recht, tenhle nejnovější počin Camerona Crowea můžeme v kinosálech klidně oželet. Chybí tomu taková ta lehká poetika, která je typická pro Croweovi snímky, co tu ale je, je dost překvapivě špatně zvládnutá gradační kostra, špatné tempo, bezemoční záběry, které jako by občas ani nenavazovaly, necelistvost, ledabyle načrtnuté charaktery a rozředěné dialogy. Tedy to, co byste spíš čekali u debutů, ne u ostříleného scénáristy a režiséra, který je navíc na podobné snímky specialista. I mistr tesař se někdy utne, tady utnul hodně. Herci to už moc nezachrání, i když hlavně na začátku Cooper se Stone trochu tápou, ale to nebude jejich vinou spíš nesměřujícím směrem záběrů, on koneckonců tápe i divák. 45% ()

Hepy13

Spousta známých tváří ve filmu který je naprosto o ničem, a taky v něm nic nefunguje. Příště prosím opačně pane Crowe - Bez známých herců a s kvalitním příběhem. ()

barteca

I přes zařazení snímku do ztrátových filmů, já si užila Havaj s pohodovou komedií a skvělými herci. Souhlas ScarPoul:.... A možno práve tá všednosť dodala príbehu na uveriteľnosti a dokázala aj vo všedných momentoch zanechať prvok niečoho čarovného. Rozprávanie bez slov je tu využité úkážkovo a bez chyby....Také připomenutí okupace Havaje USA není na škodu. ()

jasanka

Nooo... Vzhledem k výbornému obsazení jsem čekala o hodně víc. Dlouho trvá, než se začne alespoň trochu něco dít. Moc mě to nechytlo, bohužel. ()

OscarH.

Ta hviezdicka je za Emu Stone a Rachel McAdams. Ale inak preboha, koho toto napadlo ? Tie zvraty, ta plytkost, to strihanie deja z jedneho do druheho a to "rozuzlenie" ? Dufal som, ze to skonci cim skor a to mam kludne oddychovky a plytke komedie rad ked su aspon vtipne. ()

ještěžiju

Tak doufejme, že pan Cameron Crowe měl jen slabou chvilku. Hudební podkreslení opět výborné, no samotné film nezachrání. Snad bude schopen sebereflexe a přizná si nedostatky, které film potopily. ()

GOREGASM

Aloha neurazí, ale všichni dobře víme, že Cameron Crowe má sakra na víc. Banální a nezáživný příběh hercům nepomáhá, jakkoliv jsou všichni fajn a sympaťáci, každý přitom brnká na jinou diváckou strunu. Celkovému dojmu velmi napomáhá samotná Hawai, kterou Cameron dostal na plátno nejen obrazem. Závěr zaútočí na city, především ve své doslovné koncovce, ale v součtu je to pořád strašně málo :-(. 55% ()

BOURQUE

Nejako takto vypadá, keď vo filme kvôli slabšiemu scenári nie je využitý potenciál hereckých hviezd. Trojica B. Cooper, E. Stone a R. McAdams síce priniesli svoje kvality, ale na lepší úspech to teraz nestačilo. Natočenie tejto „romantickej“ komédii dopadlo dosť šedivo. B. Murrayho paradoxne nechali na vedľajšej koľaji. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015