Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby zde našel novou rodinu. Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna - typického, spořádaného a trochu i nudného Brita. K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci. Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací... avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát... (A-Company CZ)

MoziMedve

Navzdory horibilnímu traileru je film v skutku příjemný a zábavný. Pamatuji si před lety když to šlo do kin, tak ty trailery mě spíš iritovali, protože pro někoho kdo postavu Paddingtona nezná předem vůbec neřekne o co go. V našich končinách děti s jeho knížkami nevyrůstají. Po letech jsem na film ale narazil v TV a jde o pohodovou rodinnou podívanou s roztomilým medvídkem. ()

Narg79

Rodinná komedie kterou si vaše děti zamilují. Na mě tento film nijak zvlášť nezapůsobil, ale vtipem si mě získal. Doporučuji ke shlédnutí. ()

danatr

Bohužel nesdílím nadšení ostatních pro tento film. Je to klišé na klišé a jediná trochu vtipná scéna byla použita v traileru, takže nás opravdu nic už nemohlo příjemně překvapit. Kino bylo plné dětí, včetně mého, a nějak se nebavil nikdo. Vyhozené peníze. ()

BR23

Dôvody prečo 4 hviezdičky: 1) Prítomnosť Pána Crawleyho z Panství Downton, 2) prítomnosť 12. (resp. 13.) reinkarnácie Doctora (asi tam mal nejakú tajnú misiu :D), 3) medved s hlasom Harryho Pottera a 4) príjemné a nenásilné efekty (že Peter Jackson ;) ) robili z tohto snímku celkom milý film. Hruuuumbruuuoum alias Paddington žije vo svete ked stretnúť hovoriaceho medveda na londýnskom nádraží nieje až taký problém. Film sa vyvaroval prípadným logickým nepríjemnostiam vyplývajúcich z netradičnej ba až nepríjemnej situácie ako napr. žeby ho okamžite chytila ochranka prevzali úrady a šup do nejakého labáku na výskumy a vypočúvanie (kedže by to istotne bola nejaká rusácka biologická zbraň) Takýmto nepríjemnostiam sa jednoducho scenár vyvaroval tým že to proste ignoroval. Ved čo? normálne hovoriaci medved, vživote ste takého nevideli? :D Tie efekty boli ok, niektoré boli trochu pritiahnuté za vlasy ako napr- scéna s potopou (ala vodotesne dvere), potrubná pošta ktorá vybuchne ked sa doň dostane bageta, atd ale inak oveľa realistickejšie ako napr. každá sekunda v Hobitovi kde to umelosťou až kričalo. ()

znalec.com

Já nevím, vyrazil jsem na tento film minulý týden s bandou přátel do kina. Nevím, jestli to bylo tím, že oni byli v párech a já sám, ale tolik jsem se u tohoto filmu nebavil. Samozřejmě vizuál byl krásný, to chraň pán Bůh, nýbrž... Anglický humor mám rád, ale vzpomínám si snad jen na jednu scénu, která mi onen úsměv vyčarovala. S postavami jsem se ani nestačil sžít, což dětem asi vadit nebude, i tak mi tam na rodinný film prostě něco vadilo, nebo snad chybělo...? Zřejmě obojí. Na druhou stranu jsem rád, že s prvním zfilmováním Paddingtona to dopadlo takhle a ne hůře. Na obměkčení mého srdce to bylo asi stále málo. Poctivých 59,9%. ()

Gagin

Je to hezky udělaný, to jo, ale příběhově je to jak s dalmatiny - tedy nic extra a hlavně předem víte co se bude dít. Taková rodinná pohodovka pro rodiče a děti. ()

Pierre95

Na Paddingtona jsem se těšil docela dlouho. A vyplatilo se čekat. Film je boží, výborné obsazení, příběh. A v neposlední řadě i moje oblíbenkyně Nicole Kidman, která patří k nejlepším! Jak už tady kdosi zmínil, film opravdu může vidět každý alespoň od 6 let. Neuškodilo by pokračování :) ()

ferda12

Hurá! Anglie a rodinný film, to je snad sen! Tenhle snímek doporučuji úplně všem. Byl jsem velmi potěšen až rozmazlován milým medvídkem. „PANÍ BRAUNOVÁ ŘÍKÁ, ŽE V LONDÝNĚ JE KAŽDÝ JINÝ A TO ZNAMENÁ, ŽE JE DOMOVEM PRO KAŽDÉHO. MYSLÍM SI, ŽE MÁ PRAVDU, PROTOŽE I KDYŽ NEVYPADÁM JAKO OSTATNÍ TAK SE TU DOOPRAVDY CÍTÍM DOMA. NIKDY NEBUDU JAKO OSTATNÍ LIDÉ, ALE TO JE V POŘÁDKU, PROTOŽE JÁ JSEM MEDVĚD. MEDVĚD, KTERÝ SE JMENUJE PADDINGTON.” ()

Hansk75

Tak trochu 101 dalmatinů po medvědsku a britsku. Být o pár let mladší, určitě bych si to užil ještě o trochu víc, ale stejně to bylo fajn... Vítaná změna po posledních mnou zhlédnutých filmech. ()

Final

Když jsem o Paddingtonovi slyšel, nevěděl jsem, jestli čekat určitou fomu Médi s přístupnějším obsahem, nobo pohádku. Výsledek ale dokázal překvapit. Jedná se o příjemnou rodinou komedii s britským humorem, jak se patří. Neotřelé vtipy také potěší. Zkrátka Paddington dokáže okouzlit na všech frontách :) ()

Major776

Čekání na vtip bylo téměř neůspěšé, ale jeden vtip a hraní na city v závěru filmu nepomůžou ani náhodou. Dramatizace první půle špatná a když už film začne "tak nějak" fungovat, přijde konec. Srovnávat nemá smysl, ale podobně laděných snímků je asi tuna, akurát že nemají v hlavní roli medvěda. ()

Krapet1

Miluju britské komedie a opět jsem nebyla zklamaná. Usmívala jsem se ještě minimálně 2 hodiny po shlédnutí v kině. Milá, inteligentní, živá komedie ()

Va33ek

Krásná rodinná podívaná určená pro celou rodinu. Jsem si jist, že být mladší neváhám dát 5, ale v tudle dobu mě tam hold chyběly větší dávky humoru (hlášky, dvojsmyslné narážky atd.) pro větší pobavení. Shrek to prostě není, ale i tak parádička, která stojí za to vidět (s celou rodinkou). ()

majorzeman13

Milý,příjemný,hezký,pěkný,pohodový rodinný film. Lehce nadprůměrná podívaná ....za mne 70%. Ps: Nicole Kidman byla cool záporačka ()

PORTER44

Docela povedená rodinná podívaná o mluvícím medvíděti které se vydává po zemětřesení v jejich lese kde je všechno zničeno do Londýna aby našel nový domov.Hned po příjezdu se ho ujme rodina která si ho hned oblíbí.Objeví se docela vtipné scény, pro děti dobrá podívaná. ()

onden85

Učebnicový příklad, jak má vypadat ,,rodinný´´ film (děti jsou u vytržení a dospělí se smějí protože film vtipnými gagy hýří a navíc je ten méďa kurevsky roztomilej!). Jednu hvězdičku uberu, protože párkrát tam byla vyloženě jalová místa, ale film jsem si užil. A dabing se opět povedl, Radek může být na syna pyšnej. ()

Karlíka a továrnu na čokoládu čeká prequel

Karlíka a továrnu na čokoládu čeká prequel

20.10.2016

Willy Wonka začal svoji pouť v roce 1964 v románu Karlík a továrna na čokoládu od Roalda Dahla. První filmová adaptace přišla v roce 1971 a proslavila nedávno zesnulého Genea Wildera, druhá se… (více)