poster

Salamandr (TV seriál)

 • Belgie

  Salamander

 • Velká Británie

  Salamander

Krimi / Drama

Belgie, 2012–2018, 16 h 53 min (Minutáž: 41–50 min)

 • Moiseiwitsch
  ****

  V rámci toho co představuje čt v rámci krimi detektivek ve svém programu nadprůměr. Jen škoda, že v hlavním vysílacím čase běží domácí podprůměrná a vykradená kriminální estráda s průměrným herecko zpěváckým obsazením a o třídu kvalitnější filmy ze Švédska, Dánska, Norska či Belgie jdou pro diváka od deseti či později.(25.2.2015)

 • mh.mail
  ****

  80% - Případ belgického „komisaře Cattaniho“ mě chytil od prvního dílu. Poctivě jsem každou sobotu sledoval oba díly a těšil se na další týden. Samozřejmě, v zájmu napínavosti děje se seriál neubránil občasným nelogičnostem, ale byl tak zajímavý, že jsem si to uvědomil třeba až s odstupem. Uprostřed seriálu mírně došel dech, ale naštěstí ho zase brzy nabral, možná však mohl být tak o 2 až 3 díly kratší. Poslední díl pak představoval takovou vývrtku, že jste až cítili, jak vám vítr sviští kolem uší. Obsahoval ale taky několik nelogičností, např. těžce postřelený, který se najednou sebere a jede si autem vyřídit účty, což je ale thrillerová klasika. Ale i přes zmiňované drobnosti se mi příběh líbil.(15.2.2015)

 • Necrotongue
  ***

  První sérii jsem vnímal jako průměrnou až lehce nadprůměrnou, druhá řada už to tak vysoko nedotáhla. Zatímco příběh vystavěný kolem banky Jonkhere mě ještě dokázal zaujmout, belgicko- africké dobrodružství mě už často nudilo, hlavní hrdina na mě působil stále více jalově a logika s postupem času slábla až do ztracena a s ní i celý příběh. Seriál mě jako celek neoslovil, z mého pohledu šlo hlavně o ztrátu času.(21.12.2018)

 • Nugat
  ****

  Moc z toho nadšená nejsem, některé nelogičnosti v ději, zabití policisty v posledním díle a úplně mně dostává chování žen... Holka co dělá sex pro zábavu, zamilovaná dcera miliardáře, manželka ministra, když sváděla hlavního hrdinu i chování jeho manželky.... Odkud ti lidé spadli? Ale jinak je to solidní kriminálka.(18.2.2015)

 • sanikope
  ***

  nemôžem si pomôcť ale od úplne prvého momentu mi to pripomína Chobotnicu- La Piovra, dokonca i hudbou akoby sa snažili tvorcovia využiť potencial už obohrateho motívu... Cattani v Chobotnici podobne ako i Gerardi v Salamandrovi sú Dávidovia v svete Goliašov, Škoda len že v prípade Salamandra som sa dosť často nudil, ale tak to už v prípade takýchto žánroviek chodí...(26.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace