Charlie Watsonová (Hailee Steinfeld) slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar. Jen ten největší optimista by totiž vsadil na to, že tahle kraksna bude ještě někdy provozuschopná. Charlie ho dokáže rozchodit aspoň natolik, že s ním doskáče domů do garáže, kde se ho pokusí opravit. Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, zírají na ni dvě veliké modré oči a Charlie okamžitě dojde, že tohle nebude obyčejné auto. S Autobotem Bumblebeem se dívka spřátelí pozoruhodně rychle, navzdory tomu, že ten s ní kvůli poškození nemůže komunikovat jinak než prostřednictvím útržků písniček z autorádia. Vzhledem k tomu, že Bumblebeeho poměrně intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns (John Cena), nebudou mít Charlie a Bumblebee na bližší seznamování čas a prostor. Na útěku před nepřáteli však zjistí, že navzdory všem předpokladům můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní. (CinemArt)

Ceberus

Meh, film nemá vůbec čím překvapit. Vizuální efekty těchhle kvalit už jsou standard a scénář jel podle klasické šablony. Spíš naopak jsem měl pocit, že první hodinu se nic pořádného nedělo a Bumblebee jenom dělal blbosti. Vyplýtvat Johna Cenu na takovou podroli... mno, možná se s ním počítá do dalších filmů, jinak by mi to nedávalo moc smysl. Osmdesátkový feel fajn, budiž - uvědomil jsem si, že zatímco v mých dětských letech "před třiceti lety" znamenalo šedesátá léta, což mi připadalo jako úplně jiný svět, tak dneska jsou "před třiceti lety" právě mé dětské devadesátky, které mně osobně nepřipadají jako úplně jiný svět než dnešek. Tak možná dnešní děcka vidí "moje" devadesátky taky jako úplně jiný svět... ()

Armin82

Na toho režiséra jsem to čekal horší. Snad to chápu dobře, že se příběh odehrává před Transformers. Herci nestojí za nic, napětí žádné, tempo taky neexistuje. Nejlepší na filmu je seznamování Charlie s broukem a závěrečný boj, kdy nám čmelák ukáže taky trošku jinou stránku, než tunovýho mírumilovnýho domácího mazlíčka. Vcelku průměrná dvouhodinová reklama na Volkswagen, který se v té době krásně topil v ratolišti špatně naměřených emisí a toto byl asi jejich nejsvětlejší okamžik posledních let. 60% ()

Nix

Tak spin off žluťáska se celkem povedl. Já vím, že film se potýká s velkou kritikou, ale prostě já autoboty žeru. Ale určitě bych si dokázal představit jiného autobota než žluťáka, ale tak proč ne, aspoň jsme se zase dozvěděli něco nového. Fajn žánrovka, ale určitě od Míši by to bylo daleko jiný. ()

TheRay97

Příjemné překvapení, které popisuje příběh Bumblebeeho ještě předtím, než se odehrál úplně první díl transformerů. Zaznamenal určitý update v příběhu a vcelku propracovaný scénář, který nám konečně dává obraz o celém osudu hrdinů. ()

HERGImanCZ

Rodinný film o Transformers? Nebo tomu se alespoň tento snímek podle mého blíží nejvíce. Po pětidílné filmové sérii Transformers od Michaela Baye přichází nový film s názvem Bumblebee. Během prvních pár minut to sice vypadá, že se bude jednat o další vybuchující bordel. Brzy ale zjistíte, že je tomu právě naopak. Po úvodu jsou totiž ve filmu, a teď se připravte, pouhé dvě další pasáže, které se dají nazvat souboji. A v tuhle chvíli je vám asi jasné, že pokud jste jedni z těch, kteří měli předchozí filmy rádi, toto není nic pro vás. Pokud vám ale přišlo, že série šla rychlým krokem směrem ke dnu, ale jinak máte rádi tyto roboty měnící se nejen na auta, dejte filmu šanci. Je zde poměrně dost humoru. Pár vtipů je opravdu dobrých, ale hodně jich je zaměřených spíše na děti. Na druhou stranu žádný vtip není vysloveně špatný, že by se z něj člověku začala kroutit střeva. Jinak se film snaží působit hlavně na emoce. Nedělá to přímo špatně, žádný Nolan to ale vysloveně také není. A tak je to vlastně se vším tady. Všechno je dobré, ale ne skvělé. Dal bych proto čistě tříhvězdičkové průměrné hodnocení... Nebýt dvou věcí! První z nich je hudba. Pokud máte rádi hudbu z 80. let, nemůžete být zklamáni. Přesto že jsem zástupcem mladší generace, k filmu to neskutečně sedlo a mě nadchlo. Druhou věcí jsou souboje. Už jsem sice řekl, že jich je málo, ale jsou nejkreativnější z celé série. Bumblebee je oproti svým nepřátelům malý, a tak by v soubojích tělo na tělo neměl mít takřka šanci. Tvůrci to tedy vyřešili tak, že ve filmu několikrát nádherně využije prostředí tak, aby získal převahu. Změna režiséra Transformers prostě prospěla. Je možné, že jsem film trochu nadhodnotil, protože ho chci povznést nad ta předchozí zklamání. Z mého pohledu fanouška je to ale upřímné a pokud jím nejste, klidně si hvězdu sami uberte. ()

Vitasek123

Máme tady další transformers a já se po dlouhém vyčkávání konečně dočkal. Bumblebee je skvělá rodinná a oddechová jízda, která v někom může vyvolat i nějaké ty emoce. Obě hlavní postavy mají něco dosebe. Charlie, která stále myslí na svého otce a je takový vyvrhel společnosti nebo bee, který přišel o paměť a postupně se začleňuje. Postupné budování jejich vztahu je taky skvěle provedeno. Zápletka je slušná, na dobré zabavení stačí dva deceptikoni a ne celá armáda nebo přesun celého cybertronu na zem. John Cena nemá ve filmu moc prostoru což mě ani tak nevadí, hlavní je, že svoji roli zvládl. Přece jenom se ale najdou nějaké negativa, například občasné, možná až příliš štěněčí chování beeho a pár zbytečně natahovaných scén. Za mě, ale rozhodně druhý nejlepší transformers film. ()

RAFT

Po mizerném díle transformers poslední rytíř přichází Bumblebee ,co k tomu jenom dodat .Film je lepší než poslední rytíř který,byl už i na mě nudný.Ale zdaleka to není až taková pecka jako první transformers.Bumblebee vystupuje spíš jako rodinný film.Alespon sem na film nešel do kina .70% ()

Fildas

Nejlepší ze série? Rozhodně ano! Film se soustředí spíše na děj, než na efekty. Na rozdíl od předchozích Transformers, působí tento snimek skromě, což vůbec ničemu nevadí protože zde to táhne děj a herci. Pro ty jenž se chtějí koukat na přeefektovaný sci-fi blockbuster, jak to bylo u předchozích dílů: Nedoporučuji! Pro ty co se chtějí kouknout na ,,skromější" sci-fi s dějem:Jen směle do toho! ()

GameboyNES odpad!

Jéé to byl ale klááášnýý žůžovoučký filmeček, plný citečků a zženštilích transforgájů. Jako fakt to bylo nutný?!!!! Hnusná emo pipina si trénuje místo pokémona teplýho Čmeláka, pak se ještě skamarádí z hnusnou opičkou, zachrání svět před bubu lobotkama a pak jsou všichni šťastňoučcí. Humor funkční tak pro těžce restartovaný pacienty jedličkova ústavu. Nehorázná Sračka!!!! Vážně teď doceňuji Bayformers, kde byl aspoň výborný soundtrack a po Bubmlebeem se válela sexy paní Lišková. ()

teuwik

Viděla jsem to v anglickém znění s čínskými titulky a i přesto dokážu říct, že Teda nic moc... Vtipné scény s Bumblebeem bylo jediné, co se mi líbilo, jinak nic moc. (A taky miluju brouka🚗) ()

Bezda22

Dalo by se říct, že kde nic není, tak ani smrt nebere. A tady to teda platí. Hlavní hrdinka je nesympatická a její výkon nepřesvědčivej, příběh je nudnej a celý je to vlastně celkem nuda. Bez emocí a napětí. Super je samotnej Bumblebee a soundtrack. Takže špatnej příběh, špatný herecký výkony a nuda (-3 hvězdy)... Dobrej soundtrack a sympatickej Bumblebee (+2 hvězdy).. Takže když od pěti odečteme ty tři negativní věci, tak zbydou jen ty dvě pozitivní.. a ty mě nedonutí se na tenhle film podívat znova ani náhodou... 40% ()

DaveSmith

Tak jako komedie by to možná ušlo, tahle část me celkem bavila. Ale akce je tady hodně mizerná, zápletka o ničem a navíc bez jedinýho trochu slušnýho herce. A těch nesmyslů (ve stylu pozemský auto na cizí planetě nebo mechanik co nepozná desítku klíč od třináctky) až hanba. Scenáristy bych pověsil za koule do průvanu, ale nemyslím, že to bude něco platný. Možná už by s těma transformerama měli skončit. Tak před třema filmama. ()

neo250

Nuda, fádne scény a nie príliš zaujímavý dej. Ani herečky výkon nepresvedčil. Ale aspoň 2 scény boli ako tak vtipné. Ideálne si tento film treba pustiť ak nechcete pozerať reklamy v telke. 2 hviezdy za snahu ()

boo-boo

Síce to je asi najlepší diel Transformerov od tých prvých, no stále je to šablonovitá konina, ktorá je na svoj potenciál príliš dlhá (a nudná) a zásadne funguje len vtedy, keď je v dobrodružnom móde. Jo a John Cena má celkom komediálny potenciál. ()

viky13

Ono by to nebylo ani tak špatné, ale je to strašně šablonovité. Tvůrci se ani nesnažili o nějakou originalitu, a to mě vytáčí. Vypadá to, jako by brali svoji práci na sérii transformers už jako zcela rutinní záležitost. ()

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (více)

Další Transformers našli režiséra

Další Transformers našli režiséra

17.11.2020

Po dlouhém a náročném hledání zdá se studio Paramount konečně našlo režiséra příštích Transformers. Snímku, jenž si klade za cíl restartovat celý vesmír a začít s čistým štítem, se tak nakonec ujme… (více)

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Další Transformers na cestě?

Další Transformers na cestě?

30.01.2020

Akční blockbusterová série Transformers je na scestí, dosavadní filmovou sérii pohřbil Michael Bay posledními dvěma filmy, které zaznamenaly vůbec nejhorší kritické přijetí v rámci značky a v případě… (více)