Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

fixaman

Za mě jeden z nejlepších animáků vůbec. Viděl jsem ho s dětmi už minimálně dvacetkrát a nikdy se neomrzí. New York je ztvárněný nádherně, zvířata jsou vykreslená perfektně, každý vtip funguje a člověk se nepřestane smát nebo aspoň culit až do konce. Žádný lepší animák mě nenapadá, a to jsem viděl snad vše, co je na Disney, Nickelodeonu a Netflixu k mání. Nízké hodnocení tady upřímně nechápu, asi hodnotící nemají mazlíčky a nedochází jim ta trefnost. Za mě top! ()

Pantata

To jediné zábavné bylo bohužel v traileru, na ničem jiném už se ve filmu nezasmějete, což jsem od tohoto tématu dost čekal. Navíc právě jen úvod (= trailer) sedí k názvu Secret Life Of Pets. Děcka <10 to asi zabaví, ale prefabrikovaný příběh z Toy Story u mě tedy neuspěl.. ()

anitae

Nakonec jsme děti nechali doma a vyrazili na Mazlíčky do letního kina. Je to jednoduchý, ale pekelně vtipný film. Nejvíc pobavila tlustá kočka, králík, potetované prase a potěšil dabing - hlavně Vydra s dravcem;) ()

verlit

Všechny vtipné scény byly v traileru, příběh je i pro dnešní předškoláky příliš naivní. Zbývá jen smutek nad tím, že vyplácali slušnou animaci na tak slabý čajíček. ()

Hovado

Dost kroutím hlavou nad tím, jak někteří zdejší hodnotitelé komentují tento film slovy "málo pro dospělé", "moc pro děti" atd... Vždyť je to film pro děti, ne pro intelektuální orgie dospělých či přísedících rodičů. Já jsem se na animák vydal po dlouhé době do kina a musím říct, že jsem se bavil. Výborná animace, perfektní dabing (pro mě nejlepší Dejdar a Vydra, trochu zklamaný jsem byl z dabingu hlavní kočky, tam mi hlas moc neseděl) a příběh typický pro dětskou taškařici. Fakt netuším, co bylo od filmu čekáno, epické psí drama s psychologickým rozborem nekonečné samoty domácího mazlíčka, když je páníček v práci? Ne, prostě klasika, dobro versus zlo a láska... Tak prozaické a tak jednoduché. Kdo se nad to nedokáže povznést, tak nechápu proč chodí na animáky. Co se ale Mazlíčkům musí určitě vytknout, že mohli být o dost vtipnější a ten prostor a potenciál si více pohrát s páničky neviděnou domácí kulisou alá co dělají hračky, když je nevidíme se nekonal v tak očekáváné míře. Bohužel je pravda, že drtivou většinu si tvůrci vystříleli v traileru a ve filmu je toho následně poskrovnu. Ze života mazlíčků tam toho mohlo být zkrátka mnohem víc a zdaleka vás nepobaví celou dobu celý zvířecí ansábl, někteří chlupáči poté omrzí. Další zklamání byla hudba, čekal bych trochu barvitější podkres od Alexe Desplata. A asi poslední, co mi možná vadilo, že na to, že je to dětský film, tak se tam až moc pracuje s tématem násilí a smrt, jakože vyloženě zvířátka říkají, že jdou vraždit a zlikvidovat lidi. Ale i přes tyhle neduhy se u filmu pobavíte a oddechnete. Stačí vypnout a nepřemýšlet nad každým detailem a mít na paměti, že je to film primárně pro děti. ()

Sgt.Cliffer

Čekal jsem více. Z tohoto tématu se určitě více dalo vytěžit. Zápletka byla +/- jasná, a proto to chtělo okořenit nějakými funny momenty, což se ale nekonalo. Ano něco se tam vyskytlo, ale že bych opravdu zasmál, to se nestalo. Bohužel. ()

bararich8

Z počátku možná slabší na humor, ale pak bez problémů bavilo a drželo pozornost až do konce. Animace povedená, postavy rovněž. Kevin Hart super. Na večer ideální animák, 4*. ()

Torgal

Po týždni od zhliadnutia môžem povedať len, že to bolo celkom fajn. V podstate nič iné vo mne film nezanechal, a to nie je dobrá vizitka. Och, vlastne ma ešte bavili okamihy, keď sa domáci miláčikovia chovali tak, ako ich dobre poznáme (mačka naháňa laserové ukazovátko, pes verne čaká pred dverami na pána... však to poznáme). Tieto milé momenty ale s nástupom zlého zajaca v podstate zmizli a nahradil ich šablónovitý príbeh, ktorý sa v Toy Story inšpiroval viac než by sa patrilo. Psíčkari (a mačičkári, atď.) si môžu prirátať hviezdu navyše, ja však hodnotím za 6-/10. ()

Kingjiri

Začátek sliboval originální podivanou vtipnym způsobem vysvětlující chování zvířecích mazlíčků v různejch situacích, brzo se ale příběh bohužel smrskne na hrdinnou záchranou výpravu zvířecích kamarádů dvou pohřešovanejch psíků. i potom se objevil sem tam fajn vtípek nebo narážka na zvířecí instinkty, jenže pocitu z promarněnýho potenciálu a sterilní animovaný podivaný jsem se už zbavit nedokázal. Jede se hodně na jistotu a odrostlejši diváci se žádnejch speciálních gagů nebo odkazů nedočkaj. Třetí hvězda za animaci, pár dobrejch nápadů a námět (byť tristně nevyužitej). ()

hrudka

Ze začátku to poněkud skřípalo a já si říkal, proč se ti psi chovají tak, jak se chovají, a některé scény byly vtipné, jen bez potřebné pointy, ale časem jsme se skamarádili. Jenom se mi moc nechce věřit, že takhle vypadá tajný život mazlíčků. ()

avril4234

Ako milovník zvierat a filmov o maznáčikoch (hlavne psoch) som očakávala niečo roztomilé, čo zahreje na srdci. Ale tento film žiaľ nieje ten prípad. Dvaja hlavní hrdinovia síce boli sympatickí, ale to je tak jediné, čo ma na tomto filme zaujalo -ich spor. Zatiaľ čo králik so svojou bandou, napriek ich údajnému smutnému osudu kvôli ľuďom nevzbudzovali žiadne sympatie a to sa mi doposiaľ nestalo. Niesom fan zbesilých naháňačiek (hlavne v zábavnom prevedení) a tu ich bolo na môj vkus príliš. V skratke, film ma ničím nedojal ani nepobavil a na moje prekvapenie ma nechal chladnou. Dávam mu 2 hviezdy -prvú za rivalitu Maxa a Barona a druhú za scénu pri "nájdení" Baronovho majiteľa, bližšie spojlerovať nebudem. Čakala som viac a nechcela som veriť tunajšiemu hodnoteniu (to ma nakoniec donútilo si to pozrieť), ale je to fakt jeden zo slabších animákov. ()

chrispe

Za mě docela nuda. To nejlepší (vlastně pár minut začátku filmu) narvali do traileru a potom... nevím, hlavní "bavič" měl být asi psycho králík, který mi hodně připomínal Jokera z Batmana. A na mě to prostě nezabralo. ()

GlamourCat

Za ty krátké skeče na začátku jedna hvězdička. Kdyby z nich byl sestavený krátký filmík, bylo by to skvělé a rozkošné. Oni mají nápady. Jen se to vždycky zvrhne v stokrát okoukaný kýč s troškou nechutností a hlavně hrozně rychlé, hlasité, hemživé. Škoda dobrých, malých nápadů. ()

Yancl

Námět paráda ... co asi dělají naši mazlíci, když jsou samotní .. proč ne. Zpracování solidní, i nějaký ten příběh, tudíž dějově to není prázdné. V hlavních rolích i sympatická zvířata a vtipný záporák. Jenomže při sledování člověk zjišťuje, že je to takové průměrné, už kdesi viděné a v záplavě dnešních animáků nijak výrazné. Dobře se na to kouká, především pro mladší publikum, přeci jen je to pohádka, ale jak rychle naběhnou konečné titulky, tak rychle na Mazlíky divák zapomene. [53%] ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest