Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (CinemArt)

Khalesi

Nepoviem, že sa na to nepozeralo pekne, ale to je tak asi najvačší bonus. Predovšekým pre detské publikum ovšem už nie s dorazom na nejakú hlbšiu myšlienku. Zvieratká proste tu sú pre ľudí a ich potreby. Nevadí ani, ak budú zavreté celý deň doma, pretože ktovie aké dobrodružstvá tam zažívajú.... Klasické namotávanie detského diváka na civilizačné nezmysly. Pokiaľ budú mať filmy pre deti takúto chabú úroveň, nedá sa očakávať, že sa prístup ľudí k zvieratám a prírode zlepší ani do budúcna. ()

malylada

Už od upoutávek jsem si moc nesliboval a čekal jsem průměr, který jsem dostal. Příběh jednoduchý pro ty nejmenší diváky a dospělý se pobaví tak půl hodiny. Nad některými scénami kroutíte očima, nad některými se pousmějete. Postav zbytečně hodně, ale králík a psí dvojka jsou fajn. Chtělo to i více odvahy a ne patlat scény, které už člověk někde viděl. Nevidím důvod, proč bych tento film měl vidět podruhé. Na druhou stranu lepší, než Mimoni a některé sequely......5/10 ()

maseer2

nijak zvlášť originální, ale zato dost vtipný a moc roztomilý animák, který je ideální jako večerní oddychovka.. slabší 4* ()

Lacike

Nemá to síce tak prepracovaný a dojímavý dej ako tie najlepšie Pixarovky a viac to cieli na detského diváka, ale je to neskutočne roztomilé a mnoho scén ma naplno rozosmialo. Vďaka svižnému tempu som sa ani na chvíľu nenudil. Jednotlivé zvyklosti zvierat dokonale vystihli a aj keď sú CGI, tak pôsobili ako živé. Zápletka je jednoduchá ale pútavo podaná a je okorenená množstvom vtipov. Psí hrdinovia Max a Baron si ma ako psíčkara hneď získali a držal som im palce, aby sa dostali späť domov a zároveň sa skamarátil. Pobavilo ma, že tvorcovia evidentne nie sú fanúšikovia mačiek a tak tu sú mačky buď za slizkých parchantov alebo v lepšom prípade (Koule) za komické figúrky u ktorých sa bavíme na ich účet. Fanúšikovia mačiek asi nebudú nadšení. Mne to rozhodne nevadilo. Práve naopak. Zmienku si zaslúži ešte záporák králik ktorý je totálne zábavný magor. Dokonale sa vydaril aj hviezdne obsadený CZ dabing, ktorý ma mnoho vtipných hlášok. Čakal som len priemerný film na jedno pozretie, ale nakoniec som nadšený a bavil som sa viac ako pri Sausage Party, ktorý cieli na dospelých. 8/10. ()

bouncer

Některé části velmi dobré, ale jako celek nic moc, protože příběh je poměrně slabý. Ale pro děti nejspíš velmi dobré. ()

kepiash

Scénáristé dokázali vymyslet spoustu skvělých a trefných vtípků ze života našich mazlíčků, které musí potěšit každého, kdo kdy choval doma nějaké zvířátko. Jenom je škoda, že jim už nezbylo víc nápadů na příběh, který tak v podstatě jen okopírovali z Toy Story. Společně s některými dalšími a dle mého názoru pro děj zbytečnými přehnanostmi typu - zvířata řídí auto, je to právě jednoduchost a „klišoidnost“ příběhu co trochu kazí výsledný dojem z filmu. To nejlepší a nejoriginálnější z celého filmu vidí člověk již v traileru, takže si následně klade otázku, zda nemohlo zůstat u podobných scének a bylo nutné natáčet za každou cenu celovečerák... Na druhou stranu, co pro ty děcka pořád vymýšlet? Je to film pro děti a je potřeba ho tak brát, ačkoliv si nejsem jistý zda zrovna ti nejmenší pochopí třeba odkaz na Někdo to rád horké. Ale co, já si u toho pěkně odpočinul, zasmál jsem se a to je hlavní. ()

Suzie05

Celkem sympatický film, docela to vystihlo tu zvířecí náturu. Škoda jen, že to nebylo celé o kočíčkách... Pak by to mělo 5* jistých i kdyby to byla nehorázná sra*ka. :-D ()

corpsy

Ilumináti. Snažia sa prevziať moc nad svetom a nechcú ublížiť. A je to tak jednoduché. Iba napísať skvelý scenár...vlastne to je všetko. Tento animovaný blockbuster s týmto ale pracovať nemôže. ()

liquido26

Krásná animace, standardní příběhové schéma bez nějakých výraznějších překvapení, ale za to celkem vtipné. Zábavná oddechovka. Oceňuju, že se to nesnažilo hrát na city. ()

berny2468

Jsem překvapen. Na toto jsem zašel kvůli bratrovi, který na to chtěl jít, a tak jsme šli. Čekal jsem nudu, ale ta nepřišla, bratr ani já jsme se nenudil, ale bavili a často i smáli. Hlavní myšlenka se mi celkem líbí a povedlo se i na to navázat, což se ne vždy dokáže podařit. Je to i velmi vkuse písničkově doprovozeno. Myslím si že to je výborná volba pro návštěvu kina s Vašimi dětmi, protože nudit se nebudete... 80%. ()

Davered

Coz o to, je to prijemne a zabavne, ale co na tom, kdyz je to vsechno uz tak okoukane a zoufale nenapadite. Sled vice (zvireci party, prepadeni) a mene (tovarna na parky, stretnuti na moste) zdarilych skecu spojenych tim nejutlejsim moznym, po vsech strankach fadnim pribehem. Zamrzi ale predevsim nedostatecne charakterizovane postavy, za coz jiste nese vinu i tentokrat slabsi hlasove obsazeni (potesil jen Kevin Hart). Srovnani se ZOOTOPII jsou zrejme nevyhnutelna, ale tohle je o dost nizsi liga. ()

Vxxx

Já to beru. Jak už tu bylo napsáni několikrát, je to výjimečně animák zaměřený opravdu na děcka. Jako dospělý si film užijete, pokud máte kočku, nebo hafana a najdete v tom každodenní strasti a radosti. Vtipy hodně sází na animaci zvířátek, vyloženě scenáristická práce s humorem neměla moc společného. Příběh a hlavní zápletka největší klišé všech dob, vykrádání jiných, úspěšnějších animáků. Ale samozřejmě jsem se nasmála. Bohužel viděno s dabingem, kde mi to příšerně kazil Vydra. A taky tam bylo dost silně nesympatických zvířat, což by se u filmu, kde můžete ovlivnit opravdu VŠECHNO stávat nemuselo. 4* ()

MartinezZ

Klasický uřvaný a zpřeháněný animák posledních let. Dobrý nápad zmršený přílišnou akčností, nudou, nezajímavostí a stereotypností jako u všech ostatních animáků na úkor příběhu, atmosféry a myšlenky. Několik dobrých nápadů tu zbytečnost zbytku nezachránilo, škoda. Navíc ten "evil-rabbit" mi už přišel odněkud povědomý a zkopírovaný... Jo, Boingo z Karkoolky! Až na barvu 1:1. Zííív. ()

dejww

Animák na který jsem byl opravdu zvědavý. Z traileru vypadl film vtipně a očekával jsem přejemnou dětskou komedii. Bohužel většina vtipných momentů (ne-li všechny) byly právě v tom traileru! Ještě k tomu byly použity hned na začátku filmu. Zbytek děje byl takový nijaký, nikam pořádně nesměřoval a nudil. Snad jediné za co bych tvůrce opradu pochválil je právě promo kampaň před filmem. Protože to marketingově opravdu zvládly. Film jako takový však za moc nestojí. ()

ivishka

Čím ohromit u animovaných filmů, když už v tomto žánru takřka všechno bylo? Líbil se mi hlavní hrdina Max a líbila se mi myšlenka, že můj králíček místo toho aby na mě čekal doma, tak vyvádí nějaké skopičiny - třeba si zapne telku nebo kouká z okna a povídá si s ptáčky apod.. Nedokážu si to představit, a to je přesně důvod proč se podívat na tento film :-). Jasné je to asi spíše pro malé děti, ale mě to zaujalo. Nejvíce se mi líbil malý papoušek a jeho let (kdo neví musí o čem je řeč musí se na film mrknout) a také despotický bílý králíček. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest