Netypická japonská pohádka o lovci upírů, dhampirovi (poloupír) jménem D, začíná únosem mladé dívky upírem Meirem. Dívčin otec nabídne lovci za nalezení svého dítěte vysokou odměnu. D se tedy vydává na strastiplnou cestu za vysvobozením dívky, na níž mu ztrpčuje život nejen konkurence, spousta různých nepřátel, ale i jeho vnitřní démoni... (Stegr)

levente

Pěkné. Nekrvavý animovaný horor, ve kterém přec není pro strach místo. Konec je povedený a přinutí k lakonickému úsměvu. Přesto přezevšechno byl řekl něco o malém zklamání a vyjádření podivu, že některé scény byly zkrátka moc dlouhé a co víc, moc pomalé. Nakreslené to je ale náramně. ()

desolator6 odpad!

5 minút a v vo filme môžme vidieť pušky z divokého západu, niečo na spôsob vlaku s kolesami, obrosvku presklennú budovu, ktorá ma ako obranu neviditeľné oči, ktoré strieľajú laserove lúče, film kde všetci lovia upírov.... S nálepkou horor by som autorom zalepil riť aby sa nemohli už nikdy vysrať! ()

siloalampa

Tí Japonci ale povymýšľajú hovadín... Musel som sa sústrediť takmer viac ako počas celovečernej psychologickej drámy, aby mi neušli princípy a deje. Pekná upíria láska, ale neviem, či budem mať chuť pozrieť si ju ešte raz. Ak áno, dám o hviezdu viac... ()

rainman93

Působivě zpracovaná klasika, která vyniká originálním mixem hororu, fantasy a sci-fi. Člověka tak nějak potěší, že existuje řada témat, která jsou univerzálně sdělitelná a přesto si mohou udržet velkou míru originality. ()

kondor77

Vykastrované anime. K úctě k tvůrcům, ale musím hodnocení zvednout. Možná se mi to tolik nelíbilo jako některým uživatelům, ale méně než tři hvězdičky si to nezaslouží. ()

Yawgmoth

Před chvílí jsem se dodíval na tento film a musím přiznat,že mě hned uhranul...ta magická upírská atmosféra,velký drsňák D,skvělá hudba,animace taky a akce je velmi slušná.Celkově vzato film,který potěší a konec mě nadchnul a chvíli jsem jenom zíral:) Doporučuji všem maniakům do upírů a vlastně všem,kteří chtějí vidět výborný film. ()

Saimon

Jedním slovem "nádhera"...Viděno několikrát a pokaždé ve mně zůstal takový uzemnující úžasný pocit,že nemohu jinak než hodnotit plným počtem... Jeden z vůbec nejlepších filmů,který jsem měl tu čest vidět. "When last of us dead,who shall mourn for us? Will anyone..?" ()

Zahartof

Nádherný animák o lovci vampýrů jménem D! Jako poloupír zažívá slušné peklo, přirovnatelné k Sapkowskiho Geraltovi, nebo Gemmellovu Shannowovi. Lidé jím opovrhují a upíři se ho obávají a ani jedna ze stran s ním samozřejmě nechce mít nic společného. Tedy až na jednu dívenku z konkurenční skupinky lovců, která nevědomky chápe jeho vnitřní boj, protože sama zažívá něco podbného. V tomto příběhu se Dampear vydává na lov ne-až-tak-unesené dívky, která je zamilovaná do upíra Meiera. Během cesty objevuje nové okolnosti, což nakonec vyústí ve skvělé finále. Ve filmu obzvlášť "exceluje" upír Meier Link, elegantní snobský nemrtvý, ze kterého opravdu jde mrazivá hrůza. Tým lovců v Megalodonu :) je opravdu skvěle zpracovaný, zejména Grove mi imponoval (ty jeho zasněné zfetované výrazy, když byl v akci). Celý příběh má nádech osudovosti a na konci si s povzdechem řeknete "tak to má být". ()

Poker_Face

Úchvatná hudba, která dokonale vykresluje situace a pomáhá atmosféře. Nestačí? Tak si připište vizuální orgie, které si budete vychutnávat každým okamžikem. Drákulův příběh vyprávěný po japonsku ve velkém stylu. ()

Tamten

Navenek všechno vypadá dobře, ale nějak mi u toho celého něco chybělo. Snad komiksový styl soubojů, kdy vlastně nejsou kreslené souboje, ale vždy jen statický pohled na jednoho z protivníků, poté statický obrázek rány mečem a ... to je vše. Je pravda, že je to způsob animace celého filmu, ale u jiných scén to tolik nevadí. ()

Respex

Naprosto geniální film. Perfektní animace, příběh a celkové pojetí. Viděl jsem už hodně anime a animovaných filmů vůbec a tento si zapisuji mezi TOP. D je rozhodně jedna z nejvíc cool postav co kdy byla napsána. Jednoznačně za 5* a důrazné doporučení. PS. Blade by proti D vydržel přibližně tři sekundy. ()

Shaleman

Anime jak má vypadat. Syrový postapokalyptický příběh plný fantasy, krve a cool hype. Když chcete kreslenou pohádku, musíte na východ. Jenom tam dostanete něco, co jste ještě neviděli, co vás překvapí a dokáže strhnout i přes pro někoho zastaralou kresbu (já osobně takovým pohádkám fandím nejvíce - žádné počítače, ale macho cool hype ruční manga se vší tou prací co k tomu patří), což dokázala i Mononoke, či Cesta do fantazie a další a další a další. I ty Pokémony musíte z části obdivovat (i když Vampire Hunter D samozřejmě nesahají ani po kotníky a nedají s nějakými Pokémon ani srovnávat) - vemte si tu fantazii, jednoduchost jejího spojení s realitou. A v tom Vampire Hunter D je prostě geniální. Bladeovský Van Helsing v zemi nadpřirozena, zombíí a upírů co mají cooule. ()

Forty-

Úplná lahoda. K dokonalosti Hellsingovej bandy snáď už len chýbal niekto, kto by sa mohol rovnať s lady Integrou. Ale D a Alucard by si určite rozumeli ... Toto je jeden z filmov, ktorý by sa nedal lepšie zahrať skutočnými hercami. ()

kwaicheng odpad!

Zřejmě budu pro tento film znamenat 0,5% opozice. Jaká nádherná vizuální stránka? Šak kdyby se tam proháněl místo vampýrů Pikaču a jeho pobratimové, nejspíš bych si toho vůbec nevšiml, poněvadž je to oboje stejné - po stránce vizuální. Po stránce obsahové je to také stejné - obé to nedosahuje ani úrovně Pikačuova trusu. Příběh jako by někdo vyzvracel v alkoholové psychóze, tu se zaleskl krvesajův špičák, tu vesmírná raketa, tu chrabrý oř předjel partu jakýchsi podezřelých reků cestujících nějakým křesťanským expresem ČD z budoucnosti. No... Sory, ale nejsem fanda Pokémonů. ()

RajAthen

Snímeček, který spolu s Ninja Scroll a nekorunovanou královnou Princeznou Mononoke, považuji za vrchol anime, děj i akční sekvence mají spád, postavy jsou zajímavé a celý film se nese v zvláštní pochmurné náladě, což vhledem k okolnostem není nijak překvapivé. Bravo. ()

sarfian

Vampire Hunter ma udržal priklincovaného v sedačke až do konca. Takmer dokonalá rozprávka pre dospelých milovníkov hororu o upíroch. VIDENÉ 1x ()

IwoCZ

Naprosto nechápu, jak jsem tomu mohl dát napoprvé tři hvězdy... to muselo být nějaké pomatení smyslů nebo mě ten film zrovna zastihl fakt v nějaké divné náladě. Po druhém shlédnutí jednoznačných 5 hvězd, naprostá pecka! ()

zberatel

Neviem ci by to bolo to prave orechove, no grafika ako matrixovsky posledny let osirisa, tak dam plnu a pustam si to dookola :-) ()

Program FILMASIE

Program FILMASIE